OP ŽÁKŮ – skupina A, B,C 7. kolo 11. – 12.10. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

VELHARTICE POPRVÉ NA PODZIM  NA BODY NEDOSÁHLY

V základní části okresní přeboru žáků již nemá žádný tým na svém kontě ztráty bodů nulu. Posledním kdo přišel o svojí neporazitelnost byl celek ARBO Velhartice,  který doma prohrál  překvapivě s Dlohoveským Tatranem.Mochtín na domácím hřišti rozdrtil tuctovým přídělem branek Švihov  a zajistil si již postup do finále okresního přeboru který bude mít pokračování v jarní části ročníku 2008/2009 .

SKUPINA   „ A “

Mochtín-Švihov  12 : 0 (6 : 0)

Stanislav Bejvl

Domácí sami oslabeni o tři opory ze základu nedali hostům,kteří přijeli bez dvou klíčových hráčů šanci.Rozhodla nejen fyzická,ale také herní převaha.Výsledek je pro Švihov ještě lichotivý,protože domácí zahodili min. 10 dalších tutovek.Jedinou výhradou ke hře Mochtína je to,že v druhém poločasu si chtěl dát gól každý a místo aby nahrál lepé postavenému spoluhráči  raději se utopil ve vlastních kličkách.

Branky: 7.Kučera,13.,21.Vítovec,18. a ,36.Bejvl,23. a 60.Smolík,33.Hadáček, 45.Malenka, 49.,65. a 70.Frána. Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků: 30.

Sestava domácí:Beneš-Žiak J.,Rubáš,Žiak M.,Zajíc-Smolík,Vítovec,Malenka, Kučera-Bejvl,Frána. Střídali:Kuchař,Hájek,Hadáček

Měčín  - Strážov    4: 0 ( 2: 0)

Branky: 34. a 54. Cibulka Jiří, 35.  Klíma Jan, 64. Kučera Martin. Rozhodčí: Dykalov Jurij, Diváků: 30.

1. Mochtín             6   5   1   0   30:  6    16  (  7)

2. Měčín               5   3   1   1   13:  6    10  (  1)

3. Janovice            5   2   2   1   10:  7     8  ( -1)

4. Švihov              6   1   1   4    3: 22     4  ( -2)

5. Strážov             6   0   1   5    0: 15     1  ( -8)

Chanovice ´- Myslív  13 : 0 (6 : 0)

Branky : 24., 35., 37., 64., 69., Klásek Jakub, 27., 28., Soukup Petr, 14., 55., Renč Jiří, 45., 67., Šebek Jan, 2. Chalupný Jakub, 66. Salák Jan . Rozhodčí : Cihlář, diváků 50.

¨

SK Bolešiny  -  Malý Bor   1 : 2 (1 : 0)

Branky: 11.Kolář David – 62.Metlička František, 66.Martínek. Rozhodčí : Vodráček, diváků 30, ŽK 1:0.

1. Chanovice           6   5   0   1   33: 11    15  (  6)

2. Plánice             5   4   1   0   24:  1    13  (  4)

3. Bolešiny            6   2   1   3   14: 12     7  ( -2)

4. Malý Bor            6   2   0   4   10: 17     6  ( -3)

5. Myslív              5   0   0   5    2: 42     0  ( -6)

SKUPINA   „ C “

ARBO Velhartice - Tatran Dlouhá Ves 0 : 2 (0 : 1)

Domácí nastoupili bez tří velkých opor základní sestavy a poprvé klopýtli. Utkání mělo celkem vyrovnaný průběh, ale domácí, přestože měli ke skórování spoustu šancí nedokázali ani jedinou proměnit. Zato hosté dokázali své šance využít. Poprvé se trefil Dáňa ve 30 minutě a ve druhé půli v 50 minutě se štěstím a tečí domácí obrany skóroval Švec.

Branky: 30. Dáňa, 50. Švec. Rozhodčí:  Abrahám Josef. dIváků: 30. ŽK 0:1.

Hartmanice -  Zichovice    1: 1 ( 1: 0)

Branky: 8. Fiala David (PK) - Mašek Denis(38.); Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:1. Diváků: 50.

1. Velhartice          6   5   0   1   25:  6    15  (  6)

2. Dlouhá Ves          6   3   1   2   10:  8    10  (  4)

3. Nalž. Hory          5   3   0   2   12:  7     9  (  0)

4. Zichovice           5   1   1   3    4: 19     4  ( -2)

5. Hartmanice          6   0   2   4    4: 15     2  (-10)