Okresní přebor dorostu 7. kolo 11. – 12.10. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

BĚŠINY SESADILY MALÝ BOR Z TRŮNU

O překvapení  7.kola se postaral Sokol Běšiny který těsnou výhrou sesadil dosud vedoucí Malý Bor z trůnu lídra  tabulky. Na něj se posadil jeden z favoritů přeboru dorost SKP Okuly Nýrsko a úspěšné Běšiny se posunuly v tabulce na 2.místo. další z favoritů FK Horažďovice si vybral v tomto kole smůly víc než dost. V domácím prostředí sehráli Horažďovičtí  zápas ve kterém herně po celý zápas dominovali, ale plánická branka byla tentokráte pro domácí útočníky zakletá.

Horažďovice – Plánice   0 : 0 (0 : 0)

Štěstěna se k domácím obrátila zády a výsledek vzhledem k jejich trvalé převaze vůbec neodpovídá průběhu utkání. Dvakrát nastřelené břevno a  nejméně dalších deset situací které volaly po vstřelení branky nevyužili a to je stálo překvapivou ztrátu bodů.

Rozhodčí : Bošek Petr, ŽK 0:3, diváků 30.

Kašperské Hory - Zichovice 5: 1 ( 4: 0)

Jednoznačná záležitost pro domácí, když soupeř skóroval snižoval  pouze brankou z pokutového kopu.

Branky: 24. Šuba Václav,  42. a 44. Uxa Lukáš , 40. Voldřich Jiří, 50. Rejšek David,– 65. Pecina Jan(PK); Rozhodčí: Abraham; ŽK: 2:2 . Diváků 50.

Nýrsko -  Bolešiny 5: 2 ( 4: 0)

Utkání se odehrávalo za režie domácích kteří  si již prvním poločase zajistili čtyřbrankové vedení  . Hosté prohrávali již 5:0 a svojí hrozící vysokou prohru zmírnili dvěma góly v poslední části zápasu.

Branky: 30. a  68. Prodan Ondřej , 24. a 44. Kovács Ivan , 3. Flor Milan – 75. More, 90. Schejbal Tomáš; Rozhodčí: Javorský; ŽK: 2:0 . Diváků: 30.

Běšiny  - Malý Bor 1: 0 ( 1: 0)

Hosté za stavu 1:0 neproměnili v 73.minutě pokutový kop, který jim  bravurním zákrokem domácí gólman Šedivý zlikvidoval.

Branky: 35. Pojar Miroslav; Rozhodčí: Šafránek; ŽK: 3:3. Diváků: 30.

1. Nýrsko              6   5   0   1   32: 12    15  (  6)

2. Běšiny              7   5   0   2   20: 12    15  (  6)

3. Malý Bor            7   4   1   2   26: 13    13  (  4)

4. Horažďovice         6   3   3   0   16:  5    12  (  0)

5. Kašp. Hory          6   4   0   2   20: 16    12  (  3)

6. Hradešice           7   4   0   3   19: 15    12  (  0)

7. Kolinec             6   3   1   2   18: 14    10  (  4)

8. Zichovice           7   1   1   5   12: 42     4  ( -5)

9. Švihov              6   1   0   5   17: 28     3  ( -6)