IV. TŘÍDA - skupina A, B 8. kolo 11. – 12.10. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SPŮLE PODRUHÉ VENKU VYHRÁLA

Již druhé vítězství na podzim se Spůle ze hřiště soupeře vrátila s plným počtem bodů. Po zisku třech bodů poprvé v historii o mistrovské body si odvezla vítězství z Křenic.  Ze třech týmů které byly na čele tabulky se stejným bodovým ziskem hrál venku pouze Strážov B a výhrou v Dlažově si nadále udržel vedení v tabulce.  Sedm branek padlo ve dvou zápasech , v Plánici kde se z výhry 4:3 radovali domácí a  Křenicích kde zápas skončil stejným skóre , ale ve prospěch hostů .

Dlažov - Strážov B  0 : 2 (0 : 1)

Vyrovnané utkání rozhodly proměněné šance hostů a neschopnost domácích skórovat. V úvodu nastřelili domácí  za stavu bezbrankového stavu  břevno. Nedáš dostaneš se opět potvrdilo. V  6.minutě po akci hostujícího hráče  Molnára následoval jeho  centr na Čermáka, ten prodloužil na Kreibicha nejzkušenější hráč strážovské rezervy střelou tyči otevřel skóre. Domácí měli další možnosti srovnat skóre , ale když opět vytěžili jen nastřelené břevno udělal definitivní tečku druhým gólem v 84.minutě strážovský Kolloross. Jeho střela ze 20 metrů po chybě  domácího gólmana skončila za domácí síti.

Branky: 6.Kreibich , 84. Kolloros Petr

Rozhodčí : Beneš. Diváků: 40, ŽK 2:0.

Plánice -  Ježovy   4 : 3 ( 2: 1)

Plánice měla více ze hry a dokázala svojí bojovností dotáhnout zápas do vítězného konce. Brankovou přestřelku uzavřel čtyři minuty před koncem Martin Opatrný po závaru před brankou hostů dal vítěznou branku tohoto klání.

Branky: 11. a 45. Novák David , 63. Kohout Rudolf, 86. Opatrný Martin – 35. Pytelka Jiří, 50. Pytelka Richard(PK), 77. Pflug Ladislav; ŽK: 3:2 . Diváků: 70

Křenice  - Spůle   3 : 4 ( 2: 2)

V utkání bohatém na branky se zrodila historická první výhra na hřišti v Křenicích. Domácím se nedaří v koncovce a  to se jim stalo v tomto zápase osudné.

Branky: 12. a 93. Rejthar Vlastimil , 41.Paleček Jaroslav – 8.Raška Josef,  33. a 61.Soušek František , 81. Kieweg  Pavel; ŽK: 2:0. Diváků: 20.

Měčín B -  Bezděkov B   3 : 2 ( 2: 1)

Branky: 29. a 52. Vladař Martin , 32.vlastní – 60. a 61. Hebnar Lubomír ; Rozhodčí: Cihlář; ŽK: 3:1 . Diváků: 80.

Zavlekov  - Vrhaveč B   3 : 3 ( 2: 0)

Domácí nezvládli konec zápasu.

Branky: 25. a 55. Makrlík Miroslav 3.Dobrovolný Jakub – 81. a 84. Funěk Tomáš , 49. Franěk František; Rozhodčí: Veverka; ŽK: 1:3. Diváků: 50.

1. Strážov  B          7   5   1   1   19:  3    16  (  7)

2. Plánice             8   5   1   2   17: 15    16  (  4)

3. Dlažov              7   4   1   2   13: 12    13  (  1)

4. Běšiny              7   4   0   3   16:  9    12  (  3)

5. Vrhaveč B           7   3   3   1   15: 13    12  (  0)

6. Ježovy              8   3   1   4   18: 18    10  (  1)

7. Křenice             7   3   0   4   20: 19     9  ( -6)

8. Spůle               7   3   0   4    9: 15     9  (  0)

9. Měčín   B           8   3   0   5   12: 21     9  ( -6)

10. Bezděkov  B         7   2   1   4    7: 12     7  (  1)

11. Zavlekov            7   0   2   5   11: 20     2  (-10)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

KDYŽ SE DVA PEROU, TŘETÍ SE SMĚJE

Tři překvapení přineslo 8.kolo skupiny B IV.třídy mužů. O překvapení  číslo jedna  se Kašperské Hory ztrátou bodů doma s béčkem Pačejova.   Domácí v předcházejících posledních pěti vzájemných zápasech pouze jednou se o body s tímto soupeřem dělili a další čtyři  skončily pro Hory vítězně. Překvapení číslo dva jde na vrub Svatoboru Hrádek B který v domácím prostředí nedokázal přehrát jednoho z velkých soupeřů v boji o postup Sokol Milčice. Překvapení číslo tři jde na úkor  béčka Sokola Pačejov , které vytěžilo z dělby bodů v Hrádku to, že se usadilo minimálně do příští neděle na křeslo lídra tabulky !

Kašperské  Hory  - Pačejov B 1: 2 ( 0: 1)

Zápas dvou soupeřů se stejným počtem bodů v tabulce dopadl zásluhou dvou vydařených brejků vítězstvím hostů .

Branky: 66. Studený František – 27.Strolený Václav,  66. Štěpán František,; ŽK: 0:1 . Diváků: 50.

Velký Bor  - Zichovice B 1: 2 ( 0: 1)

Domácí doplatili na nevyužívání gólových příležitostí.

Branky: 93. Netušil Jiří –  6.Stulík Ladislav , 58. Bala Petr,; Rozhodčí: Staněk; ŽK: 1:3 . Diváků: 40.

Hartmanice  - Nezamyslice B   6 : 3 ( 3: 3)

Hartmanice již vedli 3:0 , hosté v závěru první půle vyrovnali na 3:3  a cestu za povinnými body domácím po přestávce zkomplikovali.

Branky: 4.,12. a 70.Sládek Petr ,  22. a  86. Dulovec Jan , 65.  Krátký Antonín – 37. a 39. Sopóci Vladimír , 34. Hanzlík Josef; Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 1:1.  Diváků: 40.

Svéradice – Soběšice   6 : 2 (3:1)

Branky: 35., 50. a 73 Svoboda Jan st.,  1. a 22.Brynda Viktor,,  64.Marek Pavel, 73.Svoboda Jan st. - 28.Šterba Jiří, 83.Vaněk Jaromír

Rozhodčí: Hájek Zdeněk, ŽK: 2:3, Diváků: 40

Hrádek B -  Milčice   1 : 1 ( 1: 1)

Branky: Vinický Pavel - Havlík Hanuš; Rozhodčí: Diviš; ŽK: 1:1. Diváků: 45.

1. Pačejov  B          7   5   0   2   24:  8    15  (  6)

2. Hartmanice          7   5   0   2   23: 15    15  (  3)

3. Milčice             8   4   2   2   15:  9    14  (  2)

4. Hrádek   B          7   4   1   2   26: 11    13  (  1)

5. Rabí                7   4   1   2   17: 17    13  (  4)

6. Kašp. Hory          7   4   0   3   15:  8    12  (  0)

7. Zichovice  B        7   3   2   2   15: 11    11  (  2)