OP ŽÁKŮ – skupina A, B,C 6. kolo 4. – 5.10. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

STRÁŽOV ZÍSKAL PRVNÍ BOD

Věkovým průměrem 11,6 nejmladší tým okresního přeboru žáků  SK Strážov  získal v 6.kole do tabulky první mistrovský bod. Radost Strážovských byla  o to větší, že bodovali  na hřišti soupeře a poprvé na podzim a navíc  odehráli zápas s čistým kontem .

SKUPINA   „ A “

Mochtín-Janovice  4 : 2 (2 : 2)

Stanislav Bejvl

Domácí po nejhorším výkonu podzimu nakonec dokázali zvítězit.Mochtín hrubě podcenil soupeře a tak zaslouženě prohrával ve 13 min.0:2 .Naštěstí do poločasu stačili mochtínští vyrovnat.Ve druhé půli po domluvě v šatně přidali domácí na důrazu a vyhráli.Mužem utkání se stal Lukáš Malenka,který ve svém prvním utkání za Mochtín jeden gol vstřelil a na jeden nahrál.

Branky: 18.Malenka Lukáš,24.Matoušek Vítězslav,45.a 70.Frána Jan – 6.Kotlan Daniel,13.Švůgr Marek.

Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků: 30.

Sestava Mochtín:Vítovec-Tengler-Potužník,Rubáš,Žiak J.-Kuželík,Matoušek,Hadáček,Malenka-Bejvl,Frána. Střídali:Žiak M.,Hájek,Zajíc,Peleška

FC Švihov - Kovo Strážov  0 : 0

Václav Pavelec

Za chladného podzimního počasí se hrál fotbal,který diváky moc nezahřál.Byla k vidění přemíra snahy,ale chyběly překvapující nápady,přesné přihrávky a hlavně střelba,takže utkání po zásluze skončilo remízou.Ta je samozřejmě povzbuzením pro hosty,na druhou stranu však nutí k zamyšlení se nad sebou domácí hráče.

Rozhodčí: Michal Bureš. Diváků: 30, ŽK 2:1

1.  Mochtín      5   4   1   0   18:  6    13 (  7)

2.  Janovice     5   2   2   1   10:  7     8 ( -1)

3.  Měčín        4   2   1   1    9:  6     7 (  1)

4.  Švihov       5   1   1   3    3: 10     4 ( -2)

5.  Strážov      5   0   1   4    0: 11     1 ( -8)

SKUPINA   „ B “

Plánice - Bolešiny 5 : 0 (3 : 0)

Dana Těžká

Než se Bolešiny stačily rozkoukat, během osmi minut dostaly hned dva goly. Zápas byl poté velice vyrovnaný. V druhé polovině zápasu domácí přitvrdili, a jejich čance na výhru neustále vzrůstala. Hosté si během hry vytvořily pár střelených šancí na branku, ty ovšem s přehledem vychytal Zdeněk Borka, který se v zápasu projevil jako perfektní brankář!

Rozhodčí: Husník. Diváků: 20. Branky: Novák František 3, Plánička Lukáš  2.

Malý Bor - Chanovice 1 : 3 (1 : 1)

Faltys

Velmi hezké utkání, ve kterém domácí dlouho sahali alespoň po jednom bodu.V závěru utkání došel Maloborským oporám dech a soupeř toho dokázal využít vstřelením rozhodujících branek. Přesto domácí zasluhují pochvalu za předvedený výkon.Nejlepší hráči domácích Martin Polena a Venda Petřík.

Rozhodčí: Cihlář Diváků: 40, ŽK 1 : 0, Branky: 13. Metlička František – 31. a 60. Klásek Jakub, 68. Soukup Petr

1.  Plánice            5   4   1   0   24:  1    13 (  4)

2.  Chanovice          5   4   0   1   20: 11    12 (  6)

3.  Bolešiny           5   2   1   2   13: 10     7 (  1)

4.  Malý Bor           5   1   0   4    8: 16     3 ( -6)

5.  Myslív             4   0   0   4    2: 29     0 ( -6)