KPD - 7.kolo, KSD – skupina A - 9.kolo

3

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

Po úspěšném vstupu v prvních třech kolech  staršího dorostu TJ Sušice do podzimní části krajského přeboru se dostav propadák v podobě již páté prohry za sebou. Ta poslední rozdílem čtyř branek byla v tomto kole  Plzni s Košutkou se  kterou Sušice doma zvítězila  3:1. Výrazně úspěšnější byl v Plzni mladší dorost. Po výhře doma 2:0 tento úspěch dokázal zopakovat i na Košutce.

Košutka – Sušice    4 : 0 (2 : 0)

Nečekaně vysoká prohra hostů. Domácí vrátili svému soupeři dvoubrankovou prohru ze sušického hřiště  i s úroky.

1.  Vejprnice          8   7   1   0   47:  5    22 ( 10)

2.  Prazdroj Plzeň B   8   5   2   1   31:  9    17 (  2)

3.  Smíchov Plzeň      8   4   0   4   19: 39    12 (  0)

4.  Sušice             8   3   2   3   13: 16    11 ( -4)

5.  Doubravka          8   2   3   3   15: 19     9 (  0)

6.  Košutka            8   3   0   5   10: 21     9 (  0)

7.  Přeštice           8   2   1   5   10: 25     7 ( -2)

8.  Horní Bříza        8   0   3   5    8: 19     3 (-12)

MLADŠÍ  DOROST

Košutka – Sušice    1 : 3 (0 : 1)

Sušický mladší dorost navázal na domácí výhru s Košutkou a odvezl si tři body i ze hřiště soupeře.

1.  Doubravka          8   6   2   0   16:  7    20 ( 11)

2.  Vejprnice          8   6   1   1   28:  3    19 (  7)

3.  Sušice             8   5   1   2   19:  8    16 (  1)

4.  Prazdroj  B        8   5   0   3   26:  8    15 (  0)

5.  Přeštice           8   4   0   4   15: 15    12 (  3)

6.  Košutka            8   1   1   6    4: 23     4 ( -5)

7.  Smíchov Plzeň      8   1   1   6    5: 30     4 ( -8)

8.  Horní Bříza        8   1   0   7    9: 28     3 (-12)

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

1.  Vejprnice         16  13   2   1   75:  8    41 ( 17)

2.  Prazdroj  B       16  10   2   4   57: 17    32 (  2)

3.  Doubravka         16   8   5   3   31: 26    29 ( 11)

4.  Sušice            16   8   3   5   32: 24    27 ( -3)

5.  Přeštice          16   6   1   9   25: 40    19 (  1)

6.  Smíchov Plzeň     16   5   1  10   24: 69    16 ( -8)

7.  Košutka           16   4   1  11   14: 44    13 ( -5)

8.  Horní Bříza       16   1   3  12   17: 47     6 (-24)

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

SVATOBOR SE RADOVAL Z PRVNÍHO VÍTĚZSTVÍ

Fotbalová štěstěna se usmála v tomto kole krajské soutěže na zástupce z Pošumaví v krajské soutěži dorostu kteří měli výhodu domácího prostředí. Radost z prvního vítězství nováčka zavládla v kabině Svatoboru Hrádek . Mimořádně se dařilo Pačejovu . Po předcházejícím domácím  debaklu 0:6 s Mrákovem naopak debakl utržil na tomto hřišti celek z Nýřan. Mimořádně se zápas vydařil autorovi šesti(!!) branek odchovanci horažďovické kopané hájící domácí barvy na střídavý start Michaelu Formanovi. Zajímavé derby se hrálo ve Svéradicíéch kde domácí  tím nejtěsnějším rozdílem porazili v pošumavském derby třetí tým tabulky Sokol Měčín.

Pačejov – Nýřany  8 : 1 (5 : 1)

Po několika porážkách domácí tým přivítal na svém hřišti ambiciózní celek Nýřan. Pačejov chtěl potvrdit zlepšený výkon z minulého utkání v Blovicích, kde sice prohráli, ale rozhodně nebyli horším týmem. Tentokrát se na ně usmála  fotbalová štěstěna a dokázali Nýřanům nasázet hned 8 branek. Střelecky zaskvěl především Michael Forman, který rozvlnil síť soupeře hned šestkrát! Jednou se pak trefil i Jiří Cikán a Jan Kodýdek. Za hosty v prvním poločase vyrovnával na 1:1 jejich nejlepší hráč Cink.
Rozhodčí Karel Maroušek, 30 diváků, ŽK 1:0, ČK 0:1
Sestava domácích:Lád - Cihlář - Hora - Kolářík - Hosnedl - Štěpáník - Hlůžek - Kába - Forman - Kodýdek – Cikán.Střídali: Štípek - Chaluš – Ticháček

Svéradice - Měčín 1 : 0 (1 : 0)

Zajímavé okresní derby s několika slibnými šancemi na obou stranách rozhodla poslední minuta prvního poločasu a krásná individuální akce Sovy se zakončením do šibenice hostující svatyně.

Branka: 45.Sova Jan. Rozhodčí: Petržilka Jiří, ŽK: 2:1, Diváků: 50

Sestava: Krejčí - Nováček, J.Polena, K.Jedlička, Skuhravý (62.Sivák) - Sova, Prokopec, R.Jedlička (46.Dan.Vonášek, 74.Kába), Chaloupka - M.Polena, Kandra

Hrádek - Koloveč 3 : 1 (0 : 1)

Hána

Utkání začalo náporem hrádeckého dorostu. Již ve druhé minutě měl velkou příležitost Švelch, ale jeho střelu z blízkosti brankář hostí výborně zlikvidoval. Poté ale už v 10. min. střelou z hranice pokutového území přivedl hosty do vedení Chugr Ludvík 0:1. Pak domácí dorostenci zatlačili hosty do hluboké defensivy, ale neproměnili do konce poločasu 6 vyložených šancí, které pochytal bezchybný brankář hostů. Tím skončil první poločas.

Po přestávce nastaly v sestavě domácích změny. Po vyložené šanci Švelcha, hned na začátku druhého poločasu, se začalo měnit i skore. V 50. min. udělal chybu výborně chytající brankář hostů, kterému vypadl centr z ruky od Lišky a pro Kodýdka již nebyl problém trefit opuštěnou branku 1:1. V 70. min., po akci Křížka a výborném uvolnění od Schmirlera, se prosadil Ondřej Matějka, který dotlačil míč do branky snad i očima 2:1. Pak se domácí začali opět obávat o výsledek a bránili vedení 2:1. Pustili tím do tlaku hostující dorostence a mohou děkovat brankáři Skýpalovi, který zlikvidoval dvě vyložené šance hostí. V 85. min. ale výborně uvolnil Schmirler kapitána domácích Lišku a ten v samostatném úniku zvýšil jesličkami vedení na 3:1. Utkání se pak už jen dohrávalo a domácí dorostenci tím poprvé získali 3 body za výhru v krajské soutěži.

Rozhodčí Presl, diváci 30, ŽK 3:0. Branky : 50. Kodýdek Jan , 70. Matějka Ondřej, 85.Liška Pavel - 10. Chugr Ludvík

Sestava Hrádek: Skýpala, Lísa, Rada, Rendl, Koníř, Pena, Kodýdek, Švelch, Liška (C), Matějka, Schmirler. Střídání: 46. min. Skála za Lísu, 46. min. Křížek za Rendla, 85. min. Oliva za Matějku´

Hostouň – Luby   2 : 6 (1 : 4)

Branky : Kovařík  3, Šnour, Koželuh, Nový. Rozhodčí: Kopejko Václav, hráno bez karet.

1.  Postřekov      8   7   0   1   46:  8    21 (  9)

2.  Holýšov        8   6   1   1   24:  7    19 (  4)

3.  Měčín          8   5   1   2   18: 12    16 (  1)

4.  Blovice        9   5   1   3   23: 23    16 (  4)

5.  Nýřany         8   5   0   3   22: 17    15 (  3)

6.  Nepomuk        8   4   1   3   23: 12    13 (  4)

7.  Svéradice      8   4   1   3   18: 15    13 ( -2)

8.  Koloveč        8   4   0   4   22: 17    12 (  0)

9.  Mrákov         9   3   2   4   24: 23    11 ( -1)

10.  Pačejov        9   3   1   5   20: 26    10 ( -2)