IV. TŘÍDA - skupina A, B 7. kolo 4. – 5.10. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

STRÁŽOVSKÁ REZERVA SI VYLEPŠILA SKÓRE

Ani po 7.kole neprořídl okruh kandidátů kteří se tlačí na první místo, kde o  pořadí rozhoduje mezi třemi týmy pouze rozdíl skóre. První místo drží i nadále béčko Strážova, které si ještě vylepšilo po kanonádě ve druhém poločase utkání s rezervou Měčína  . Očekávané místní derby v Pocinovicích  mezi Spůlí a Dlažovem skončilo těsnou výhrou hostů.

Běšiny - Ježovy 5 : 1 (0 : 0)

Po bezbrankovém prvním poločase se domácí  střelecky prosadili.Rychlými třemi  góly mezi 48  a 52 minutou získali rozhodující náskok  ozdobený hattrickem Lukáše Šťastného.

Branky: 48., 65.,82. Šťastný Lukáš, 50. Holub Radek, 52. Vacovský Milan, -  Pytelka Richard. Rozhodčí: Špindlerová Diváků: 30, ŽK: 1:1.

Strážov  B – Měčín B   8 : 0  (0 : 2)

Domácím vyšel úvod a závěr první půle. Ve druhé minutě   jako správný kapitán Václav Janda  zavelel k útoku, přesný centr našel nabíhajícího Roberta Kalistu  a jeho střela těsně nad hlavou brankáře poprvé v měčínské brance 1:0. V 7.minutě zatáhl míč do pokutového území hostů Chaluš, zpětnou přihrávkou našel Kreibicha , jeho střelu ze sedmi metrů k tyči brankář Měčína kryl. Kreibich měl možnost  se zapsat  do listiny střelců ve 20.minutě , jeho prudká střela  z ostrého úhlu mířila podél branky vedle levé tyče  do zámezí. Ve 25. minutě  domácí po ose Kalista,Čermák, Kreibich  předvedli hezkou kombinační spolupráci na jejíž konci byl  Švůgr , ale jeho střela  byla hodně nepřesná. Ve 41.minutě po přihrávce od Šlégla  vyslal  svůj pozdrav na branku hostů ze 20 metrů Paleček, opět vedle. Ve 44.minutě  rozehrál z pravé strany trestný kop Janda, míč našel v pokutovém územní hlavu Kreibicha a ten již měl správný směr a podruhé rozvlnil síť svatyně  hostů. V poslední minutě první půle se dostal do obrovské šance Čermák a hluboký povzdech mezi diváky jen dokumentoval jak s touto šancí naložil.

Domácí  začali druhý poločas s chutí a do 60.minuty zatížili brankové konto hostů pěti góly ! Ve 48.minutě nejdříve Hosnedlova střela skončila na tyči , ale  v zápětí po centru Kalisty se tentokráte nemýlil z bezprostřední blízkosti Čermák 3:0. Na 4:0 zvýšil ve 49.minutě po přihrávce od Čermáka obloučkem poslal míč  do měčínské branky Molnár. V 55.minutě  hrající Robert Kalista unikl po pravé straně  a své sólo zakončil pátým gólem, 56.minutě Čermák upravil na 6:0, v  58.minutě Janda z přímého kopu dal sedmý gól Čekání domácích na další branku ukončil v 82.Čermák ,jeho střela byla z kategorie výstavních a vysloužila si zasloužený potlesk od 130 fotbalem se bavících diváků.

Branky : 48., 56. a 83. Čermák, 4., a 55. Kalista , 44.Kreibich , 50. Molnár, 58.Janda , Rozhodčí: Habada . ŽK : 1 : 2

Sestava Strážov B  : Vaněk – Molnár(55.Kolloross P.), Janda, Rendl( 55. J.Kolář), Hosnedl, Šlégl, Chaluš(60. M.Kolář) ,  Kreibich, Švůgr(75.Lorenc) – Kalista R., Čermák.

Spůle-Dlažov  0 : 1 (0 : 1)

Broněk Hrnčíř

V očekávaném místním derby měli hosté více štěstí v koncovce a přes závěrečný tlak domácích dokázali dotáhnout vítězství do vítězného konce.

Branky: Kůra Augustin. Rozhodčí : Javorský Josef, diváků 40, ŽK 0:1

Zavlekov - Plánice   1 : 2 (0 : 1)
I po šestém odehraném utkání se čekání domácích na první podzimní výhru odkládá.

Rozhodčí: Brůha Diváků: 70, ŽK 1:3. Branky: 70. Fous Jan - 40. Kohout Rudolf, 65. Opatrný Martin

Vrhaveč B - Křenice   3 : 2 (2 : 1)
Mladíček v dresu domácích  Švátora , který nastoupil s kapitánskou páskou se svým spoluhráčům za důvěru odvděčil tím nejlepším způsobem,  když  za stavu 1:1 poslal svůj tým vstřelenou brankou  do vedení.

Rozhodčí: Mazán Diváků: 50. Branky: . Hošek Zdeněk,  Švátora Karel, Fiala Karel - Bäuml Daniel,  Rejthar Vlastimil

1.  Strážov  B         6   4   1   1   17:  3    13 (  4)

2.  Dlažov             6   4   1   1   13: 10    13 (  4)

3.  Plánice            7   4   1   2   13: 12    13 (  4)

4.  Běšiny             7   4   0   3   16:  9    12 (  3)

5.  Vrhaveč B          6   3   2   1   12: 10    11 ( -1)

6.  Ježovy             7   3   1   3   15: 14    10 (  1)

7.  Křenice            6   3   0   3   17: 15     9 ( -3)

8.  Bezděkov  B        6   2   1   3    5:  9     7 (  1)

9.  Spůle              6   2   0   4    5: 12     6 ( -3)

10.  Měčín   B          7   2   0   5    9: 19     6 ( -6)

11.  Zavlekov           6   0   1   5    8: 17     1 ( -8)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

HARTMANICE PODRUHÉ PŘEKVAPILY

V sedmém soutěžním kole IV.třídy sk.B podruhé  za sebou překvapily Hartmanice. Po vítězství v minulém kole doma nad horkým kandidátem na postup Svatoborem Hrádek B dokázaly přivést tři body ze hřiště dalšího z favoritů Sokola  Milčice . Okruh uchazečů na první místo se tak po té, kdy Rabí a Kašperské Hory přivezly body ze hřišť soupeřů se rozšířil nejméně na týmy které jsou v první polovině tabulky.

Milčice - Hartmanice 2 : 3 (0 : 0)

Domácí  nastoupili z důvodu velké marodky v kombinované sestavě náporem. Ani  jednu ze tří vyložených brankových příležitostí neproměnili a to se jim nakonec stalo osudné. Po bezbrankovém prvním poločase  hosté získali tříbrankový náskok na který dokázali domácí odpovědět v 78. a 89.minutě dvěma góly Vladislava Bláhy.

Rozhodčí: Brůha Radek Diváků: 40, ŽK 1:2. Branky: 89. a 78. Bláha Vladislav - 67. Dulovec, 73. a  75. Sládek Petr(PK).

Zichovice B - Kašp. Hory 0 : 1 (0 : 1)

Druhá prohra domácích za sebou . Tato domácí byla z kategorie velmi smolných a postaral  se o ní autor jediné branky hostující Oudes Martin  ve 26.minutě po samostatném úniku zakončenou velmi vydařenou střelou do šibenice .Druhá půle se odehrála za velké převahy domácí rezervy, ale bez gólového efektu.

Rozhodčí: Kurc Diváků: 50. Branky:  26. Oudes Martin, ŽK  1 : 1 , ČK : 1 : 0 ( 89.Kába Petr)

Soběšice - Rabí 2 : 5 (1 : 2)
Domácí v silně kombinovaném složení stačili  první poločas se soupeřem držet krok . Po hodině hry jim začali rychle ubývat síly a  do konce zápasu již rozjeté Rabí na hřišti  dominovalo.

Rozhodčí: Mácal Diváků: 30, ŽK 0:2. Branky: 59. Malík Vladimír, 14. Vaněk Jaromír - 2. Hozman Jaroslav, 12. Hozman Václav, 60. a 76. Melka Roman, 81. Janečka Petr

Pačejov B - Svéradice B  4 : 0 (2 : 0)

V utkání dvou rezervních týmů měli po většinu utkání více ze hry domácí. Řadu dalších gólových šancí však dokázali zahodit. Hostům svitla šance v závěru 1.poločasu, ale jejich nejzkušenější hráč Svoboda neproměnil pokutový kop.

Branky : Korda, Polena, Štěpán F. a Kolářík. Rozhodčí  Staněk, diváků 50, ŽK 1:2.

Nezamyslice B - Velký Bor 3 : 0 (1 : 0)
O výsledku v Nezamyslicích rozhodla domácí rezerva v úvodu druhého poločasu, kdy v rozmezí dvou minut zvýšila své jednobrankové vedení . Zároveň tím vystřílela svojí munici a gólů se již diváci v tomto klání nedočkali.

Branky: 7. Vinický Radek, 48. Vinický Radek, 49. Hanzlík Josef. Rozhodčí: Bošek Diváků: 40. ŽK 2 : 1.

1.  Milčice            7   4   1   2   14:  8    13 (  1)

2.  Rabí               7   4   1   2   17: 17    13 (  4)

3.  Hrádek   B         6   4   0   2   25: 10    12 (  3)

4.  Pačejov  B         6   4   0   2   22:  7    12 (  3)

5.  Kašp. Hory         6   4   0   2   14:  6    12 (  3)

6.  Hartmanice         6   4   0   2   17: 12    12 (  3)

7.  Zichovice  B       6   2   2   2   13: 10     8 ( -1)

8.  Svéradice B        7   2   1   4    7: 14     7 ( -5)

9.  Velký Bor          6   2   0   4    6: 12     6 (  0)

10.  Nezamyslice B      7   1   2   4   10: 22     5 ( -7)