OP ŽÁKŮ – skupina A, B,C 5. kolo 27. – 28.9. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

PLÁNICE  VYSTŘÍDALA CHANOVICE

Páté kolo ukončilo první polovinu základní části okresního přeboru žáků . V tomto kole se rozhodovalo kdo vstoupí do odvetných zápasů z prvního místa a tudíž v roli největšího favorita. Ve skupině to je Mochtín , který na svém hřišti připravil o neporanitelnost Měčín a odsunul ho v tabulce na třetí místo. Před Měčín na druhé postupové místo se dostaly Janovice.

Ve skupině B se o prvním místě rozhodovalo v Plánici. Vítězně vyšli z utkání s dosud prvními Chanovicemi domácí , kteří se ujali vedení a Chanos odsunuli na druhé místo. Skupině B vévodí Velhartice  .Tento tým jako jediný ještě neztratil ani bod  a je již jednou nohou ve finálové části OP. Velhartickým ještě důstojně sekundují žáci z Nalžovských Hor a také oni mají reálné šance na postup mezi nejlepší.

SKUPINA   „ A “

Mochtín-Měčín  4 : 2 (3 : 1)

Stanislav Bejvl

Domácí byli celý zápas herně lepší a nebýt několika zahozených golovek mohli vyhrát daleko vyšším rozdílem.Hosté hrozili z brejků.Po jednom z nich a hrubé chybě domácího stopera snížili na 1:3 v poslední minutě první půle.Tříbodové vedení vrátil Mochtínu Smolík nádherným angličanem.Měčín snížil z ojedinělé střely z dálky.

Branky : 15.Frána Jan,32.Matoušek Vítězslav,33.Frána Jan,54.Smolík Zbyněk - 35.Klíma Jan, 59. Šlach Ondřej

Rozhodčí : Švátora Petr. Diváků : 30

Sestava Mochtín: Beneš-Kuželík,Potužník,Žiak M.,Tengler-Smolík,Matoušek,Rubáš,Žiak J-Bejvl, Frána. Střídali:Vítovec,Musílek,Zajíc,Hadáček,Peleška

Janovice - Švihov 3 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí:
Laik Diváků: 30
Branky: 25. Švůgr Marek, 45. Šveňha Petr, 56. Gardoň Petr

1.  Mochtín            4   3   1   0   14:  4    10 (  7)

2.  Janovice           4   2   2   0    8:  3     8 ( -1)

3.  Měčín              4   2   1   1    9:  6     7 (  1)

4.  Švihov             4   1   0   3    3: 10     3 (  0)

5.  Strážov            4   0   0   4    0: 11     0 ( -9)

SKUPINA   „ B “

Malý Bor – Myslív   5 : 0 (2 : 0)

Faltys

Pohledné utkání, ve kterém domácí vybojovali první podzimní body. Velkou měrou k této výhře přispěl Fanda Metlička, který dokázal soupeři vsítit tři z celkových pěti branek Malého Boru.

Stoprocentní výkon podal narychlo povolaný rozhodčí Petržílka.

Branky : 5.,29., a 57. Metlička František, 53. Polena Martin, 69. Melka Vojtěch.

Rozhodčí : Petržílka Jiří. Diváků: 30. ŽK: 1:0.

Plánice – Chanovice   7 : 0 (2 : 0)

Branky:  4.,39.,68. Lukáš Plánička ,35.,52.  Opl Vojta , 53. Hanousek Adolf, 65.Raus Jan

Rozhodčí : Robert Kalista

1.  Plánice            4   3   1   0   19:  1    10 (  4)

2.  Chanovice          4   3   0   1   17: 10     9 (  3)

3.  Bolešiny           4   2   1   1   13:  5     7 (  1)

4.  Malý Bor           4   1   0   3    7: 13     3 ( -3)

5.  Myslív             4   0   0   4    2: 29     0 ( -6)

SKUPINA   „ C “

Velhartice - Zichovice 11 : 1 (9 : 0)
Petr Pavlík

Žáci Velhartic v prvním poločase soupeři nepovolili prakticky nic a zamkli je na polovině hřiště.Hráli pohledný kombinační fotbal se spoustou zakončených akcí a také branek. Do druhé půlky ovšem nastoupili jako mistři a málem se jim to nevyplatilo. Hosté sice dali pouze jednu branku, ale šancí si vytvořili dost a brankář domácích Tomáš Kupka se musel hodně ohánět.Ve druhé půlce byli domácí hodně neukázněným týmem a právě tím, že se nesoustředili na hru dali již jen dvě branky.

Rozhodčí: Beneš Zdeněk  . Diváků: 20
Branky: 6. Trš Richard, 9. Cába Martin, 12. Suk Jan, 21. Kratochvíl Vít, 25. Cápa Martin, 27. Brůha Martin, 29. Kratochvíl Vít, 31. Kotal Martin, 34. Trš Richard, 37. Hrach Filip, 59. Kotal Martin - 52.