Okresní přebor dorostu 5. kolo 27. – 28.9. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

BĚŠINY ZÍSKALY SKALP  KOLINCE

Dva nečekané výsledky  přineslo další kolo okresního přeboru dorostu. Předně se nečekalo, že rozjetý Kolinec doma utrží první podzimní prohru a to ještě na domácím hřišti od Sokola Běšiny. Důvodem proč kolinečtí dorostenci doma vyhořeli lze přičíst na vrub špatné životosprávy které předcházela účast na zábavě skupiny Morčata na útěku!  Švihov v domácím prostředí prohrál po dvouciferném výsledku  s Malým Borem , který se tímto vítězstvím prostřílel na první místo.  Také neúspěch Švihova má své zdůvodnění, neboť nastoupili o osmi , když jim chyběli někteří hráči kteří jsou členy dechového orchestru se kterým byli na vystoupení.

Horažďovice - Hradešice   4 : 2 (3 : 1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí  v dalším průběhu utkání plně ovládli hru a v místním derby si své vítězství pohlídali.

Rozhodčí: Simbartl. Diváků: 30. ŽK:  2:2.
Branky: 23. Šmat Václav, 27. Greger Martin, 44. Panuška Petr, 75. Forman Michael - 11. Hnojský Jan, 86. Melka František

Kolinec – Běšiny  1 : 4 (0 : 2)

Sebevědomí domácích utrpělo první zářez již v 11. vteřině utkání, kdy inkasovali  první gól. Po té sice hru vyrovnali, ale v závěru poločasu opět po hrubé chybě obrany hosté zvýšili na 2:0. Ve druhém poločase byla nařízena velmi přísná penalta a bylo po zápase a to zejména po vlastní brance. V samotném závěru domácí vsítili čestný úspěch.  Domácí jednoznačně vyhořeli zejména z důvodu špatné životosprávy při zábavě skupiny Morčata na útěku.

Švihov - Malý Bor   0 : 10 (0 : 4)
Dvouciferný výsledek na vrub domácích jde z důvodu neúčasti hráčů kteří jsou členy dechového orchestru a torzo týmu s osmi hráči se nemohl s kvalitním soupeřem držet krok.

Rozhodčí: Jarka Diváků: 20. ŽK: 1 : 4.  ČK: 0 : 1  - Pilek Ondřej

Branky: - Melka Václav 3,  Pilek Ondřej 3,  Kalčík Tomáš 2,  Sládek Jan,  Dvořák Václav.

1.  Malý Bor           5   3   1   1   24: 11    10 (  4)

2.  Kolinec            5   3   1   1   17: 12    10 (  4)

3.  Nýrsko             4   3   0   1   21:  9     9 (  3)

4.  Hradešice          5   3   0   2   15:  9     9 (  0)

5.  Běšiny             5   3   0   2   13: 11     9 (  3)

6.  Horažďovice        4   2   2   0    8:  4     8 ( -1)

7.  Kašp. Hory         4   2   0   2   11: 13     6 (  0)

8.  Zichovice          5   1   1   3   10: 31     4 ( -2)

9.  Bolešiny           4   1   0   3   11: 15     3 ( -3)

10.  Švihov             5   1   0   4   17: 25     3 ( -3)