DIVIZE - skupina A 8. kolo 27. – 28.9. 2008

D I V I Z E   „ A “

KLATOVY KLESLY NA DNO TABULKY

V osmém kole divize šlo již v Klatovech skutečně do tuhého. V zápase o šest bodů domácí opět neuspěli! Prohra s pražským Motorletem  je po té,  kdy Vejprnice poprvé slavily doma  první podzimní vítězství  klesli na samé dno tabulky.

Klatovy  - Meteor Praha  1 : 2 (0 : 2)

V osmém divizním kole  stál  před jediným zástupcem Pošumaví v této soutěži náročný úkol. Pokud chtěli začít s vymazáváním velkého deficitu v počtu získaných bodů, pak k tomu byla šance se soupeřem,  který měl v tabulce pouze o čtyři body více. Duel o šest bodů  měl v první půli vyrovnaný průběh . Rozdíl mezi soupeři byl pouze v tom, že zatímco domácí  měli vychýlenou mušku a HOSTÉ jejich chyby v obraně  dokázali potrestat. Ve 24.minutě  to bylo Fíčkem  0:1  a ve 32.minutě Daňhelem  a šli do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Cílem domácích v druhém poločase bylo vymazat dvoubrankové manko a  pokusit se naplnit svůj úkol,  zisk tří bodů. Vykročení do druhé části utkání bylo více než nadějné , když ve  47.minutě Hovorka z pokutového kopu snížil na 1:2. Hosté se nenechali vyvést z míry,   hráli na udržení výsledku  a  disciplinovanou hrou své těsné vedení v duelu o šest bodů udrželi. Úsilí domácích šlo v niveč. Nepodařilo se jim odvrátit již šestou prohru za sebou a to je již více než  alarmující.

Branky : 47. Hovorka(PK) – 24.Fíčkem , 32.Daňhel. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 2:1. Diváků: 350.

Sestava Klatov:Lorenc - Boubrle(46.Matějka),Viktora,Hovorka,Bušta - Rendl,Cihlář, Mészáros, György (50.Mirga), Zedník - Beneš(78.Pavlík)

FK Admira         - SK Motorlet           1 :  1  (  0 :  0)

SK Strakonice     - Tachov                2 :  1  (  0 :  1)

Vejprnice         - SK Benešov            2 :  1  (  2 :  0)

Loko Vltavín      - Votice                hraje se 30.9.   )

Klatovy           - Meteor Praha          1 :  2  (  0 :  2)

Hořovicko         - FK Příbram B          2 :  0  (  1 :  0)

Domažlice         - Milevsko              5 :  0  (  2 :  0)

1.  T. Prachatice      8   7   0   1   23:  5    21 (  9)

2.  Domažlice          8   6   2   0   20:  6    20 (  5)