Okresní přebor dorostu .4 kolo 20. – 21.9. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

NOVÁČKOVÉ   ÚŘADOVALI

Ve 4.kole okresního přeboru dorostu úřadovali  nováčkové.  Kašperské Hory hrály na hřišti v Hradešicích  kde nastoupil proti týmu který předtím třikrát vyhrál a byl na čele tabulky teoretické předpoklady vzaly za své a v tomto klání se z prvních bodů v soutěži radovali pouze hosté. V dalším zápase v Žichovicích proti sobě nastoupili zbývající dva  nováčkové OP. Úspěšnější podle předpokladu byli Kolinečtí  a po tomto kole se probojovali do čela tabulky. Na druhé místo postoupil zaslouženou  výhrou v Malém Boru jeden z favoritů na postup celek Okuly Nýrsko

Malý Bor – Nýrsko  1 : 4 (0 : 2)

Hostům se konečně podařilo hrát  pohledný kombinační fotbal. Na šance sice začali aktivněji domácí, ale žádnou ze svých slibných příležitostí nevyužili. Hosté tak zahrozili Flórem, ale ani on si v koncovce nepočínal moc úspěšně a tak skóre otevřel křížnou střelou z trestného kopu Jan Kovácz. Další branku pak těsně před odchodem do kabin přidal do prázdné branky Ivan Kovácz po přetaženém centru z pravé strany který brankář domácích špatně odhadl.

Druhou půli začali hosté aktivněji, ale své šance trestuhodně zahazovali. Přišel zákonitě trest, kdy se podařilo domácím vstřelit kontaktní branku. Domácí vycítili šanci ještě něco se skórem udělat a nadále se aktivně tlačili do útoku. Naštěstí se podařilo Nýrsku vstřelit třetí branku a tím opět získat aktivitu na své kopačky. V poslední minutě pak pečetil zasloužené vítězství hostů Švügr.

Branky: 55.Hadraba Vladimír  -  35 a 41 . Kovács Ivan, 82.Prodan Ondřej, 90 .Švůgr Zdeněk

Rozhodčí : Bureš Michal. Diváků: 30. ŽK: 1:1.

Hradešice - Kašperské Hory  1 : 3 (1 : 3)

Branky: 16.Hnojský J. - 11. Pál P., 34., 36. Uxa Lukáš

Rozhodčí : Koura Radim. Diváků: 20. ŽK : 2:2.

Zichovice - Kolinec 2 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Abraham Diváků: 30
Branky: 28. Míčka Ladislav, 72. Toman Václav – 1.,52. Kul Josef, 21.,42.,76.. Horák Jan, 39.,54. Rajtmajer Michal,82. Schejbal Jakub

Běšiny - Švihov    3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Bošek  . Diváků: 20. ŽK: 2:0.
Branky:29. a 90.  Denk Milan,43. Pojar Miroslav - 54. Kadlec Jan

Bolešiny - Plánice    6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kalista R.  Diváků: 30. ŽK: 0:2. ČK:  0:1 (85 - Stupka Milan)
Branky: 6.,42.,75. a 84. Míšek Tomáš, 47. Hess Martin, 79. Matějka Pavel - 24. Opatrný Martin, 65. Sýkora Jiří

1. Kolinec             4   3   1   0   16:  8    10  (  7)

2. Nýrsko              4   3   0   1   21:  9     9  (  3)

3. Hradešice           4   3   0   1   13:  5     9  (  0)

4. Malý Bor            4   2   1   1   14: 11     7  (  1)

5. Běšiny              4   2   0   2    9: 10     6  (  0)

6. Horažďovice         3   1   2   0    4:  2     5  ( -1)

7. Švihov              4   1   0   3   17: 15     3  (  0)

8. Bolešiny            3   1   0   2   11: 11     3  ( -3)

9. Kašp. Hory          3   1   0   2    7: 13     3  (  0)

10. Zichovice           4   1   0   3    8: 29     3  ( -3)