ČESKÁ DIVIZE DOROSTU – starší , mladší 7. kolo 20. – 21.9. 2008

ČESKÁ DIVIZE  DOROSTU – skupina   A

VENKU SI DRŽÍ SVOJÍ NEPORAZITELNOST

Starší dorost TJ Klatovy sehrál na hřištích soupeřů dosud tři zápasy a vždy se nevraceli s prázdnou. Po remíze na Motorletu 1:1 a bezbrankovém průběhu duelu ve Strakonicích  se o body dělili i v tomto kole na hřišti ligové dorostenecké rezervy FK Příbram . Svěřenci trenéra Stanislava Trnky znovu prokázali, že na hřištích soupeřů disciplinovanou hrou na domácí týmy  platí a  stále si drží svojí venku  neporanitelnost .

STARŠÍ   DOROST

FK  Příbram B – Klatovy    1 : 1 (1 : 1)

Soupeř ze začátku byl aktivnější ha hrozil především ze standartních situací,ale bez efektu.

Trenér Stanislav Trnka k utkání uvedl : „ Do vedení jsme se dostali ve 20 min.,kdy z trestného kopu z 25 metrů nádherně vystřelil Matějka a brankář domácích na míč nedosáhl. Branku na 1:1 jsme inkasovali ve 27 min.,kdy po centru z trestného kopu jsme nepokryli hráče na malém vápně a ten hlavou skóroval.Ve 2.poločase mohl v náš prospěch skórovat Křížek,kdy si zaběhl na centrovaný míč za obranu domácích a následnou střelu vyrazil brankář domácích na roh.Pak nás podržel brankář Riška,kdy kryl střelu z bezprostřední blízkosti.“

Branky: Hebeda - Matějka

Rozhodčí : Naltuf. ŽK: 1 : 3. Diváků: 20.

Sestava Klatov:Riška,Kološ(58 min.Zazvonil),Kazmirčík,Bureš,György(68 min.Faltín),Voráček, Křížek,  Janda,Matějka Sýkora,Lukeš(77min.Zahradník)

1. Sez. Ústí           6   5   0   1   18:  8    15  (  6)

2. FC Písek            6   4   1   1   11:  5    13  (  4)

3. T. Prachatice       6   4   1   1   11:  6    13  (  4)

4. Domažlice           6   3   2   1    9:  8    11  (  2)

5. SK Motorlet         6   3   1   2   12:  7    10  (  1)

6. Klatovy             6   2   3   1   10:  7     9  (  0)

7. Spartak Příbram     6   3   0   3   13: 14     9  (  0)

8. SK Benešov          6   3   0   3    9: 12     9  (  0)

9. FK Příbram B        6   2   2   2    8: 11     8  ( -1)

10. Vikt. Žižkov        6   2   0   4   13: 10     6  ( -3)

11. Rokycany            6   2   0   4   10: 18     6  ( -3)

12. SK Strakonice       6   1   2   3    4:  8     5  ( -4)

13. SK ZČE Plzeň        6   0   3   3    6: 11     3  ( -6)

14. FC  Vlašim          6   0   1   5    4: 13     1  ( -8)

Václav Zahradník

Další divizní utkání sehráli mladší dorostenci na hřišti Marily Příbram.Utkání bylo od začátku vyrovnané, střídali se příležitosti na obou stranách.Bohužel již v 15.minutě  došlo u hostů k prvnímu střídání.Po rychlém průniku z levé strany do vápna domácích a střele na branku se zranil Dominik Raišl a musel být odnesen na nosítkách(zranění pravé nohy).Nahradil ho Michal Lukeš , který předtím odehrál 68.minut  za starší dorost. Skóre se měnilo až před koncem poločasu, kdy v 37.minutě kopali domácí rohový kop z pravé strany a po biliárovém způsobu skončil nakonec míč v hostující brance. Rozhodujícím momentem celého utkání byla však 46.minuta druhého poločasu.Po rychlé akci z pravé strany se dostal míč k osamocenému Petru Ulrychovi, který byl úplně sám před domácím brankářem , ale jeho střela skončila v jeho náručí.Opět se stoprocentně potvrdilo  nedáš - dostaneš.Domácí ihned z protiútoku skórovali střelou z vápna k tyčce Kdolským.Po dalším nedorozumění padla i třetí branka v 53´, kdy po T  K z pravé strany míč ve vápně měl několik tečí hráčů obou mužstev , ale nakonec skončil v brance hostů.Nepříjemné bylo vynucené další střídání v 68´,kdy musel hřiště opustit Aleš Čížek pro zranění pravého kolena.

Branky : Soldát - 37´, Kdolský - 47´, Lagron - 53´

Rozhodčí:  Haltuf, Dvořák, Kobík. Diváků: 30.

Sestava Klatov : Kašpar - Zedek,Pivoňka,Schwarz,Brož Martin - Čížek(68´-Uruba),Valeš(76´-Brož Jan),Skala,Lužný(50´-Kubaň),Raišl(15´-Lukeš) - Ulrych na lavičce byl připraven ještě druhý brankář Štěpán

1. Vikt. Žižkov        6   5   1   0   19:  2    16  (  7)

2.  FK Příbram B       6   5   1   0   20:  5    16  (  7)

3. SK Motorlet         6   4   0   2   16: 12    12  (  3)

4. SK ZČE Plzeň        6   3   2   1   18: 10    11  (  2)

5. FC Písek            6   3   2   1   11:  7    11  (  2)

6. Sez. Ústí           6   3   1   2   18: 12    10  (  1)

7. SK Benešov          6   3   1   2   14: 18    10  (  1)

8. Sp . Příbram        6   3   0   3   11:  7     9  (  0)

9. Klatovy             6   2   1   3    6: 11     7  ( -2)

10. T. Prachatice       6   2   0   4    6: 10     6  ( -3)