IV. TŘÍDA - skupina A, B 4. kolo 13. – 14.9. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DO ČELA TABULKY SE DERE DLAŽOV

Po překvapivé prohře v Pocínovicích v minulém kole s fotbalisty ze Spůle  se na Běšiny tentokráte usmálo štěstí měrou vrchovatou. Dokázaly být úspěšné v derby se strážovskou rezervou a to přestože hráli od 26.minuty oslabeny . Tento úspěch  Běšinských znamenal , že svého soupeře sesadili z čela tabulky a sami se na jeho místo vyšvihli.  Nelze ovšem přehlédnout fakt, že jediným celkem který v prvních třech kolech neztratil ani body je Dlažov . Ten má o zápas stejně bodů jako Běšiny , ale o zápas méně a je největším překvapením prvních kol. Mezi ně patřila i vítězná série Křenic kterou právě Dlažovští v tomto kole přerušili.

Běšiny - Strážov B    2 : 0 (1 : 0)

Místní derby  ovlivnilo vyloučení brankáře Maláta , který musel ve 35.minutě předčasně pod sprchy za hraní rukou mimo pokutové území. Do branky šel hráč z pole Bejvl a počínal si výborně. Musel čelit několika gólovým příležitostem hostů, ale dokázal s notnou dávkou štěstí uhájit čisté konto. Domácí v početním oslabení bojovali jako lvi a  odměnou jsou pro ně velmi cenné tři body. Hosté zklamali , plné absolutorium zasluhují jen  nestárnoucí matadoři Václav Janda a Karel Kreibich, ale ti sami na všechno nestačili.

Rozhodčí: Husník Diváků: 50. ŽK: 1 : 4. ČK: 1 : 0(35. Malát Luděk)

Branky: 16. Vacovský Milan, 90. Šťastný Lukáš

Dlažov – Křenice  3 : 2(1 : 2)

E.Duda

Další vydřené vítězství domácích. Hosté po dvou hrubých chybách domácí obrany lehce vedli v poločase o branku. Po vyloučení hráče hostí za úmyslnou ruku vyrovnal Jarko z pokutového kopu. O vítězství domácích rozhodl Martin Šít golem minutu před koncem utkání. Hru ovlivňoval silný vítr, který stěžoval zpracování míče.

Branky: Černý Miroslav ,Jarko Josef, Šít Martin -  Branky-hoste : Paleček Jaroslav, Baxa Jiří

Rozhodčí : Dolejš. Diváků: 30. ŽK: 1:1. ČK: 0:1.

Ježovy - Spůle 4 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Habada Diváků: 40. ŽK: 1:0.
Branky: 5. Pytelka Jiří, 20. Kašpárek Jan, 85. Pflug Ladislav, 90. Pytelka Richard - 21. Soušek František

Plánice - Bezděkov B 1 : 0 (1 : 0)
První podzimní výhra domácích fotbalistů  o kterou se postaral ve 32.minutě autor vítězné branky Martin Opatrný.

Rozhodčí: Cihlář J. Diváků: 30. ŽK: 1:3. ČK: 0 : 1 ( Hlaváček Martin)

Branky: 32. Opatrný Martin

Měčín B - Zavlekov 2 : 1 (1 : 0)

Další nečekaná prohra Zavlekova který je po čtyřech zápasech stále bez bodového zisku . Měčínské béčko se ujalo vedení po individuální akci  Vladaře ve 28.minutě. Na 2:0 zvýšil v 63.minutě po rohovém kopu hlavou Ježek. Hosté odpověděli kontaktní branou po hezké kombinační akci na jehož konci byl Petr Jiříček . I přes snahu Zavlekova o vyrovnání domácí hru kontrolovali a těsné vítězství uhájili.

Rozhodčí: Mazán Diváků: 50. ŽK: 1:1.
Branky: 28. Vladař Martin, 63. Ježek Petr - 73. Jiříček Petr

1. Běšiny              4   3   0   1   11:  6     9  (  3)

2. Dlažov              3   3   0   0    9:  5     9  (  3)

3. Ježovy              4   2   1   1   11:  7     7  (  1)

4. Strážov  B          4   2   1   1    7:  3     7  (  4)

5. Křenice             3   2   0   1   10:  6     6  (  0)

6. Měčín   B           4   2   0   2    7:  7     6  ( -3)

7. Bezděkov  B         4   1   1   2    4:  6     4  (  1)

8. Plánice             4   1   1   2    4:  9     4  ( -2)

9. Spůle               4   1   0   3    3: 10     3  ( -3)

10. Vrhaveč B           3   0   2   1    4:  6     2  ( -4)

11. Zavlekov            3   0   0   3    5: 10     0  ( -3)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

LÍDR TABULKY NECHAL BODY NA HORÁCH

Vedoucí tým tabulky Svatobor Hrádek B po předcházejících třech zápasech které přesvědčivě vyhrál tentokráte v Kašperských Horách narazil na prvních soupeře , který ho v tomto ročníku pokořil. V dresu domácích se zapsal dobrém světle Lukáš Dolhý, který přišel do týmu z Dlouhé Vsi a proti Hrádku si připsal  první  dva záznamy do tabulky střelců.  Jediným týmem který pokračuje v soutěži  bez porážky je rezerva Žichovic také zásluhou výhry v Soběšicích  kde se střelecky prosadil jejich kanonýr Bala který si připsal do tabulky střelců první podzimní hattrick.

Soběšice - Zichovice B 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Bošek Diváků: 50. Hráno bez karet.
Branky: 29. Malík Vladimír - 8. Bala Petr, 17. Jeřábek Josef, 42. Pařízek Petr, 69. Bala Petr, 90. Bala Petr

Kašp. Hory - Hrádek B 4 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Kurc Diváků: 70. ŽK: 5:2
Branky: 0. Dolhý Lukáš, 0. Dolhý Lukáš, 0. Mirvald Jan, 0. Bubela Jan - 0. Vinický Pavel

Velký Bor - Hartmanice 2 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Brůha Diváků: 40. ŽK: 1:0
Branky: 7. Voráč František, 15. Havlíček Patrik

Svéradice B - Milčice 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Abraham Diváků: 30. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (Brůha Marek po 2 ŽK).
Branky: 50. Jára Zdeněk

Rabí - Nezamyslice B  3 : 1 (2 : 0)

Jan Vošalík

Domácí začali velmi dobře a brzy vedli 2:0. Hosté nastoupili pouze s deseti hráči. Zdálo se, že půjde pouze o výši skóre. Jenže hosté hráli chytře, domácí je trochu podcenili a po řadě neproměněných šancí byli nakonec rádi, že utkání skončilo 3:1.

Branky : 2. Melka Roman, 24. Šandara Martin, 90. Śimáček Jan Branky-hoste : 55. Bublík Pavel

Rozhodčí:  Mácal Roman. Diváků: 40. ŽK: 2:1.

1. Hrádek   B          4   3   0   1   20:  4     9  (  3)

2. Zichovice  B        3   2   1   0   12:  5     7  (  4)

3. Milčice             4   2   1   1    8:  4     7  (  1)

4. Pačejov  B          3   2   0   1    9:  4     6  (  3)

5. Kašp. Hory          3   2   0   1    8:  4     6  (  0)

6. Hartmanice          4   2   0   2    9:  8     6  (  0)

7. Velký Bor           3   2   0   1    5:  4     6  (  3)

8. Rabí                4   1   1   2    6: 13     4  ( -2)

9. Svéradice B         4   1   0   3    4: 10     3  ( -6)