IV. TŘÍDA - skupina A, B 3. kolo 6. – 7. 9. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

BĚŠINY SE VRÁTILY PŘEKVAPIVĚ S PRÁZDNOU

Překvapením 3.kola byla prohra  Sokola Běšiny  které nepřivezly body z duelu s TJ Spůle. Stínem kola byla naopak neúčast delegovaného rozhodčího k utkání Dlažov – Plánice.  Paradoxní na tom je to, že  ve vzájemném souboji obou soupeřů  e to stalo již podruhé v tomto roce, když kvalifikovaný rozhodčí chyběl i při jarním zápase se hrál rovněž  ve  Dlažově.

Dlažov - Plánice      4 : 2 (3 : 0)
Jednoznačné utkání se v druhém poločase změnilo po dvou rychlých golech hostů v tuhý boj, který rozhodla branka Augustýna Kůry v 90 minutě. 87 minutě nedali domácí pokutový kop.

Rozhodčí: Laik Diváků: 40. ŽK: 2:1.
Branky: 15. Blahout Vladimír, 28. Jarko Josef, 45. Plhal Petr, 90. Kůra - 48. Čapík Petr, 55. Kohout Tomáš

Křenice - Měčín B    4 : 0 (0 : 0)
Vyrovnaný zápas se rozhodoval v poslední čtvrthodině kdy se domácím podařilo v rozmezí jedenácti minut vstřelit všechny čtyři branky.

Rozhodčí: Kalista R. Diváků: 20
Branky: 74. Paleček Jaroslav, 78. Bauml Daniel, 80. Rejthar Filip, 85. Rejthar Vlastimil

Strážov  B -  Bezděkov  B  3 : 0 (0 : 0)

V bezbrankové průběhu první půle si žádná strana  nevytvořila vyloženou gólovou šanci , přesto daleko více práce měl domácí gólman Vaněk. O výsledku  se rozhodovalo až v druhém poločase. V 53.minutě rozehrával z levé strany přímý kop Janda a jeho centr  usměrnil hlavou do branky  Kreibich 1:0. V 60.minutě šel sám na brankáře Bezděkova  Robert Kalista ale zakončil střelou vedle . Co se nepodařilo Kalistovi se zadařilo o deset minut později Čermákovi , který unikl  soupeřově obraně  a svůj brejk   zakončil střelou po zemi podle vybíhajícího brankáře  2:0. Kalista mohl svůj neúspěšný střelecký účet napravit  v dalších dvou minutách , kdy se opět dostal do dvou vyložených šancí ale ani tentokrát nebyl z bezprostřední blízkosti  úspěšný. V 74.minutě zakončoval svůj průnik obranou hostů Holar, jeho střelu mu brankář hostů zneškodnil jen za cenu rohového kopu. Hosté měli možnost se vrátit kontaktním gólem zpět do hry o výsledek v  84.minutě kdy pronikl úspěšně obranou domácích  Šlégl , ale mířil vedle Vaňkovi branky. Tečku za výsledkem udělal v nastaveném čase Čermák, který využil nedorozumění v obraně Bezděkova a upravil na konečných 3:0.

Utkání řídil s přehledem řídil výborný rozhodčí Habada.

Rozhodčí . Habada. Diváků : 80. ŽK: 2:1.

Branky:  53. Kreibich, 70. a 92. Čermák.

Sestava domácích :  Vaněk – Molnár(65.Švůgr), Janda, Paleček Kolář – Šlégl, Kalista, Kollross, Kreibich(78. Rendl), Kasík(64. Čermák), Hosnedl (53,Holar)

Vrhaveč B - Ježovy 1 : 1 (0 : 1)
Hosté vedli od 44.minuty. Domácí zachraňovali alespoň bod vyrovnávající brankou 12.minut před koncem.

Rozhodčí: Diviš Diváků: 50. ČK: 0 : 1 ( Baxa Pavel)

Branky: 78. Tomaka Vilém - 44. Pytelka Richard

Spůle - Běšiny 2 : 1 (1 : 0)

Překvapivé vítězství domácích nad jedním z favoritů na postup. Obou branek dosáhla Spůle po chybách běšinské obrany. Za bezbrankového stavu  netrefil prázdnou branku hostů  domácí  Soušek. Ve 32. minutě Ianosteac již byl úspěšný a otevřel skóre, na 2:0 zvýšil v 55.minutě Zdeněk Taichman. Hosté měli více ze hry ale domácího brankáře překonali až v 71.minutě z pokutového kopu který proměnil Stach. Po vstřelení kontaktní branky byla domácí obrana až do konce zápasu v obležení hostujících hráčů, ale vítězství se štěstím uhájila.

Rozhodčí: Blaheta Diváků: 30
Branky: 32. Ianosteac Štefan, 55. Taichman Zdeněk - 71. Stach Ladislav

1.  Strážov  B         3   2   1   0    7:  1     7 (  4)

2.  Křenice            2   2   0   0    8:  3     6 (  0)

3.  Běšiny             3   2   0   1    9:  6     6 (  3)

4.  Dlažov             2   2   0   0    6:  3     6 (  3)

5.  Ježovy             3   1   1   1    7:  6     4 (  1)

6.  Bezděkov  B        3   1   1   1    4:  5     4 (  1)

7.  Měčín   B          3   1   0   2    5:  6     3 ( -3)

8.  Spůle              3   1   0   2    2:  6     3 ( -3)

9.  Vrhaveč B          3   0   2   1    4:  6     2 ( -4)

10.  Plánice            3   0   1   2    3:  9     1 ( -2)

11.  Zavlekov           2   0   0   2    4:  8     0 ( -3)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

MILČICE DOMA OPĚT ROZDÁVALY

Dva předcházející ročníky přinesly Sokolu Milčice v duelech se Sokolem Rabí vždy plný počet bodů. Naposledy rabští fotbalisté bodovali bezbrankovou remízou na jaře před dvěma roky. Zopakování zisku bodu v Milicích bylo zejména po  úvodních dvou prohrách nového ročníku více než překvapivé, ale na druhé straně zasloužené. Rovněž zde si zasluhuje kritiku neúčast delegovaného arbitra při řízení místního derby v Nezamyslicích.

Milčice - Rabí    1 : 1 (1 : 1)
Na šance domácí byli lepší , ale po vyrovnaném průběhu skončilo utkání spravedlivou remízou.

Rozhodčí: Staněk Diváků: 80. ŽK:  2:1.
Branky: 23. Brůha Marek - 20. Roháček Tomáš

Zichovice B - Pačejov B   4 : 1 (2 : 1)
Šťastné vítězství domcích  o kterém definitivně rozhodly až dvě vydařené gólové střely zkušeného Harenčáka ze standardních situací.

Rozhodčí: Dušek Diváků: 30. ŽK:  2:1.
Branky: 37. Bala Petr, 42. Šimáček Jiří, 78. Harenčák, 80. Harenčák - 9. Štěpán Jan

Hartmanice - Kašp. Hory   3 : 1 (2 : 0)
Na 200 diváků vidělo derby které domácí kontrolovali od druhé minuty kdy se ujali vedení a zaslouženě ho dotáhli do vítězného konce.

Rozhodčí: Cihlář Jan Diváků: 200. ŽK : 1: 0.
Branky: 2. Koryťák Jiří ml., 42. Sládek Petr, 69. Dulovec Jan - 75. Skypala Jakub

Hrádek B - Svéradice B 4 : 0 (1 : 0)
Po vyrovnaném první části zápasu ve kterém se Svatobor ujal vedení brankou ve 43.minutě do kabin již druhý poločas se hrál podle domácích not. PO úspěšné pětiminutovce mezi   63: a 67.minutou zvýšili své vedení , které si v závěru bez problémů pohlídali.

Rozhodčí: Kurc Diváků: 20
Branky: 43. Jánský Luboš, 63. Jánský Luboš, 66. Jánský Luboš, 67. Pánek Matěj

Nezamyslice B - Soběšice 3 : 3 (2 : 2)

Ani neúčast delegovaného sudího v místním derby nebrala hráčům obou týmů na snaze se  sportovně poprat o prestižní výsledek.. Hosté se ujali vedení v 5.minutě, když ,autorem branky byl Malý.,který v 16.minutě zvýšil na 0:2. Za domácí ve  25.minutě vyrovnal a o dvě minuty později srovnal  skóre Petr Šíp. Přetahovaná o výsledek pokračovala i po změně stran. Domácí rezervu poslal blíže k vítězství vedoucí brankou Hanzlík, ale poslední slovo měl  pět minut před koncem  Soběšický Fulík který srovnal na konečnou dělbu bodů.

Rozhodčí: Laik Diváků: 80
Branky: 27. Šíp Petr, 65. Hanzlík Josef, 250. Šíp Petr - 5. Malík Vladimír, 16. Malík Vladimír, 85. Fulín René

1.  Hrádek   B         3   3   0   0   19:  0     9 (  3)

2.  Pačejov  B         3   2   0   1    9:  4     6 (  3)

3.  Hartmanice         3   2   0   1    9:  6     6 (  0)

4.  Milčice            3   1   1   1    7:  4     4 ( -2)

5.  Zichovice  B       2   1   1   0    7:  4     4 (  1)

6.  Kašp. Hory         2   1   0   1    4:  3     3 (  0)

7.  Velký Bor          2   1   0   1    3:  4     3 (  3)

8.  Svéradice B        3   1   0   2    4:  9     3 ( -3)

9.  Nezamyslice B      3   0   2   1    6: 12     2 ( -4)

10.  Rabí               3   0   1   2    3: 12     1 ( -2)