KPD - 14.kolo, KSD – skupina A - 1.kolo(+dohrávka Hrádek-Mrákov 5.9.) 3. 9. 2008

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

V PŘEDEHRÁVCE SI SUŠICE PORADILA S KOŠUTKOU

V předehrávaném 14.kole krajského přeboru dorostu dokázala Sušice v domácím prostředí navázat na plný bodový zisk z minulého kola z Přestic . V duelu Košutkou si oba dorostenecké týmy připsaly do společné tabulky plný počet šesti bodů .

STARŠÍ   DOROST

Sušice  - Košutka     3 : 1 (1 : 1)

Jaroslav Staněk

Začátek utkání zastihl ve větší pohodě hosty, kdy po hrubých chybách v obranné činnosti měli hosté čtyři gólové situace, které však neproměnili. A tak udeřili domácí, odraženou střelu Kysilky vrátil před bránu Fusch přímo volnému Chmelíkovi, který dal vedoucí gól ve 33´. Hosté vyrovnali těsně před přestávkou opět po hrubé chybě obrany. Ve druhém poločase se domácí zlepšili, nedělali tolik chyb v obraně a přidali dvě branky. Nejdříve65´ vstřelil branku Tuček a v 81´z trestného kopu krásnou střelou z 20 m  završil  vítězství Szedmák

Branky : Chmelík, Tuček, Szedmák - Hovorka

Rozhodčí: Jan Mazán

Sestava Sušice: Ludvar, Kodýdek, Goby, Lašek, Málek, Kyselka, Melka, Chmelík, Tuček, Šablatura (75´ Szedmák), Fusch

MLADŠÍ  DOROST

Sušice  - Košutka     2 : 0 (1 : 0)

Domácí byli po celé utkání daleko lepším týmem, ale sušickým chyběl klid v zakončení nebo ve finální přihrávce. Domácí pak opět vysvobodil Szedmák krásně zahraným TK z 23 m. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Druhý gól přidal po přihrávce Matějky, Klíma.

Branky : Szedmák , Kalný

Sestava Sušice: Gill, Trčan (55´ Hosenohrl), Kalný, Kodýdek L. Raitmayer, Halas, Szedmák, Jech, Chudý, Matějka, Klíma.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

SVÉRADICKÁ TVRZ  PŘINESLA DOMÁCÍM DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ

Vložené 1.kolo krajské soutěže dorostu přineslo první plnou bodovou ztrátu pro týmy které ještě neprohrály. Luby  v domácím prostředí podlehly tím nejtěsnějším poměrem zkušenějšímu Nepomuku a Pačejov nechal tři body v derby ve Svéradicích. Domácí v tomto duelu opět potvrdili svojí sílu na svém trávníku a jejich tvrz opět úspěšně ve vyrovnaném derby odolala .

SVÉRADICE – Pačejov  3 : 0 (2 : 0)

Tradiční derby začalo velkými šancemi na obou stranách, které zůstaly nevyužity. V 10.min však hrubku hostujícího stopera Kolaříka, potrestal úspěšným zakončením domácí kapitán Michal Polena. Svéradice vstřelená branka nabudila a zaslouženě přidali gólovou pojistku opět z kopačky Poleny. Hosty do druhého poločasu oslabil odchod kapitána Cihláře, nicméně příchozí Forman hýřil aktivitou a po jeho akcích mohli hosté snížit. Všechny jejich naděje však uhasila branka střídajícího Vonáška. Zbytek zápasu pak už domácí tým kontroloval.

Branky: 10.Polena Michal, 30.Polena Michal, 58.Vonášek Daniel

Rozhodčí: Petržilka Jiří, ŽK: 1:2, Diváků: 60

Sestava: Krejčí - Dom.Vonášek, J.Polena, Sova, Dufek (46.Dan.Vonášek) - Kába, Prokopec, R.Jedlička, Chaloupka - Šmat, M.Polena

LuBY – NEPOMUK  1 : 2 (1 : 1)

Branky : J. Voráč – M.Šemberk, M. Beran

Rozhodčí: Pressl Václav. ŽK : 0:1.

Hrádek – Mrákov  2:2 (1:0)

Václav Hána

V dohrávce 1.kola začali utkání domácí dorostenci  nervózně a pustili hosty do dvou vyložených šancí, které nebyly proměněny. Poté převzali domácí iniciativu a ve 21. minutě po akci Matějky se v pokutovém území výborně prosadil David Šmiler 1:0. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě vyložené šance - Matějka nastřelil z deseti metrů břevno a Kodýdek místo prázdné branky trefil obránce hostů.

Po změně stran domácí opět hosty přehrávali a ve 72. minutě po rychlé akci Koníř - Liška - Matějka 2:0. Domácí dorostenci se vedením 2:0 uspokojili a z letargie je nevyvedla ani vyložená šance hostů, kterou zlikvidoval brankář Skýpala. Až přišla 81. minuta, kdy po dlouhém centru do pokutového území domácích minuli balon Rada s Konířem a Skýpala neudržel slabou střelu hostů a útočník Růžek již neměl problém dorazit míč do prázdné branky 2:1. V 89. minutě opět po dlouhém centru před branku domácích, kdy zaspala celá obrana i s brankářem, útočních hostů Růžek vyrovnal ze čtyř metrů hlavou na konečných 2:2.

Poté co výborný rozhodčí Mazan z Klatov utkání ukončil, domácí dorostenci padli zklamaní na trávník, že nedokázali udržet vedení a v posledních deseti minutách inkasovali dva goly.

Branky: 21.Šmiler David 1:0, 72.Matějka Ondřej ,81. a 89.Růžek Michal

Rozhodčí: Mazán . ŽK 3:1.

Měčín – Blovice  5 : 2 (2 : 2)

Branky : 43,,64.,72. Šlajch David,10.Štampach Jakub(PK),82. Malán Martin -  3.,9. Rous

Rozhodčí : Blaheta. Diváků: 120. ŽK 0:2.

Klikni zde: » Aktuální výsledky

1.  Postřekov          3   2   0   1   25:  4     6 (  0)

2.  Nýřany             2   2   0   0    9:  1     6 (  3)

3.  Holýšov            2   2   0   0    9:  3     6 (  0)

4.  Nepomuk            3   2   0   1    8:  4     6 (  3)

5.  Měčín              3   2   0   1    8:  6     6 (  0)

6.  Svéradice          3   2   0   1    8:  6     6 (  0)

7.  Pačejov            3   1   1   1    4:  4     4 (  1)

8.  Mrákov             3   1   1   1    7:  9     4 (  1)