Okresní přebor dorostu 1. kolo 30. – 31.8. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

NÝRSKO SI ŘEKLO O ROLI FAVORITA

Dvanáct branek  padlo v utkání dvou týmů v Nýrsku o kterých lze předpokládat, že by měly patřit mezi aspiranty na první místo. Okula  kterou vede zkušený trenér mládeže Karel Šnour si vysokou výhrou nad Švihovem který sestoupil z krajské soutěže  řekla o roli favorita tohoto ročníku . Brankovou přestřelka ve které vynikl autor čtyř  gólů hostující Pilek  se odehrála v Plánici  a skončila šťastně pro Malý Bor. Ostudou prvního kola je přístup zodpovědných funkcionářů FK Horažďovice kteří nebyli schopni nahlásit výsledek  utkání Horažďovice – Kolinec.

Hradešice – Žichovice    6 : 1 (4 : 1)

Martin Mácal

Po nedostavení delegovaného rozhodčího odřídil zápas rozhodčí laik - Šmrha Miroslav. Domácí i přes početní výhodu 2 hráčů nedokázali využít množství šancí a proto zápas skončil jen pěti brankovým rozdílem.

Branky: 3.,20.Hnojský Jan, 11.Šmrha Lukáš, 31. - Přerost Stanislav, 56. - Nauš Václav, 66.Melka František - 14.Toman Václav.

Rozhodčí : Šmrha Miroslav. Diváků : 40. ŽK: 1:2; ČK 0:1 (Pecina Jan)

Sestava domácích: Kolář M. - Melka L., Melka P., Sládek P., Nytra N. - Přerost S., Hnojský J., Nauš. V., Melka F. - Soukup V., Šmrha L., střídal Živný V.

Kašp. Hory - Běšiny     1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí:
Kurc Diváků: 60. ŽK : 1:4
Branky: 63. Uxa - 44. Denk Milan, 62. Vališ Miroslav, 86. Kubát Kryštof, 90. Paleček Lukáš

Nýrsko - Švihov     9 : 3 (6 : 1)

Jiří Vondra st.

První zápas dorostu doma rozhodl již první zápas. S chutí hrající hráči Nýrska dokázali soupeři nastřílet 6. branek do 32. minuty zápasu. Pak si však vzali oddechový čas a pustili hosty do několika šancí. Ti však do přestávky využili jen jednu. Ve 42. minutě po nedorozumění domácí obrany s brankářem skóroval poprvé v zápase hostující Kadlec.

Druhý poločas se hra v poli částečně vyrovnala. Hosté přidali a domácím se přestala dařit hra. Kazili až příliš jednoduchých přihrávek a hlavně váznul pohyb po hřišti. Hosté tak mohli podnikat nebezpečné protiútoky do otevřené obrany. Ale i přesto dokázali domácí proti svému soupeři ještě třikrát brankově prosadit a tím si udrželi dostatečný náskok. Hosté pak korigovali výsledek na konečných 3:9 z jejich pohledu. I ve druhém poločase se dvakrát trefil hostující Kadlec a dovršil tak svůj hattrick.

Rozhodčí: Koura Diváků: 30  ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (80.Vacovský Tomáš)
Branky: 7. Vacovský Tomáš, 11. Kovács Ivan, 12.,14. ,24. Svoboda Roman, 32.,66.,91. Kovács Jan, 84. Flor Milan, - 42.,68. ,88. Kadlec

Sestava Nýrsko: Vondra Matěj - Kubalík, Vacovský, Bastl(Velacký), Holobradý - Kohout(Šanta), Svoboda, Jánský, Kovács Ivan(Ritschel) - Flór, Kovács Jan

Plánice - Malý Bor 4 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kalista R. Diváků: 30. ŽK : 1:2.
Branky: 14. a 58. Těžký Michal, 80. a  85. Sýkora Jiří - 41. ,45.,60. ,64. a  84. Pilek Ondřej, 60. Melka Václav.

Horažďovice  - Kolinec  NEHLÁŠENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Nýrsko              1   1   0   0    9:  3     3  (  0)

2. Hradešice           1   1   0   0    6:  1     3  (  0)

3. Běšiny              1   1   0   0    4:  1     3  (  3)

4. Malý Bor            1   1   0   0    5:  4     3  (  3)

5. Bolešiny            0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

6. Horažďovice         0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

7. Kolinec             0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

8. Plánice             1   0   0   1    4:  5     0  ( -3)

9. Kašp. Hory          1   0   0   1    1:  4     0  ( -3)