KPD - 1.kolo, KSD – skupina A - 3.kolo 23. – 24.8. 2008

KRAJSKÝ PŘEBOR   DOROSTU

DOUBRAVKA SI ODVEZLA ZE SUŠICE ČTYŘI BODY

Úvodní kolo sušickým dorostencům v krajském přeboru  nepřineslo plný bodový zisk. Přestože měli výhodu domácího prostředí čtyři body do Plzně  si odvezl jejich soupeř z Doubravky. Přitom starší dorostenci měli zápas velmi době rozehraný, vedli již o dvě branky. Sencu se podařilo v závěrečné části vyrovnat a body se dělily. Bodově vyšli naprázdno z duelu mladších dorostenců domácí. O jejich skalp se zasloužil výraznou měrou svým hattrickem  střelecky disponovaný Boháč.

STARŠÍ   DOROST

Zdroj :  PLZEŇSKÝ  KFS

» Aktuální výsledky

» Los soutěže

» Tabulky

» Všechny výsledky

TJ Sušice - Senco Doubravka  2  :  2  (1  :  0)

Branky :  18.,55. Chmelík – 67. Krejčí, 71. Křížek

Sestava TJ Sušice : Ludvar, Kodýdek, Goby, Mataše, Málek, Tuček (80´Kalný) Lašek( Jech), Šablatura, Szedmák, Fusch ( Klíma), Chmelík,

Rozhodčí:  Velíšek  . Diváci 60

MLADŠÍ  DOROST

» Tabulky

TJ Sušice - Senco Doubravka   1  :  4   (0  :  3)

Branky : 52. Králík -    4.,9.,73. Boháč , 19.  Strejc

Sestava TJ Sušice :  Gill,  Matějka ( Brejcha), Kalný, Kodýdek, Beránek ( Koryťák), Králík, Jech, Hasenohrl ( Reitmaier, Chudý, Klíma

Rozhodčí:  Velíšek  . Diváci 30

SPOLEČNÁ TABULKA  :   STARŠÍ - MLADŠÍ

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

» Tabulky

ÚSPĚŠNÉ  VYKROČENÍ  DOROSTENCŮ DO KRAJSKÉ SOUTĚŽE

Třetím kolem zahájili svůj nový ročník účastníci  krajské soutěže která byla rozšířena na 16 týmů. Těsně pře zahájením ročníku byla odvolána klubem účast Sokola Staňkov a tak tým který by měl hrát se Staňkovem dle rozlosování bude mít volno. Přesto 15.kol bude velice náročných a v nich se představí i pět celků z Pošumaví. Mimo Sokola Pačejov měla výhodu domácího prostředí a kromě  nováčka z Hrádku  této výhody využila k plnému bodovému zisku. Dorostenci Pačejova byli dokonce blízko vítězství v Hostouni . Jejich naděje svitla v 69.minutě kdy šli  do vedení a zhasla  5 minut před koncem kdy se podařilo domácích vyrovnáním zachránit alespoň zisk bodu.

Měčín – Nepomuk    2 : 0 (1 : 0)

Branky : Jakub Štampach,Jan Touš

Rozhodčí: Lehečka. Diváků: 50

Luby - Kolovec   2 : 1  (1 : 1).

Branky : M.Vacovský (PK), T.Planička - V.Kruml.

Rozhodčí:  Jiří Stockl. ŽK 1:1.

Svéradice - Blovice   4 : 0 (2 : 0)

V.Dušek

Domácí fotbalisté nastupovali k prvnímu mistrovskému utkání prakticky bez přípravy a tak očekávání byla velkou neznámou. Proti soupeři, který ještě na jaře hrál krajský přebor však Svéradice začaly zostra, byli aktivnějších mužstvem a zaslouženě se ujali vedení brankou Poleny. Následně však promarnili dvě dobré brankové příležitosti na navýšení skóre. Zasloužené vedení si pojistili až před přestávkou zásluhou Šmata, který využil špatnou malou domu středního obránce Blovic a s přehledem zakončil. Ve druhém poločase byla hra dlouho vyrovnaná, hosté si dokonce vytvořili brankovou příležitost, ale jejich naděje zmrazil čtvrt hodiny před koncem nádherným dloubákem ala Karel Poborský Vašek Šmat, který své galapředstavení zkompletoval hattrickem o pět minut později.

Branky: 11.Polena Michal, 38.Šmat Václav, 75.Šmat Václav, 80.Šmat Václav

Rozhodčí: Kříž Ladislav, Diváků: 100

Sestava FK Svéradice: Krejčí - Dom.Vonášek (40.Sivák), J.Polena, K.Jedlička, Skuhravý - Prokopius (19.Sova), Prokopec, Kandra, Chaloupka (61.Kába) - Šmat (80.Valach), M.Polena (81.Dan.Vonášek)

Hrádek – Nýřany    0 : 3 (0 : 2)

O výsledku premiérového utkání nováčka krajské soutěže žáků Svatoboru Hrádek rozhodl první poločas. Hosté byli fotbalovější a nejvíce starostí domácím dělal autor první  branky Cink. Po přestávce se Hrádku podařilo tohoto hráče eliminovat, vyrovnal hru, ale z vytvořených šancí nedokázal žádnou zužitkovat .Naopak v 76.minutě potřetí inkasoval a bylo o bodech rozhodnuto.

Branky : 27. Cink, 44. Mottl , 76. Štych

Rozhodčí: Pressl Václav. ŽK : 2:2. Diváků: 30.

Hostouň -  Pačejov  1 : 1 (0 : 0)

Jan Cihlář

Utkání hrané na velmi nekvalitním hřišti začali lépe hosté, když většinu prvního poločasu nepustili domácí do větší příležitosti. Ale sami své šance neproměnili, když Kodýdek nastřelil jen břevno a i následující příležitosti Pačejovských neskončili v domácí síti. Druhý poločas se hrál už vyrovnaný fotbal. Hosté se ujali vedení v 69. minutě kdy po přímém volném kopu Formana doklepl do sítě míč Kodýdek. 0:1. Poté se aktivnějším týmem stali domácí. V 84. minutě měli dokonce možnost zahrávat pokutový kop, ale pačejovský brankář Lád výborně vytáhl míč na roh. Avšak z onoho následujícího rohu domácí velmi šťastně vyrovnali. 1:1. Hosté ještě v nastaveném čase měli obrovskou příležitost, ale Kodýdek téměř prázdnou bránu netrefil. Bod z Hostouňe je pro Pačejov určitě ztrátou.

Branky : 85.Zaruckij Pavel -69.Kodýdek Jan

Rozhodčí : Štěpán Zdeněk. ŽK 2 : 3.

Horšovský Týn – Dobřany   8 : 0 (3 : 0),

Postřekov – Mrákov  4 : 1 (2 : 0)

1. Dyn.H.Týn           1   1   0   0    8:  0     3  (  0)

2. Svéradice           1   1   0   0    4:  0     3  (  0)

3. Postřekov           1   1   0   0    4:  1     3  (  0)

4. Nýřany              1   1   0   0    3:  0     3  (  3)

5. Měčín               1   1   0   0    2:  0     3  (  0)

6. Luby                1   1   0   0    2:  1     3  (  0)