IV. TŘÍDA - skupina A, B 1. kolo: 23.- 24.8.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

KŘENICE POPRVÉ VYHRÁLO DERBY

V úvodním kole IV.třídy skupiny A padlo nejvíce branek v Zavlekově kde vyhrály Běšiny hokejovým výsledkem 3:5.   Sedm gólů odpískal rozhodčí Vondráček v Křenicích . Pro domácí je  tříbodový zisk o to cennější, neboť poprvé ve vzájemném utkání vyhráli derby nad svým rivalem z Ježov.

Křenice -  Ježovy   4 : 3 (3 : 2)

Místní derby začalo  náporem domácích kteří již po třech minutách hry vedli 2:0. Vyrovnaný zápas  po té kdy Ježovy vyrovnaly  po hodině hry na 3:3 to bylo o tom kdo budě úspěšnější a vsítí vítězný gól a tím úspěšným byl devět minut před koncem domácí Bauml.

Branky: 1. a 3.  Fraitag Josef , 18. Roneš Pavel, 81. Bauml Daniel – 33. Neubauer Miroslav, 38. Janča Miroslav, 60. Novák Richard

Rozhodčí: Vondráček Václav. Diváků 20. Hráno bez karet.

Zavlekov – Běšiny 3 : 5 (1 : 3)

Domácí zahodili na začátku utkání několik šancí. Hosté získali náskok a dovedli utkání do vítězného konce.

Branky : 34.,54. a 83. Fous Jan – 30.,38.Vacovský Milan , 36.Vítovec Jindřich , 47. Stach Ladislav, 66. Vítovec Zdeněk.

Rozhodčí : Veverka. Diváků: 60, ŽK : 1:2

Měčín B  - Plánice   4 : 0 ( 2: 0)

Měčínskou rezervu  posunuly blíže k vítězství dvě slepené branky vstřelené v závěru prvního poločasu.

Branky:  42.  Hladík Petr, 44. Touš Jan, 52. Vladař Martin, 60. Šos Josef,;

Rozhodčí: Husník. Diváků: 70. Hráno bez karet.

Vrhaveč B  - Bezděkov B   2 : 2 ( 1: 1)

Spravedlivá dělba bodů.

Branky: Hošek Zdeněk, Fiala Karel - Šperer Zdeněk, Lukačik Josef;

Rozhodčí: Habada; ŽK: 2:0. Diváků: 50.

Spůle  -  Strážov B  0 : 3 (0 : 1)

Hosté domácí výrazně přehrávali v prvním poločase kde se jim dařila kombinační hra. Druhá půle přinesla vyrovnanou hru .Hosty posunula blíže k vítězství druhá branka z penalty a vše jistil třetí gól v domácí síti dosažený v nastaveném čase.

Branky: 34.Kreibich Karel, 78.Janda Václav (penalta) 91.Kollros Petr

Rozhodčí : Dykalov Jurij. Diváků: 30. ŽK 2:3.

1. Měčín   B           1   1   0   0    4:  0     3  (  0)

2. Strážov  B          1   1   0   0    3:  0     3  (  3)

3. Běšiny              1   1   0   0    5:  3     3  (  3)

4. Křenice             1   1   0   0    4:  3     3  (  0)

5. Vrhaveč B           1   0   1   0    2:  2     1  ( -2)

6. Bezděkov  B         1   0   1   0    2:  2     1  (  1)

7. Dlažov              0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

8. Ježovy              1   0   0   1    3:  4     0  (  0)

9. Zavlekov            1   0   0   1    3:  5     0  ( -3)

10. Spůle               1   0   0   1    0:  3     0  ( -3)

11. Plánice             1   0   0   1    0:  4     0  (  0)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

V DERBY BYLI ÚSPĚŠNĚJŠÍ HOSTÉ

Cennou výhrou zahájili nový ročník fot balisté z Velkého Boru kterou dosáhli v derby na hřišti v sousedních Svéradicích . Náboj derby měly i další dva duely. V Nezamyslicích  došlo na dělbu bodů, ale v Milicích se zrodilo překvapení  kde domácí prohráli s rezervou Sokola Pačejov.

Svéradice B - Velký Bor   1 : 3 (1 : 1)

Místní derby po nerozhodném průběhu první půle rozhodla definitivně o vítězství hostů až rána jistoty v podobě třetí branky v 89.minutě Jana Němce.

Branky:43.Brynda Viktor- 40.Silhavý Josef,66.Havlíček Patrik,89.Němec Jan

Rozhodčí : Kříž Ladislav,ŽK: 2:2,Diváků:80,

Hartmanice – Rabí     4 : 2 (1 : 1)

Do domácí sestavy se po vážném zranění  vrátil do sestavy opět Petr Sládek. Ten měl v prvním poločase  sedm vyložených brankových příležitostí ale pouze jednu ve 20.minutě proměnil. Hosté v závěru poločasu vyrovnali. Druhá půle Potvrdila, že překvapení se konat nebude a  favorizovaní domácí dalšími třemi góly rozhodli o tom, že body zůstanou na jejich hřišti.

Branky: 20. Sládek, 60. Drha, 66. Toner, 79. Beránek – 40. Šandora, 68. Melka.

Rozhodčí: Abraham. Diváků: 50. Hráno bez karet.

Milčice  - Pačejov B   0 : 2 (0 : 0)

V místním derby  došlo k překvapení. Natím co  domácí tým nedokázal překonat gólmana hostů ani jednou , hostům se to podařilo dvakrát, z toho podruhé až v nastaveném čase .

Branky: 55. Štěpán Luboš,  93.  Korda Václav;

Rozhodčí: Kalista R.; ŽK: 3:4 . Diváků: 80.

Hrádek B  - Soběšice 8 : 0 ( 4: 0)

Hosté hrající o 10 hráčích na domácí  nestačili .

Branky: Heberlein Marek 4, Lunda Jiří, Pánek Matěj, Hošek Daniel, Vinický Pavel;

Rozhodčí: Bošek; ŽK: 0:1 . Diváků : 30.

Nezamyslice B  - Zichovice B 3: 3 ( 2: 2)

Branky: 10. Štafka Jindřich, 20. vlastní , 47. Sopóci Vladimír, - 29. Šuba David , 32. Šumpalík Ladislav, 72. Jeřábek Josef,.

Rozhodčí: Kurc. ŽK: 3:3. Diváků: 50.

1. Hrádek   B          1   1   0   0    8:  0     3  (  0)

2. Hartmanice          1   1   0   0    4:  2     3  (  0)

3. Velký Bor           1   1   0   0    3:  1     3  (  3)

4. Pačejov  B          1   1   0   0    2:  0     3  (  3)

5. Nezamyslice B       1   0   1   0    3:  3     1  ( -2)

6. Zichovice  B        1   0   1   0    3:  3     1  (  1)

7. Kašp. Hory          0   0   0   0    0:  0     0  (  0)

8. Rabí                1   0   0   1    2:  4     0  (  0)

9. Svéradice B         1   0   0   1    1:  3     0  ( -3)