PŘÍPRAVNÝ FOTBAL 9. – 10.8.

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL  9. – 10.8.

Mochtín B – Sušice B   2 : 0 (1 : 0)

Šot Karel

Slušně hrané utkání průměrné úrovně přineslo šance na obou stranách. Brankově se však prosadili jen domácí fotbalisté. Ve 44.minutě otevřel skóre Petr Kubala a v 86.minutě pak z penalty zvýšil na 2:0  hrající trenér domácí rezervy Jan Kolárik.

Branky: Kubala, Kolárik Jan. Rozhodčí: Švátora.

Janovice – Strážov „A“  0 : 0

Nezamyslice – Malý Bor  6 : 2 (4 : 0)

Domácí sehráli o místní pouti své poslední přípravné utkání na novou sezónu Proti účastníku III. třídy si dokázali vytvořit velké množství brankových příležitostí . Hosté korigovali výsledek dvěma góly za stavu 5:0 .

Branky : Aschenbrener 2,  Rejšek  2, Kopačka,  Ritter   – Jára , Vaněk.

Rozhodčí : Veverka a Kurc.

Kasejovice – Mochtín  0 : 2 (0 : 1)

V utkání dobré úrovně otevřel skóre ve 25.minutě Jaroslav Mareš. V 80.minutě jistil vítězství Mochtína střídající Jiří Dolejš starší.

H.M. Boží - Kolinec 4 : 3 (1 : 1)

Radek Bernard

Ač nastoupili horští fotbalisté v generálce na první mistrovské utkání v improvizované sestavě, měli chvíle nepatrně navrch. Rozdíl dvou odlišných úrovní se ovšem často na trávníku smazával a I. poločas skončil nerozhodně 1: 1, když nejprve M. Majer po nahrávce navrátilce R. Mužíka otevřel skóre zápasu. Zanedlouho ovšem vyrovnal z hranice velkého vápna střelou o tyč. Ve II. půli nejprve R. Mužík z penalty vsítil rozdílovou branku na 2 : 1. Za cca 2 minuty měl podobnou příležitost i Kolinecký hráč, ale L. Waldmann bravurně vyrazil jeho střelu. Za nedlouho pěkně rozvlnil síť středopolař M.

Chmelík, a tak to vypadalo, že domácí přeci jenom předčí svého soupeře.Ovšem brzy snížili Kolinečtí na 3 : 2 a 15 minut před koncem dokonce srovnali. Když už se zdálo, že přátelák dvou sousedů skončí smírně, proti byl J. Pretl, který svým únikem a zakončením se postaral o vítěznou branku, jelikož jeho pohotovou střelu tečoval k tyči kolinecké branky M. Chmelík.

Spolehlivě řídil před návštěvou 120 diváků L. Kurc ze Sušice.

Neznašovy – Strážov B   2 : 3 (1 : 1)

Branky : Mundl M. 2 – Kapista R. 2, Hosnedl J.

Rozhodčí: Švůgr.

Zavlekov - Chlumčany B  4:7(1:4)

Branky : Makrlík M. 2, Fous J. 2- Souček M. 3, Chlad L. , Holý T.,Schlosser (PK), Hodar Z..