P Ř Í P R A V N Ý F O T B A L

P Ř Í P R A V N Ý     F O T B A L

Strážov  -  Mrákov     6 : 3 (4 : 3)

Zasloužené vítězství zkušenějšího domácího týmu nad nováčkem 1.B třídy. Strážov začal vlažně a  dovolil hostům  v průběhu první čtvrthodiny hry získat dvoubrankové vedení. Domácí kontrovali ve 21.minutě kdy  snížil Václav Matějka a  ve 30.minutě  Petr Presl z penalty  vyrovnal. V další části zápasu již  Strážov plně kontroloval hru a své jednobrankové vedení z první půle ještě po přestávce zvýšil, když se brankově prosadil jejich nejlepší střelec  Janka a skóre uzavřel krásnou střelou ze třiceti  metrů Lukáš Helm.

Branky  : 30. P. Presl , 38 a 44. Š.Presl,  70. Janka, 75. Helm - 8. a 36. Vondráš Petr, 14. Stýskal Jaroslav

Sestava Strážov :  Javorský M.(Vaněk L.) – Michel(Kalista K.), Čížek, Presl P., Helm, - Matějka T., Duchek (Kalista R.), Matějka V.(Rejko),  Mayer  - Janka, Š.Presl (Hosnedl M.),

Rozhodčí: Molnár , diváků 90.

Mochtín – Hradešice     3 : 1 (1 : 1)

Přípravné utkání odehráli oba soupeři v kombinovaných sestavách. Skóre orevřel ve 42.minutě hostující Václav Kotiš, vzápětí srovnal na 1:1 domácí Miroslav řečka. Po přestávce se  brankově prosadili již jen domácí. ,i když šance na gól měly i postující Hradešice. V 67.minutě poslal Mochtín dovedení kapitán Petr Černý, na konečných  3:1 uzavřel skóre tři minuty před koncem zápasu přesnou střelou do šibenice jednapadesátiletý trenér mochtínského béčka Jan Kolárik. Hrálo se slušně , bez karet, 40 diváků.

Branky: Břečka, Černý, Kolárik J. st. – Kotiš.

Rozhodčí: Šafránek

Vrhaveč  B  -  Strážov   B    3 : 4  (3 : 0)

Branky za Strážov :  Lorenc   3, Chaluš

Rozhodčí:  Lažánek Karel

Výsledky utkání v rámci turnaje  v Dešenicích

Dešenice – Strážov  B  2 : 1 (1:0)

Branky : Poupa Michal, Míčko D. – Kalista Robert

Dešenice Hamry – Strážov  B 1 : 6 (0 : 3)

Branky : Kollross Petr 2, Hosnedl Marek , Hosnedl Jiří , Kalista R.  ,Rendl Pavel