Turnaj v Železné Rudě vyhrálo Klenčí

V PREMIEROVÝ  TURNAJ ERIMA  CUP V ŽELEZNÉ RUDĚ VYHRÁLO KLENČÍ

První ročník mezinárodního turnaje ERIMA CUP se uskutečnil v Železné Rudě.Celkem šest týmů bojovalo po celý den za příjemného letního počasí ve dvou skupinách . Vítězné týmy si to nakonec rozdaly o ve finále turnaje o celkového vítěze. V něm byli úspěšnější hráči Spartak - První chodská Klenčí kteří přesvědčivě porazili vítěze skupiny A TJ Žichovice. Nevíce zklamaní se z turnaje vracel nováček 1.A třídy Okula Nýrsko, kterému v průběhu jejich prvního zápasu ve skupině vykladli kabinu ze které zmizely všechny cenné předměty,peníze,  mobily, kreditní karty, klíčky od aut se kterými na turnaj přijeli . To vše se „hodí“, ale co určitě nelze dále využít je obsah kufříku předsedy klubu ve kterém byly veškeré registrační průkazy všech hráčů i průkazy a podklady jiných hráčů, zejména žáků připravené k podání povolení hostování do tohoto klubu.

Skupina A :

TJ Železná Ruda  - Sp Vgg Rossstadt           2:1 (0:0)

Mírná převaha domácích přinesla těsné vítězství,když´hostující Torsten Stejn ve druhém poločase nedal penaltu.

Branky :Duda  , Hájek       - Then Johannes

TJ Železná Ruda  - TJ Žichovice   4:4 (2:3)

Domácí v úvodu utkání totálně zaspali a již v 6.min.prohrávali 0:3.Bojovností nakonec

dokázali vybojovat alespoň jeden bod který zaručoval utkání o "medaile".

Branky : Lehečka T., Duda , Hanzlík, Greiner (PK)- Šimanovský   2 (1PK), Chod, Frýda

TJ Žichovice       - Sp Vgg Rossstadt   8:1 (4:1)

Unavení hosté nedokázali vzdorovat vyzrálejšímu  týmu ,zejména dvojici  Šimanovský -Chod

Branky : Šimanovský 3, Cod 2, Turek J., Bala, Šiška  - Then Johannes ( PK)

Tabulka:

1. TJ Žichovice                4 body      12:  5

2. TJ Železná Ruda           4 body      6:  5

3. Sp Vgg Rossstadt         0 bodů      2:10

Skupina B :

SKP Okula Nýrsko  - FK Krásná Studánka  5:0 (2:0)

Mužstvo Nýrska se představilo jako zkušené mužstvo a týmu z Liberecka nedali nejmenší šanci.

Branky : Korschinski  2,    Pavlík  2, Loos Martin

Spartak-První chodská Klenčí  - FK Krásná Studánka  4:0 (0:0)

Pokud hostům ze severu stačily síly dokázali chodskému  týmu vzdorovat.´Druhá půle vyzněla jasně pro mužstvo z Klenčí

Branky : Pfeifer  2 , Brašna, Sokol

Spartak -První chodská Klenčí - SKP Okula Nýrsko   5:2 (3:0)

Překvapující výsledek se začal rodit již v prvním poločase.Méně koncentrované mužstvo Nýrska kterému byla v průběhu jejich předcházejícího zápasu vykradena hráčská kabina   inkasovalo již v první desetiminutovce  a chodští dokázali tento náskok udržet.

Branky : Pfeifer  3, Mach, Pajma   - Presl, Rubáš

Tabulka:

1. Spartak-První chodská Klenčí  6 bodů   9:2

2. SKP Okula Nýrsko                       3 body   7:5

3. FK Krásná Studánka                   0 bodů   0:9

UTKÁNÍ O 3.MÍSTO :

SKP Okula Nýrsko - TJ Žel.Ruda  4:2 (2:0)

Zkušenější mužstvo Nýrska nedalo domácím příliš nadějí na zisk 3.místa

Branky : Pavlík, Loos Martin, Tykal, Rubáš - - Pultr, Staněk

FINÁLE:

Spartak -První chodská Klenčí - TJ Žichovice   3:0 (3:0)

O jasném vítězství rozhodla první čtvrthodina utkání.Žichovice  nedokázali opakovat výkon ze základní skupiny.

Nejlepší hráč turnaje :     Oldřich Chod (TJ Žichovice)

Nejlepší brankář :             Zbyněk Veber ( Spartak-První chodská Klenčí)

Nejlepší střelec :               Robert Šimanovský (TJ Žichovice)  5 branek,  Jan Pfeifer (Spartak-První chodská Klenčí)