Fotbalový oddíl TJ ZÁHOŘÍ zve Vaše mužstvo i fanoušky na turnaj ve futsalu

5. ročník MEMORIÁLU VÁCLAVA ZÁHORSKÉHO

1. rocník TOUR de FUTSAL (Blovice, Záhoří, Letiny, Big Beer)

Termín turnaje: sobota 12. července 2008, výkop v 9:00 (prezence 8:30, nutná úcast zástupce každého týmu)

Místo pořádání turnaje: Záhoří, okr. Plzeň-jih (3 km od Nepomuku), mapa, GPS: N 49°27'39.56"; E 13°37'7.36"

Systém turnaje: podle počtu účastníků až 6 skupin maximálně po šesti týmech; nasazení do skupin dle výsledku v předcházejících ročnících do play-off postupuje maximálně 16 týmu; postupový klíc bude stanoven podle poctu skupin a sdělen před zahájením turnaje o poradí ve skupině rozhoduje: 1. počet bodu; 2. vzájemný zápas; 3. skóre; 4. vetší počet vstřelených branek; 5. los hrací doba: ve skupinách minimálně 2 x 10 minut; v play-off 2 x 12 minut, při nerozhodném výsledku se

prodlužuje o 1 x 5 minut s uplatněním pravidla „zlatého gólu“, pokud se nerozhodne, následuje 5 sérií penalt a dále případně po jedné do rozhodnutí (od 6. série mohou kopat stejní hráči).

o 3. místo se kopou pouze penalty, pokud se mužstva nedohodnou na sehrání zápasu

Hřiště: dvě travnatá hřiště na velký fotbal, na nichž budou připravena hřiště na futsal 40 x 20 m podle poctu skupin

Startovné: při přihlášení do 30. června 600,- Kč za každý tým; později nebo na místě 800 Kč

tým se považuje za přihlášený, uhradí-li startovné bud:

a) osobně;

b) poukázkou typu C s uvedeným kontaktem a názvem týmu ve zprávě pro příjemce;

c) bankovním převodem na účet č. 670100-2200939265/6210, do zprávy pro příjemce uvést

Memoriál+název týmu a jako variabilní symbol použít mobilní číslo na zástupce týmu.Při neúčasti týmu se uhrazené startovné nevrací

Adresa k zaslání startovného: Filip Pelouch, Fügnerova 400, 336 01 Blovice´. Kontaktní osoby: Václav Šampalík, 604 236 191 Filip Pelouch, 603 252 036, zahori@seznam.cz

Uzávěrka přihlášek: 7. července 2008, po tomto datu je nutné si účast na turnaji ověřit telefonicky

Pravidla: hraje se podle platných pravidel futsalu s výjimkou uplatnění pravidla o akumulovaných faulech a pravidla  o dvojím hraní brankáře

Rozhodčí: zajištěni pořadatelem

Občerstvení: zajištěno po celý víkend

Zázemí: k dispozici šatny a sprchy; koupaliště 600 m od hřiště

Ubytování: k dispozici prostor pro stany – je tedy možné přijet o den dříve i odjet o den déle

Ceny:1. místo – 3000 Kč; 2. místo – 1800 Kč; 3. místo – 1200 Kč; 4. místo – 600 Kč

dále diplomy, poháry, věcné ceny, cena pro nejlepšího střelce turnaje, cena pro nejlepšího hráče turnaje vyhlášeného pořadatelem

Tour de Futsal: výsledky turnaje se započítávají do série Tour de Futsal

– 5. 7. Blovice; 12. 7. Záhoří; 19. 7. Letiny; 26. 7. Blovice

Ceny za celkové umístění v sérii: 1. místo 5000 Kč; 2. místo 3000 Kč; 3. místo 2000 Kč