III. třída - muži - poslední 26.kolo 21.6. 2008

ROZHODNUTO , SESTUPUJÍ REZERVY HRÁDKU A STRÁŽOVA

V dramatické koncovce posledního kola III.třídy mužů bylo rozhodnuto o tom kdo získá bronzové medaile a kdo  z pěti ohrožených týmů nakonec sestoupí do IV.třídy. Černý Petr zůstal na dvojici , která se v průběhu celého ročníku až na malé výjimky pohybovala stále na sestupové hraně .  Přestože obě rezervy Hrádku i Strážova v závěru  se snažily daleko více než v průběhu celého ročníku,  pravda se ukázala a oba týmy se minimálně na jeden rok s touto soutěží musí z důvodu sestupu rozloučit. Boj o sestup byl až do posledních minut nerozhodnut, neboť právě v posledních utkání se ve vzájemném souboji střetly mezi sebou čtyři ohrožené kolektivy. Na hřištích v Měcholupech i v Kolinci to bylo dramatické až do konce. Vyrovnání Hrádku v 95.minutě  z penalty již záchranu nepřineslo. Naopak Kolinec možná od sestupu ochránily dobře postavené břevna a tyče jejich svatyně na kterých skončily gólové šance hostů z Nalžovských Hor..

Kolinec - Nalžovské Hory  3 : 2

Utkání plné šancí na obou stranách. V závěru se přiklonilo štěstí k domácím.

Branky : Józa (PK),  Kul 2  - Podlešák, Bouzek

Rozhodčí : Pastyřík. Diváků: 80. ŽK : 2 : 1.

Myslív-Hradešice B  4 : 1 (2 : 1)

Dvě rychlé branky domácích  přinesli klid do jejich řad. Na kontaktní branku Fořta v závěru první půle

odpověděli  opět domácí v dalších jedenácti minutách druhé  části zápasu kdy zvýšili na 4:1 a tento stav se  do konce již nezměnil.

Branky : 3. Kubala, 5. a  49. M. Bláha, 56. Novák -  42. Fořt

Rozhodčí : Veverka. Diváků : 80. ŽK 0 : 1. ČK:  0 : 1 (Kolář)

Malý Bor – Velhartice  4 : 0 (3 : 0)

Více než stovka  spokojených diváků sledovalo pohledné a čistě hrané utkání, ve kterém domácí předváděli opět fotbal na který jsou místní fanouškové zvyklí.Stoprocentní výkon podali v dresu domácích dorostenci zařazeni v základní sestavě brankář Jakub Kalčík a obránci Václav Kalčík s Václavem Dvořákem.

Branky :  7. František Sluka, 13. Pavel Heřman, 27. Lukáš Trubač, 88. Josef Heřman.

Rozhodčí : Staněk Luděk. Diváků : 110. ŽK : 0 : 2.

Kvasetice - Týnec 2 : 3 ( 0 : 0)

S góly se po bezbrankovém prvním poločase v Kvaseticích po přestávce roztrhl pytel. Brankovou přestřelku  skončila lépe pro hosty, kteří si zásluhou hattricku Michala Frouse  pojistili v konečném bilancování třetí místo .

Branky: 61. a 83. Ballý Pavel – 55.,70. a 81.  Frous Michal .

Rozhodčí: Bureš Jiří. ŽK: 1:1 . Diváků : 30

Měcholupy -  Hrádek B  1 : 1 ( 1 : 0)

K dramatickému  průběhu  utkání  přispělo v prvním poločase smolné vyloučení domácího brankáře Sovy. Domácí pak  zbytek zápasu  drželi těsné jednobrankové vedení. O to přišli až v nastaveném čase kdy rezerva Hrádku  vyrovnala z pokutového kopu. Domácím k záchraně stačil bod a ten také v velkým vypětím sil získali.

Branky: 3. Petelík Radek – 95.  Hošek Daniel(PK)

Rozhodčí: Vondráček Václav . ŽK : 0 : 3. ČK: 1 : 0 (Sova Zbyněk) . Diváků : 70

Neznašovy  -  Mochtín B 2 : 3 ( 1 : 3)

Osobností tohoto zápasu byl Luboš Nový z týmu vítěze soutěže který čistým hattrickem nepřipustil ani v posledním kole překvapení na vrub lídra tabulky.

Branky: Voráček Pavel, Štraser Jindřich - Nový Luboš 3;

Rozhodčí: Bošek Petr. ŽK: 3:1 . Diváků : 20

Strážov B -  Veřechov 2 : 1 ( 2 : 0)

Do důležitého zápasu který pro domácí znamenal ještě jiskřičku naděje na záchranu  vstoupil lépe Strážov a v 18.minutě již získal vedl o dvě branky. Po přestávce hosté hru vyrovnali a překvapivě proti značně věkově mladšímu týmu domácích disponovali s lepší fyzickou připraveností a v závěru domácím hodně zatápěli. V 82.minutě dali   kontaktní branku z penalty, ale strážovské rezervě  se těsné vítězství podařilo uhájit.

Branky: 5. Kreibich Karel, 18. Lorenc Jan – 82. Želíska Vít(PK)

Rozhodčí: Husník Václav .  ŽK: 3:2 . Diváků : 70