Okresní soutěž žáků- skupina A, B 1. kolo 14. .- 15.6. 2008

OKRESNÍ   SOUTĚŽ   ŽÁKŮ

DRUHÉ MÍSTO ZÍSKAL STRÁŽOV

Před posledním kolem známe ve skupině pořadí na prvním a druhém místě. Za vítězným Kolincem skončí na 2.místě Strážov který si v přímém souboji o tuto umístění doma poradil v derby s Duklou Janovice  . Boj o druhou příčku Janovice prohrály,  ale pokud v posledním kole na svém hřišti porazí Neznašovy obsadí v konečné tabulce 3.místo.

Ve skupině B se rozešly první dva týmy tabulky v Nalžovských Horách dělbou bodů . Blíže k vítězství byli domácí kteří se dvě minuty před koncem ujali vedení gólem z penalty, ale proti byl  Maloborský Chaluš, který v poslední minutě srovnal na konečných 2:2. .

SKUPINA   „A“

Strážov - Janovice 5 : 1 (2 : 0)

Jiří Hosnedl

Domácí potřebovali k jistotě druhého místa  dnešního hosta z Janovic porazit. Přestože do utkání nastupovali Strážováci oslabeni vinnou zdravotních potíží o tři kvalitní hráče, tak to na jejich hře nebylo téměř znát. Svého soupeře přehrávali po celou dobu utkání. Svojí bojovností a nasazením si vytvořili celou řadu brankových příležitostí, které také dokázali zužitkovat a potěšili tak všechny domácí příznivce. Pochvalu za předvedený výkon si zasloužili všichni aktéři, zejména pak střelci branek. Čestný úspěch hostů zařídil jejich asi nejaktivnější hráč, který dokonale využil chybu domácího stopera a sám proti brankáři nabídnutou příležitost se štěstím proměnil.

Branky : 29.,30.Mikyna L.,39.(PK) a 64.Soušek J.,66.Presl A.- 54.Švůgr M.

Rozhodčí : Švůgr Tomáš. Diváků: 30. ŽK:  0 : 1.

Sestava Strážov : Hovorka Lukáš - Soušek Jakub, Presl Aleš, Hosnedl Jiří (C), Kalivodová Kateřina - Kalivoda Jakub, Novák Tomáš, Kutný Petr, Mikyna Lukáš - Soušek Luděk, Karas Pavel

Měčín – Kolinec  3 : 4 (2 : 1)

Branky: Šlajch O.,Cibulka,Klíma

Rozhodčí: Dykalov. Diváků: 20.

Tabulka po  9. kolech

1. Kolinec      7   7   0   0   43:  7    21  ( 12)

2. Strážov      7   4   1   2   14: 10    13  (  1)

3. Měčín        8   2   2   4   13: 20     8  ( -4)

4. Janovice     7   2   1   4   11: 19     7  ( -2)

5. Neznašovy    7   1   0   6    2: 27     3  ( -9)

SKUPINA   „B“

Chanovice -         Hartmanice  7 : 1 (2 : 0)

Branky : 18., 52. a  63. Soukup Petr,12 ., 66. a 70. Sivák, 65. Hájek -  53. Bubela Pavel

Rozhodčí : Kurc. Diváků: 40. ŽK : 3:3. ČK : 0:1.

Nalž. Hory  - Malý Bor 2: 2 ( 1: 0)

Branky: 23. Bouzek Petr , 68. Nauš Václav(PK) –  41. Hlaváč Milan , 70. Chaluš Tomáš.

Rozhodčí: Mácal .  ŽK : 3 : 2.  Diváků : 40.

1. Malý Bor         7   4   2   1   29: 10    14  (  5)

2. Nalž. Hory       7   4   1   2   26: 22    13  (  4)

3. Zichovice        7   3   2   2   16: 13    11  ( -1)

4. Hartmanice       7   2   1   4   12: 27     7  ( -5)

5. Chanovice        8   2   0   6   19: 30     6  ( -6)