KSD – skupina A 25. kolo 14. – 15.6. 2008

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

DERBY ROZHODL KADLEC

V posledním domácím zápase krajské soutěže se hrála dvě derby. Ve Švihově vyrovnaný zápas s Měčínem rozhodl minutu před koncem ve prospěch domácích vítěznou brankou T.Kadlec. Další vzájemný duel týmů z Pošumaví hraný ve Svéradicích s hosty z Lub skončil dělbou bodů. Mochtín vítězstvím  v Dobřanech si upevnil druhé místo v tabulce a bez ohledu na výsledky posledního kola skončí v tabulce nejlépe ze všech zbývajících účastníků z Pošumaví.

Pačejov -  Postřekov 2 : 1  /1 : 0/

Do sestavy domácích se vrátili Adam Kolářík a Franta Štěpán, ale přesto domácí nenastupovali proti čelnímu a ambicióznímu celku KS dorostu jako favorité. Navíc se těsně před zápasem zranil brankář Kuba Kalčík, a tak mezi tyče musel hráč z pole Míša Forman. První poločas však překvapivě patřil domácím, kteří šli velmi brzy do vedení když se krásně trefil k tyči Víťa Kříž. Vedení mohl ještě zvýraznit Standa Soukup, ale orazítkoval jen břevno. Po změně stran se začali postupně prosazovat silní hosté, ale v době jejich největšího náporu z trestného kopu zvýšil Adam Kolářík na 2:0. Další střela domácího kapitána Honzy Cihláře, který hrál obětavě se svalovým zraněním, skončila opět na břevně! Hosté se dostali zpět do zápasu v 80.minutě, když se zblízka prosadil Petr Štěpán. V hektickém a infarktovém závěru měli hosté blízko k vyrovnání, ale brankář Míša Forman zlikvidoval několik tutovek, těsně před koncem i sólový nájezd hostujícího útočníka. Proto všechny body zůstaly zaslouženě tentokrát v Pačejově.

Branky: Kříž V., Kolářík A. – P. Štěpán

Rozhodčí:  Nesvadba. Diváků :  30 . ŽK:   2 : 1

Dobřany – Mochtín  3 : 4 (0 : 2)

Branky za Mochtín : Topinka,Valečka,Maršálek,Straka

Rozhodčí : Malinčím. Diváků: 30. ŽK 2:0. ČK  : 1 : 0.

Švihov – Měčín  2 : 1 (1 : 1)

Branky: 41. Bureš (PK), 89. Kadlec T. – 35. Šlajch

Rozhodčí: Blaheta. ŽK : 0:1. Diváků:  40.