IV. TŘÍDA - skupina A, B 24. kolo 7. – 8.6. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

BĚŠINY DVAKRÁT VEDLY , PŘESTO NA BODY NEDOSÁHLY

Nečekaný zvrat ve výsledku v neprospěch favorita z Běšiny  nastal v utkání v Křenicích.  Přestože hosté dvakrát vedli, přesto na body nedosáhli. Domácí podruhé v průběhu tohoto duelu vyrovnali , podruhé po hodině hry a v závěrečných deseti minutách obrátili výsledek ve svůj prospěch. Dvakrát za sebou v předcházejících zápasech dokázaly Ježovy doma porazit výsledkem 5:1 béčko Měčína, potřetí se již o body musely s tímto soupeřem dělit.

Ježovy  - Měčín B 1: 1 ( 1: 0)

Rezerva Měčína přestože prohrávala se nevzdala a zásluhou vyrovnávající branky Jakuba Štampacha si odváží poprvé body z ježovského hřiště.

Branky: 28. Sysel Zdeněk – 72.  Štampach Jakub;

Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 1:0 . Diváků : 30

Křenice -  Běšiny 5: 2 ( 1: 1)

Běšiny dvakrát vedly, ale přesto na body nedosáhly. Domácí podruhé vyrovnali po hodině hry a v závěrečných deseti minutách rozhodli o své výhře nad favoritem zápasu.

Branky: 30. Bauml Daniel,  60. Rejthar Vlastimil, 82. Paleček Miroslav, 85. Roneš Pavel, 90. Frýba Michal, – 18. Vítovec Zdeněk, 52. Šťastný Lukáš .

Rozhodčí :  Pastyřík Vladimír. Diváků : 20

Plánice  - Bezděkov B 0: 4 ( 0: 1)

V prvním  poločase domácí trestuhodně zahazovali vytvořené brankové příležitosti. To se jim po změně stran nevyplatilo a hostům stačilo k hladkému vítězství trestat jejich chyby v obraně.

Branky: 10. a 87. Hebnar Lubomír ,52. Dums Petr, 54. Tuček Tomáš; Rozhodčí: Koura; ŽK: 2:3. Diváků : 50

Vrhaveč B -  Spůle 3: 0 ( 2: 0)

Branky: 13.Haas Rudolf, 27. Funěk Tomáš, 88. Lorenc Libor ml.;

Rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:2 Diváků : 30

Bolešiny -  Zavlekov 2: 3 ( 2: 1)

Branky: 17. Zahálka Pavel , 28. Jandík Josef – 23. a 90.  Fous Jan, 60. Makrlík Miroslav

Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 0:1. Diváků : 80

Tabulka po  24. kole

1. Bolešiny           19  15   2   2   52: 19    47  ( 20)

2. Zavlekov           18  13   1   4   60: 35    40  ( 13)

3. Vrhaveč B          18  10   6   2   44: 21    36  (  9)

4. Běšiny             18  11   0   7   66: 41    33  (  6)

5. Bezděkov B         18   8   3   7   51: 45    27  (  0)

6. Ježovy             18   7   3   8   33: 32    24  ( -3)

7. Křenice            19   5   5   9   41: 50    20  (-10)

8. Spůle              18   5   3  10   27: 43    18  ( -6)

9. Plánice            18   4   3  11   21: 51    15  (-15)

10. Měčín  B           18   4   2  12   23: 46    14  (-13)

11. Dlažov             18   3   2  13   31: 66    11  (-16)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

SOBĚŠICKÝM CHYBĚLI V MILČICÍCH HRÁČI

V průběhu podzimní části odehrály Soběšice všechny soutěžní zápasy přestože velmi často nastupovaly v neúplným počtem hráčů. Daleko lépe na tom byly v  letošní jarní druhé části, ale přesto se nevyhnou kontumačnímu výsledku. Ve 22.kole se dostavily v utkání do Milčic s malým počtem hráčů a z tohoto důvodu nemohl být tento duel zahájen. Po kontumačních výsledcích Nezamyslice B-Pačejov B, Velký Bor – Žichovice  tak dojde s největší pravděpodobností   v této skupině IV.třídy ke třetímu výsledku ve kterém se o třech bodech rozhodne u zeleného stolu.

Kašp. Hory  - Zichovice B 0: 1 ( 0: 1)

O tom, že až v šestém vzájemném měření sil v za poslední soutěžní ročníky  se podařilo hostům nad Kašperskými horami zvítězit, když se jim podařilo sedmdesát minut úspěšně hájit získané jednobrankové vedení.

Branky: 20. Velkoborský Tomáš;

Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:4. Diváků :  60

Milčice – Soběšice (NEHRÁNO!)

Utkání nebylo sehráno z viny hostujícího týmu který se dostavil  s malým počtem hráčů a z tohoto důvodu nemohl rozhodčí Robert Kalista tento duel zahájit.

Svéradice B – Velký Bor   2 : 0 (1 : 0)

Branky: Červený T., Vápeník Jan

Rozhodčí: Petržilka Jiří. ŽK : 2:3. Diváků: 70.

Pačejov  "B" - Nezamyslice "B"  5 : 2 (3 : 1)

Branky : 34.,40.,83. Strolený, 30.Jírovec, 88. vlastní  - 10. Sopóci, 58.Kubovec Vojtěch

Rozhodčí: Vondráček. Hráno bez karet. Diváků: 30.

Rabí - Chanovice B  2 : 5 (0 : 0)

Domácí dlouho vzdorovali lepším hostům. Nakonec jim sami chybami v obraně vítězství usnadnili.

Branky: 55. Melka Roman, 81. Vošalík Jan, 47. Pavlovský David, 48. Černohorský Lukáš, 75. Vivatenko Jurij, 80. a 87.  Brejcha Václav

Rozhodčí : Staněk Luděk. Diváků: 40. ŽK  : 1:1, ČK : 1 : 1 (Fiala Luboš  -   Klásek Ondřej).

1. Chanovice B        18  17   1   0   85: 15    52  ( 28)

2. Hartmanice         18  11   4   3   49: 31    37  ( 10)

3. Svéradice B        19  12   1   6   52: 35    37  (  7)

4. Milčice            18  10   3   5   49: 29    33  (  6)

5. Kašp. Hory         18   7   4   7   45: 32    25  ( -5)

6. Velký Bor          18   7   4   7   24: 21    25  (  1)

7. Pačejov B          18   7   3   8   40: 39    24  ( -3)

8. Zichovice B        18   7   2   9   32: 66    23  ( -4)

9. Rabí               18   6   3   9   35: 31    21  ( -6)

10. Nezamyslice B      19   2   1  16   33: 67     7  (-23)