IV. TŘÍDA - skupina A, B 20. kolo 24. – 25.5. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

KŘENICE POPRVÉ DOMA VYHRÁLY

V sedmém jarním kole si po předcházeních třech remízách dosáhly Křenice prvního letošního vítězství, které se ale v domácím duelu  s rezervou Měčína rodilo hodně těžko.  Podruhé za sebou se vrátilo béčko Vrhavče z Ježov s plným počtem bodů. Po loňském vítězství 2:4 dokázalo vyhrát o dvě branky i ten duel letošní.

Ježovy -  Vrhaveč B 1: 3 ( 1: 2)

Prvních třicet minut se hrálo za převahy domácích ze které vytěžili v 5.minutě Štichem vedoucí branku. V dalším průběhu se podařilo hostům výsledek otočit a přestože dohrávali oslabeni bez vyloučeného Fuňka

Branky: 5. Štich Josef – 38. a 50. Ryba Karel , 35. Frank Karel;.

Rozhodčí: Šafránek. ŽK 1:2. ČK: 0 : 1( Funěk Tomáš) . Diváků : 40.

Křenice  - Měčín B 4: 3 ( 2: 3)

Domácí  museli  přestávce podařilo zlikvidovat jednogólový náskok  hostů a dotáhli zápas ke svému prvnímu letošnímu vítězství.

Branky:  26. a 75. Bauml Daniel, 31. Rejthar Vlastimil , 47. Jirák Ladislav, – 33.(PK), 42.Veselý Evžen, 34.  Ježek Patrik;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 2:3 .Hráno bez karet.. Diváků : 20.

Dlažov  - Běšiny 3: 7 ( 2: 3)

Po vyrovnaném poločase rozhodly o vysokém vítězství hostů  hrubé chyby domácí obrany a brankáře.

Branky: Beltram Viktor 2, Charouz Josef - Šťastný Lukáš 2, Stach Ladislav 2, Bulka Radek, Bejvl Miroslav, Vítovec Zdeněk; ¨

Rozhodčí: Kalista R. Hráno bez karet.  Diváků : 40.

Plánice  - Zavlekov 2: 4 ( 1: 2)

Domácí se herně druhému celku tabulky zcela vyrovnali. Zkušenější hosté byli  úspěšnější v zakončování brankových příležitostí  a  zásluhou hattricku Frouse  si odvezl plný počet bodů.

Branky: 7.Těžký Michal, vlastní(Kučera)  - 29., 59. a 86. Fous Jan , 18. Makrlík.Miroslav;

Rozhodčí: Lažánek K.; ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Bolešiny -  Spůle 3: 1 ( 2: 0)

Lidr tabulky v úvodu potvrdil roli favorita a získal dvoubrankový náskok. Po změně stran hosté byli domácím zcela vyrovnaným soupeřem  .

Branky: 29.(PK), 68. Hess Petr, 56. Kovanda Václav – 56. Ianosteac Štefan;

Rozhodčí: Koura; ŽK: 1:0. Diváků: 80.

Tabulka po  18. kolech

1. Bolešiny           17  14   2   1   49: 16    44  ( 20)

2. Zavlekov           16  11   1   4   53: 32    34  ( 10)

3. Běšiny             16  11   0   5   64: 35    33  (  9)

4. Vrhaveč B          16   8   6   2   37: 20    30  (  6)

5. Ježovy             16   7   2   7   31: 28    23  ( -1)

6. Bezděkov B         16   6   3   7   44: 44    21  ( -3)

7. Spůle              16   5   3   8   26: 38    18  ( -3)

8. Plánice            17   4   3  10   21: 47    15  (-12)

9. Křenice            17   3   5   9   34: 47    14  (-13)

10. Měčín  B           16   4   1  11   21: 41    13  (-11)

11. Dlažov             17   3   2  12   30: 62    11  (-16)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

CESTA ZA VÍTĚZSTVÍM BYLA TRNITÁ

Nečekaně trnitou cestu za očekávaným tříbodovým ziskem měly první dva týmy tabulky.  Lídr z Chanovic v Kašperských Horách sice přišel o dva vyloučené hráče , ale i v oslabení v samotném závěru dotáhl do vítězného konce. Druhé Hartmanice doma dokonce s předposlední rezervou z Nezamyslic po poločase prohrávaly. Za záchranou brzdu zatáhl Jaroslav Markovič,  který dvakrát skóroval a body zůstaly na hřišti favorita.

Hartmanice  - Nezamyslice B 2 : 1 ( 0: 1)

Domácí museli překvapivě dohánět jednobrankový náskok . Po výměně stran  se jim to zásluhou dvou branek Jaroslava Markoviče podařilo.

Branky: Markovič Jaroslav 2 - Aschenbrenner Jan .

Rozhodčí: Bošek Petr. Diváků: 70.

Kašperské  Hory  - Chanovice B 1: 2 ( 0: 1)

Tvrdě hrané vyrovnané utkání který ve prospěch lídra tabulky rozhodl v samotném závěru opět nejlepší střelec soutěže Václav Brejcha.

Branky: Voldřich Miroslav - Brejcha Václav, Ladman František;

Rozhodčí: Stainbach; ČK: 1 : 2 ( Markovič Jaroslav - Bártík David, Pavlovský ) . Diváků: 50.

Pačejov B -  Svéradice B 2: 4 ( 0: 1)

Branky: 73. a 91.Strolený Václav – 50. Löffelmann Karel, 80. Svoboda Jan st., 28. Brabec Jaroslav, 93. Koutenský Miroslav;

Rozhodčí: Vondráček  . Diváků: 30.

Rabí -  Velký Bor 1: 0 ( 0: 0)

Branky: 72. Janečka Petr;

Rozhodčí: Habada; ŽK : 3 : 1. ČK: 1 : 0 (43. Šimáček Jan) . Diváků: 60.

Žichovice B -  Soběšice 4: 1 ( 2: 0)

Branky: 13. Novotný Martin ,16.Stulík Ladislav, 47.Kubík Zdeněk, 78.Šuba Jaroslav ml., - 62. Ullmann David;

Rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:1. . Diváků: 60.

1. Chanovice B        16  15   1   0   76: 13    46  ( 25)

2. Hartmanice         17  11   4   2   48: 27    37  ( 10)

3. Svéradice B        17  10   1   6   46: 33    31  (  4)

4. Milčice            16   9   3   4   46: 25    30  (  6)

5. Kašp. Hory         16   6   4   6   41: 29    22  ( -5)

6. Velký Bor          16   6   4   6   20: 18    22  (  1)

7. Rabí               17   6   3   8   33: 26    21  ( -3)

8. Pačejov B          16   6   3   7   34: 35    21  ( -3)

9. Zichovice B        16   5   2   9   29: 65    17  ( -7)