Okresní přebor mladších přípravek - vložené 12.kolo 21.5. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   PŘÍPRAVKA  MLADŠÍ

O MEDAILÍCH JE ZŘEMĚ ROZHODNUTO

Ve vloženém  12.kole  okresním přeboru mladších přípravek  se pravděpodobně již rozhodlo o konečném umístění na prvních třech místech. Tři kola  před koncem se zdá, že  jsou karty o držitelích medailí rozdány. Sušice dokázala po nedělním vítězství v Nýrsku dotáhnout do vítězného kolce i domácí duel s největším soupeřem v této věkové kategorii  Okulou a je na nejlepší cestě k zisku zlatých medailí. Minimálně stříbro má již jisté Nýrsko a po bronzových medailích sahá nejmladší hráčský potěr Startu Luby. Utkání Mochtín – Horažďovice bylo odloženo  o týden na 28.5 .

TJ Sušice - Okula Nýrsko  2 : 1 (1 : 1)

Petr Kodýdek

Důležitý zápas o přeborníka okresu nejmenších fotbalistů zvládli sušičtí borci mistrně a po zásluze získali 3 body a zasloužené ovace všech diváků.Na počátku zápasu zaskočila nýrská Okula domácí rychlou brankou.Pak si ale domácí vytvořili převahu,výsledkem které bylo vyrovnání stavu na 1:1 po pěkné střele Fandy Jány.Druhá půle přinesla vyrovnanou hru se šťastnou koncovkou pro hráče TJ Sušice,kdy 2.minuty před závěrem prošel Florián Svoboda celou hostující obranou a do prázdné branky zavěsil-2:1!Vítězství domácích mohlo být vyšší,ovšem v brance Nýrska stál výborný gólman,který svůj tým především v prvním poločase několikrát podržel.

Branky : František Jána,Florián Svoboda  -  Jakub Pavlík

Rozhodčí : Josef Abraham. Diváků : 40.

Sestava domácích:Jakub Dryk,Florián Svoboda,Zdeněk Harant,Filip Miškovič,František Jána,Lukáš Homolka,Matěj Skrbek,Jakub Brabec,Vojtěch Kolařík,Aleš Černý,David Bernátek,Pavel Míčka,Filip Kožmín Nejlepší hráč Sušice:Florián Svoboda

Luby Klatovy 9:0 (4:0)

Branky: Hosnedl Adam 4, Pivoňka Michal 3, Biško David, Skýpala Jakub.

Rozhodčí : Kalita, Diváků : 40.