IV. TŘÍDA - skupina A, B 19. kolo 17. – 18.5. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

SOUBOJ STŘELCŮ SKONČIL NEROZHODNĚ

K zajímavému nepsanému souboji došlo v utkání ve Vrhavči kde v nepřímém duelu o druhé místo ve střelecké tabulce spolu soupeřili domácí Funěk a kanonýr hostů z Křenic Roneš. Oba skórovali jednou a   vychází jim solidní průměr na 15 odehraných zápasů 15 vstřelených branek.

Běšiny Plánice  3 : 1 (3:0)

Favorizovaný domácí tým rozhodl o své výhře již v prvním poločase kdy si zajistil tříbrankové vedení. V dalším vylepšování skóre je přibrzdilo vyloučení Zdeňka Vítovce v úvodu druhé půle. Hosté korigovali výsledek jedenáct minut před koncem z pokutového kopu.

Branky: 16.Vítovec Zdeněk,  40. a 43. Bejvl Miroslav ,– 79. Fiala Michal(PK); ŽK: 1:2; ČK: 1 : 0 (47.Vítovec Zdeněk ). Rozhodčí : Bala. Diváků: 30.

Zavlekov  - Bezděkov B 5: 3 ( 1: 2)

Místy nervózní utkání ve kterém domácí dokázali otočit nepříznivý stav a dotáhly duel bohatý na branky do vítězného konce.

Branky: , 25. Fous Jan , 53. a 84. Maxa Jan , 56. Makrlík Miroslav, 89.Jiříček Petr– 12.Hebnar Lubomír, 34. Tuček Tomáš, 88. Müller Jan,;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:3 . Diváků: 100.

Měčín B  - Bolešiny 1: 5 ( 1: 2)

Lídra tabulky nevyvedla z míry ani vedoucí branka domácích kterou dal Veselý již ve druhé minutě . V dalším průběhu  se již střelecky prosazovaly pouze favorizované Bolešiny.

Branky : 2. Veselý Evžen – 44. Zahálka Pavel, 45. Koželuh Jan, 53. Hess Petr, 72. Jandík , Josef, 76. Kovanda Václav.  Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 1:0. Diváků: 60.

Spůle  - Dlažov  1 : 1 (1 : 1)

Přes nepříznivé počasí se odehrál spíš bojovný,než pohledný zápas.Derby skončilo spravedlivou remízou.

Branky : 12. Soušek František - 6.Černý Miroslav

Rozhodčí:  Josef Javorský. Diváků: 30. ŽK 3:1.

Vrhaveč B -  Křenice 1: 1 ( 0: 0)

Překvapivě získaný bod na hřišti čtvrtého celku tabulky  získali hosté šest minut před koncem, kdy vyrovnal jejich nejlepší střelec Roneš .

Branky: 49. Funěk Tomáš – 84. Roneš Pavel;

Rozhodčí: Špitalský. Diváků  40. Hráno bez karet.

Tabulka po  17. kolech

1. Bolešiny      16  13   2   1   46: 15    41  ( 20)

2. Zavlekov      15  10   1   4   49: 30    31  (  7)

3. Běšiny        15  10   0   5   57: 32    30  (  6)

4. Vrhaveč B     15   7   6   2   34: 19    27  (  3)

5. Ježovy        15   7   2   6   30: 25    23  (  2)

6. Bezděkov B    16   6   3   7   44: 44    21  ( -3)

7. Spůle         15   5   3   7   25: 35    18  ( -3)

8. Plánice       16   4   3   9   19: 43    15  ( -9)

9. Měčín  B      15   4   1  10   18: 37    13  (-11)

10. Křenice       16   2   5   9   30: 44    11  (-13)

11. Dlažov        16   3   2  11   27: 55    11  (-13)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

Soběšice -  Pačejov B 1 : 4 ( 0: 2)

Další z utkání ve kterých domácím vyschl střelecký prach a čekání na první jarní bodový zisk se i po tomto duelu odkládá.

Branky: 69.Ulmann David – 44. a 75. Chalupa Petr , 40. a 81.  Strolený Václav ; Rozhodčí: Bošek; ŽK: 4:0; ČK:  1:0 (Požárek Adam  2x ŽK). Diváků: 40

Velký Bor -  Milčice 0 : 0 ( 0: 0)

Oba celky nastoupily oslabeny bez  několika opor. Po úvodu který patřil favorizovaným hostům se hra vyrovnala . Hosté nedokázali proměnit pokutový kop, na druhé straně domácí podržel úspěšnými zákroky brankář Stulík.

Rozhodčí : Abraham. Hráno bez karet.  Diváků : 50

Svéradice B – Hartmanice  2 : 2 (2:0)

V prvním poločase byli domácí hrající bez 5 hráčů obvyklé sestavy překvapivě aktivnější a zaslouženě získali dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se střelecky dařilo hostům a ti dokázali vyrovnat na spravedlivý nerozhodný stav. V závěru bylo k vidění několik zajímavých šancí na obou stranách, nikoliv však vítězný gól.

Branky: 28.Svoboda Jan st., 45.Prokopec Zdeněk - 53.Matoušek Rudolf, 67.Matoušek Rudolf

Rozhodčí: Cihlář Jan, hráno bez karet, Diváků: 40

Sestava Svéradice B: Bárta - Opalecký, Löffelmann, Gutwirth, P.Švec- J.Brabec, Dušek st. (65.Větrovec), Prokopec (56.Valach), Vanduch - Staněk, Svoboda st.

Chanovice B  - Zichovice B  7: 0 ( 2: 0)

Hosté nastoupili v kombinované sestavě pouze s deseti hráči . Pro lídra tabulky to byla jen otázka skóre a  hra kočka s myší skončila ještě pro myš přijatelným výsledkem.

Branky: 52., 75. a 78. Brejcha Václav , 70. a 88. Vivatenko Jurij, 5. Ladman František, 20. Brejcha Jiří; ŽK: 2:2

Rozhodčí: Staněk . Diváků: 60

Nezamyslice B  - Rabí 0: 2 ( 0: 2)

Hosté proti nevýrazně hrajícímu soupeři  se dokázali prosadit a odvážejí si z místního derby zasloužené tři body.

Branky: 31. Pokorný Luboš , 36. Hozman Jaroslav(PK),;

Rozhodčí: Kurc; ŽK: 3:4. Diváků : 40.

1. Chanovice B        15  14   1   0   74: 12    43  ( 22)

2. Hartmanice         16  10   4   2   46: 26    34  ( 10)

3. Milčice            16   9   3   4   46: 25    30  (  6)

4. Svéradice B        16   9   1   6   42: 31    28  (  1)

5. Kašp. Hory         15   6   4   5   40: 27    22  ( -2)

6. Velký Bor          15   6   4   5   20: 17    22  (  1)

7. Pačejov B          15   6   3   6   32: 31    21  (  0)

8. Rabí               16   5   3   8   32: 26    18  ( -3)