IV. TŘÍDA - skupina A, B 20. kolo 10. – 11.5. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

MĚČÍNSKÉ REZERVĚ ZACHUTNALO VYHRÁVAT

Měčínské béčko v v minulém kole si připsalo první letošní vítězství v domácím duelu s Plánicí. Zdá se, že tento úspěch jim zachutnal o čemž svědčí toto kolo ve kterém si odvezli tři body z Dlažov. K překvapení došlo v Bezděkově kde domácí posilněná rezerva  brankou v nastaveném čase zvítězila nad Sokolem Běšiny. Tato tříbodová ztráta zřejmě asi rozhodla o tom, že vedoucí Bolešiny zvýšily svůj náskok na čele tabulky na deset bodů. Přestože má lídr o jeden zápas odehrán více než jeho pronásledovatelé  s přihlédnutím k jeho herní pohodě nelze předpokládat za příliš reálné, že by si postup do III.třídy nechal ujít.

Plánice – Spůle   1 : 0 (0 : 0)

O těsné výhře domácích rozhodla vydařená kombinační akce na jejíž konci Těžký jehož trefa měla hodnotu třech bodů.

Branky :  49. Těžký Michal .

Rozhodčí : Steiunbach. Diváků : 60 . Hráno bez karet.

Ježovy – Křenice  4 : 1 (1 : 1)

Místní derby přineslo vyrovnanou hru  . Po nerozhodném prvním poločase o vítězství favorita  rozhodla jeho lepší koncovka.

Branky :  7.Tampa, 65. Štych M., 75. Pytelka J., 80.Baxa P.(PK) – 16. Roneš  .

Rozhodčí : Jarka . Diváků : 50. ŽK :  2:2  .

Dlažov – Měčín B   1 : 2 (1 : 0)

Další nepovedené utkání Dlažova. Za stavu 1:0 nedali domácí několik šancí . Po chybě  dostali v 79. minutě gól a minutu před koncem za velkého tlaku domácích rozhodl z brejku Hromada.

Branky : Charouz Josef – Tureček J. Hromada   .

Rozhodčí : Dušek . Diváků : 30  . ŽK :   3:0 .

Bolešiny  - Vrhaveč B 2: 1 ( 1: 0)

Na vyrovnávající branku hostů dal důraznou odpověď  v 58.minutě domácí kanonýr Zahálka který vyslal levačkou střelu z 25 metrů na svatyni vrhavečské rezervy a míč skončil v jejím horním růžku. Hosté dohrávali z důvodu vyloučení pro dvě žluté karty  o deseti a to nahrálo do not lídra tabulky který si své vedení pohlídal.

Branky: 33. Ruža Pavel, 58.Zahálka Pavel – 47. Potužník Jan;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 2:3; ČK: 0 : 1 - Pivoňka Zbyněk . Diváků 100.

Bezděkov B -  Běšiny 4: 3 ( 3: 3)

Otevřený útočný fotbal ve kterém bylo k vidění sedm branek ale mimo to ještě další množství  nevyužitých šancí před oběma brankami . Hosté otevřeli skóre  a po nerohodný stav z první půle vydržel po celý druhý poločas. Až ve druhé minutě nastaveného času  rozhodl o zisku třech bodů pro domácí  autor vítězné branky Jindřich Tuček.

Branky: 20.Šperer Zdeněk, 26.Dulka Josef, 38.Hebnar Lubomír, 92.Tuček Jindřich – 4. a 40.Vacovský Milan , 36. Šťastný Lukáš;

Rozhodčí: Koura; ŽK: 2:2. Diváků 70.

Tabulka po 18. kole

1. Bolešiny           15  12   2   1   41: 14    38  ( 17)

2. Zavlekov           14   9   1   4   44: 27    28  (  7)

3. Běšiny             14   9   0   5   54: 31    27  (  6)

4. Vrhaveč B          14   7   5   2   33: 18    26  (  5)

5. Ježovy             15   7   2   6   30: 25    23  (  2)

6. Bezděkov B         15   6   3   6   41: 39    21  ( -3)

7. Spůle              14   5   2   7   24: 34    17  ( -1)

8. Plánice            15   4   3   8   18: 40    15  ( -9)

9. Měčín  B           14   4   1   9   17: 32    13  ( -8)

10. Křenice            15   2   4   9   29: 43    10  (-14)

11. Dlažov             15   3   1  11   26: 54    10  (-14)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

DEVĚT BRANEK V MILČICÍCH

Branková přestřelka se odehrála v Milicích kde viděli diváci devět branek z toho pět v síti hostů, když hattrickem v tomto duelu se blýskl domácí Majorský. Nespokojeni odcházeli diváci z duelu v Kašperských Horách po té, kdy si domácí nechali odvést tři body hosty do Velkého Boru. Jediným zápasem který skončil podle papírových předpokladů přesvědčivou výhrou favorita se hrál v Soběšicích odkud si body odvezl lídr tabulky z Chanovic.

Milčice – Nezamyslice B   5 : 4 (2 : 1)

Třetinu z branek které padly v Milicích zásluhou svého hattricku dal domácí Majorský  a také jeho zásluhou zůstaly po překvapivé brankové přestřelce body na půdě favorita . K zajímavosti zápasu přispěl svým dobrým výkonem mladičký rozhodčí Jan Cihlář z Pačejova.

Branky: Majorszký Jan 3, Jára Zdeněk, Šejtka Tomáš - Burda Josef 2, Vinický Radek, Nauš Josef.

Rozhodčí: Cihlář. Diváků 60.

Kašperské Hory – Velký Bor  1 : 2 (0 : 1)

Duel dvou sousedů v tabulce skončil překvapivým plným bodovým ziskem hostů z Velkého Boru.

Branky : 67. Klostermann K.40. a 81. Zoubek T.

Rozhodčí : Mácal Roman. Diváků : 40. ŽK : 3:1.

Soběšice – Chanovice B  0 : 6 (0 : 2)

Favorizovaný lídr tabulky  nedal domácím šanci k myšlenkám na úspěšnější výsledek.Do tabulky střelců se stejně jako v minulém kole opět zapsal i brankář hostů Hermanchak gólem  z pokutového kopu.

Branky: 4. a 61.  Patsch Robert , 43. a 49.Brejcha Václav ,65.  Hermanchak Ivan(PK), 85. Pavlovský Stanislav;

Rozhodčí: Habada. Diváků 30. ŽK: 1:0.

Pačejov B - Hartmanice  2 : 2  (2 : 0)
Tomáš Cihlář Tomáš

Domácí záloha byla v utkání překvapivě lepším týmem a svou převahu dokázala vyjádřit v prvním poločase dvěma góly. Ve 22.minutě otevřel skóre Václav Korda. Tentýž  hráč byl ve 44.minutě faulován hostujícím brankářem a penaltu bezpečně proměnil Václav Strolený. Slibný náskok však domácí neudrželi, když hosté dvěma slepenými góly Bachroně a Drhy v 50. a 53.minutě srovnali skóre. Závěr zápasu patřil opět Pačejovu, ale žádná příležitost už nebyla využita.

Branky : 22. Korda, 44.Strolený V.(PK) – 50. Bachroň,53. Drha

Rozhodčí Simbartl. ŽK 3 : 1. 50 diváků.

Rabí  - Svéradice B  5 : 0 (1: 0)

Domácí si po smolném zápase v minulém kole v Hartmanicích  pěti brankami v síti svéradické rezervy vylepšili  náladu do dalších jarních bojů  v této soutěži.

Branky: Hozman Jaroslav st. 2, Duda Tomáš, Melka Roman, vlastní;

Rozhodčí: Bala. Diváků 40. Hráno bez karet.