Okresní přebor dorostu 15.(13.) kolo 3. – 4.5. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

OTEVŘENÝ ZŮSTÁVÁ SOUBOJ O DRUHÉ MÍSTO

Podle předpokladů po vzájemném souboji v minulém kole oba vedoucí celky okresního přeboru dorostu v tomto kole nezaváhaly. Ve hře zůstává otevřen souboj o třetí místo v tabulce na kterou si dělá  zálusk  Malý Bor, Hradešice a Nýrsko. Zatím nejvýše z této trojice jsou Hradešice které se na zisk bodu  se stále lepšícím týme domácích Běšin nadřeli. Malý bor bez velkých problémů- doma naplno bodoval a třetí Nýrsko mělo v tomto kole volno.

Malý Bor – Bolešiny  3 : 1 (3 : 0)

Domácí rozhodli zápas již v prvním poločase, když v rozmezí 9.minut dokázali třikrát skórovat. Hosté dokázali dosáhli čestného úspěchu  v 71.minutě a upravili  tak výsledek na přijatelných 3:1.

Branky : 18.,27. Melka Václav, 24. Kalčík Václav – 71.Krátký Martin

Rozhodčí:  Bala Petr ; Diváků 20; ŽK 1:2

Nezamyslice – Sušice B  1 : 6 (1 : 3)  (pozdě hlášeno- 4.5. )

Druhý tým tabulky neměl v domácích kteří uzavírají tabulku důstojného soupeře.

Branky  :  22.Bublík Pavel - 12.,27.,33.Kubů Jakub,63.Málek Filip,70. a 81.Šablatura Daniel

Rozhodčí  : Simbartl . Diváků : 30. ŽK 3:2.

Běšiny – Hradešice   1 : 1 (0 : 1)

Rozdílné dva poločasy. První patřil hostům, kteří ve 20.minutě ještě nepřekonali domácího gólmana Gumana  z nařízené penalty . Po přestávce se herně prosadili domácí, ale z vytvořené převahy vyprodukovali pouze vyrovnání v 60.minutě z pokutového kopu jehož exekutorem byl Taitl.

Branky:  60. Taitl (PK) – 43. Kodýdek Jan .

Rozhodčí : Jarka.  ŽK: 2:3. Diváků 30.

Hrádek – Plánice   1 : 0 (0 : 0)

Domácí z výrazné převahy vyprodukovali pouze hubené jednobrankové vítězství které zařídil v 68.minutě Ondřej Matějka.

Branky:  68. Matějka Ondřej.

Rozhodčí: Švátora. Diváků 30.