DIVIZE - skupina A 23. kolo 3. – 4.5. 2008

D I V I Z E

Klatovy ve Voticích inkasovaly třikrát.

Ve 23. kole divize klatovští divizní fotbalisté nebodovali  . Na půdě třetího týmu tabulky ve Voticích nastoupili  v kombinované sestavě , když trenéru Bělouškovi chyběli Cihlář, Mužík, Kopp a Hanzlík . Proto také dostal poprvé od úvodních minut v útoru nadějný dorostenec Pavlík. Notnou dávku tým provázel i v závěru zápasu kdy střídající Voráček si způsobil vážné zranění kotníku.  Těžkého soupeře v podobě druhého celku divizní tabulky měly Horažďovice. Utkání v Králově Dvoře skončilo podle papírových předpokladů a i druhý zástupce Pošumaví v divizi se vrátil v tomto kole s prázdnou.

Votice – Klatovy   3 : 0 (2 : 0)

Karel Zedek

Domácí začali velmi dobře a již ve třetí minutě utkání hlavičkoval Bartolšic těsně vedle branky. V 9. min vystřelil poprvé Zedník, ale branku minul. V 18.min zahrávali domácí Filingrem standardní situaci a ten přes zeď otevřel skóre utkání. Hra se postupně vyrovnala a ve 24. min se ze 30 metrů opřel do míče Tafat a ten se odrazil pouze od břevna. Ve 32. min si mezi obránce naběhnul opět Filinger a pohotovou střelou po zemi k tyči překonal Jarolíma podruhé.

Ve druhém poločase opět zahrozili první domácí, ale v 52. min hosty podržel Jarolím. V 56.min hodil  Budil dlouhý aut do vápna Klatov, tam si naběhnul Bartolšic a hlavou zvýšil na 3:0. Za minutu centroval z levé strany Zedník a Tafat hlavičkoval těsně vedle branky domácích. V 78.min mohl Beneš potrestat chybu brankáře Votic, ale míč do prázdné branky netrefil. Špatnou  Velkou smůlu měl v 86.min střídající Voráček, který při jedné situaci uklouznul, přisednul si kotník a zřejmě si ho zlomil.

Branky: 18,32.min Filinger, 56. Bartolšic

Rozhodčí: Stumpf Jaroslav

Sestava Klatov:Jarolím– Šlechta(75.Vacovský),Viktora,Hovorka,Lisý– Brejcha,Tafat,Mészáros (46.Beneš),  Zedník,Aubrecht(80.Voráček) – Pavlík

Králův Dvůr  - Horažďovice   4  : 2 (2 : 1)