Okresní přebor dorostu 13. kolo 19. – 20.4. 2008

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

SVATOBOR  POPRVÉ  PROHRÁL

Až ve  13.kole  okresního přeboru dorostu poprvé na body nedosáhl vedoucí tým tabulky Svatobor Hrádek, který v domácím prostředí překvapivě podlehl svým vrstevníkům z Okuly Nýrsko.

Malý Bor - Sušice "B" 1 : 1 (1 : 0)

Faktys

Vyrovnané utkání, do kterého nastupovali hosté jako favorité. Ve 22. minutě po centru Ondřeje Pilka z pravá strany skóroval Jakub Kylián. Po změně stran a nedorozumění v obraně domácích vyrovnal skóre hostující Petr Pohořal.

Branky : 22.Kylián Jakub – 52.Pohořal Petr

Rozhodčí : Mácal Roman; diváků 40, ŽK 1:0

Sestava domácích: Kalčík Jakub, Kalčík Václav, Kalčík Tomáš, Kučera Tomáš, Dvořák Václav, Šipla Miroslav, Melka Václav, Sládek Milan, Šipla David (46'Chaluš Tomáš), Kylián Jakub, Pilek Ondřej. Trenér - Josef Heřman ml.

SK Bolešiny-Plánice   2 : 1 (1 : 1)

Překvapivá prohra  favorizovaných hostů . O výsledku rozhodla 67.minuta ve které domácí Martin Hess dokázal proměnit nařízený pokutový kop.

Branky : 8.Koželuh Jan, 67.Hess Martin (PK) – 24.Těžký

Rozhodčí: Švagr, diváků 20, ŽK 0:1.

Nezamyslice – Běšíny   0 : 7 (0 : 4)

Cestu za zaslouženým druhým vítězstvím hostů v tomto ročníku prošlapal svým hattrickem  hostující Miroslav Valeš .

Branky : 2.,27.,48. Vališ Miroslav, 14.,75. Skřivánek Jan, 19. Mayer Filip-53. Pojar Miroslav

Rozhodčí : Bala, diváků 20

Hrádek Nýrsko  1: 2 ( 0 : 1)

Utkání dvou rozdílných poločasů . V prvním  byli lepší hosté a ujali se vedení prankou z pokutového kopu. Po změně stran byli aktivnější domácí kterým se podařilo v 61.minutě vyrovnat. V závěru domácí chtěli získat tři body útočili a do otevřené obrany v 90.minutě inkasovali a z bodů se radoval soupeř. Domácím v tomto zápase výborně zachytal brankář Zdeněk Skejpal.

Branky: 61. Schmirler David –  23. Prodan Ondřej(PK), 90.Kovács Jan;

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 0:3; ČK: 0 : 1  - Holobradý Pavel(2x ŽK) , diváků 30.