IV. TŘÍDA - skupina A, B 15. kolo 19. – 20.4. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PŘEKVAPENÍ SPŮLE SESADILA Z TRŮNU LÍDRA TABULKY

O překvapení druhého jarního kola skupiny A IV.třídy  se postarala Spůle, která na domácím hřišti v Pocínovicích porazila vedoucí Zavlekov a sesadila svého soupeře  z trůnu lídra tabulky. Zpět na trůn  se vrací po jednokolové pauze opět SK Bolešiny.

Běšiny  - Ježovy  3 : 1 (2:0)

Duel dvou sousedů v tabulce pro sebe rozhodli domácí kteří již útočí na čelo tabulky ze třetího místa.

Branky: 14.Vítovec Zdeněk, 44.Stach Ladislav, 73.Šťastný Lukáš – 67.Křesťan; Rozhodčí: Husník Václav  diváků 30.

Křenice  - Plánice  2 : 2 (1:2)

Lepší tým domácích  doplatil svojí nemohoucnost v  koncovce která znamenala pouze dělbu bodů.

Branky: 49. Roneš Pavel, 25. Bauml Daniel – 12. a 41. Fiala Michal ; Rozhodčí: Beneš Zdeněk; ŽK: 3:0, diváků 20.

Spůle  -  Zavlekov 2: 1 ( 2: 0)

Překvapení kola se zrodilo v Pocínovicích . Domácí získali  na těžkém terénu v duelu s lídrem tabulky ze třech  brejků dvoubrankové vedení a jedenkrát zastavila možnost jejich vedení zvýšit nastřelená  tyč . Hosté z výrazné převahy nevyužila ani možnost snížení v 50.minutě  z penalty kterou jim brankář Mikuláš Varga chytil.Až po hodině hry Zavlekov snížil a do konce utkání dostal  domácí pod trvalý tlak, kterému Spůle úspěšně odolala.

Branky: 7., 34. Soušek František  - 60. Fous František; Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 2:3, diváků 50.

Vrhaveč B   Bezděkov B 1: 1 ( 0: 1)

Ze souboje dvou rezerv nebylo vítězů ani poražených. Spokojenější nakonec byli domácí kterým se podařilo dotáhnou jednobrankový náskok soupeře z prvního poločasu.

Branky: 65. Funěk Tomáš – 32. Jelínek Pavel; Rozhodčí: Bošek Petr; ŽK: 2:1 ,diváků 50.

Bolešiny  - Dlažov 3: 0 ( 1: 0)

Výsledek je pro domácí příliš lichotivý a neodpovídá průběhu hry. Bolešiny v tomto duelu výrazným způsobem podržel skvělým výkonem brankář Zdeněk Sýkora.

Branky:  12. a 76. Hess Petr , 85.  Koželuh Jan; Rozhodčí: Koura Radim; ŽK: 0:4, diváků 100.

Tabulka po  13. kole

1. Bolešiny          12   9   2   1  29 :  8   29  ( 11)

2. Zavlekov          12   9   0   3  41 : 22   27  (  9)

3. Běšiny            12   8   0   4  47 : 25   24  (  3)

4. Vrhaveč B         11   6   4   1  24 : 14   22  (  4)

5. Ježovy            12   6   1   5  22 : 18   19  (  7)

6. Spůle             12   5   2   5  22 : 27   17  (  2)

7. Bezděkov B        12   3   3   6  28 : 34   12  ( -6)

8. Plánice           12   3   2   7  13 : 35   11  ( -7)

9. Křenice           12   2   3   7  23 : 31    9  (-12)

10. Dlažov            12   3   0   9  22 : 43    9  ( -9)

11. Měčín  B          11   2   1   8  12 : 26    7  (-11)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

CHANOVICKÁ REZERVA SI UDRŽUJE BEZPEČNÝ NÁSKOK

Chanovická rezerva společně se Sokolem Milčice a  Sokolem Hartmanice nadále tvoří vedoucí trojici  této soutěže. Vedoucí Chanovice B si udržují bezpečný dvanáctibodový náskok. Hartmanice i na jaře potvrzují, že jejich hřiště tvoří nedobytnou tvrz. Ta odolala i v derby s hosty z K.Hor kterým tak domácí vrátili jako přes kopírák stejným výsledkem prohru z podzimu na hřišti soupeře.  Milčice si zase dokázaly dvakrát v úvodu jarní sezóny poradit na hřištích soupeřů. Po vítězství v Pačejově si odvezly plný počet i ze hřiště nebezpečného Rabí.

Hartmanice -  Kašperské  Hory  3 : 1 (0:1)

Domácí měli v prvním poločase čtyři vyložené šance ze kterých nic nevytěžili. Hosté z jedinou naopak proměnili a do šaten šli s jednobrankovým náskokem. Domácí v přestávce provedli změny v sestavě které se v dalším průběhu vyplatily. V závěru první čtvrthodiny druhé půle mladším z Koryťákem mladším vyrovnali a dvěma góly v posledních deseti minutách dotáhli zápas k zaslouženému vítězství.

Branky: 58. Koryťák Jiří ml., 80.Beránek Jiří, 91. Drha Marek, - 37.Oudes Martin; ŽK: 2:3 , diváků 100, rozhodčí : Koura Radim.

Velký Bor -  Chanovice B   0 : 2 ( 0: 1)

Velký Bor nastoupil k místnímu  derby bez pěti hráčů základní sestavy a tak bylo jen otázkou času, kdy poprvé jejich brankář bude lovit míč ze své sítě. Bylo to ve 23.minutě a také v dalším průběhu byl domácí gólman nevytíženějším mužem zápasu, kterého favorizovaný  soupeř neustále zaměstnával.

Branky: 23. Pavlovský Lukáš, 55. Brejcha Václav; Rozhodčí: Mácal Roman, diváků 30.

Svéradice B - Žichovice B  5 : 0 (1 : 0)

V herně vyrovnaném prvním poločase měli více šancí domácí, kteří těsně před přestávkou dokázali jednu proměnit zásluhou krásné střely Koutenského. Ve druhém poločase hosté fyzicky odpadli a bylo jen otázkou, kolik branek čerství utočníci domácích za záda brankáře hostí nastřílí. Konečný pětibrankový rozdíl je pro hosty ještě milosrdný.

Branky: 42.Koutenský Miroslav, 54.Vrána Petr, 61.Staněk Roman (PK), 67.Švec Petr, 78.Vanduch Marcel. Rozhodčí: Cihlář Jan, ŽK: 0:1, Diváků: 60

Sestava Svéradice B: Brynda - Pánek (46.Opalecký), Š.Kulhánek, P.Švec, Novotný -O.Kulhánek,  J.Brabec, Třeštík (58.Vanduch), Koutenský - Vrána, Makovec (58.Staněk)

Foto z utkání Svéradice B - Žichovice B (převzato z webových stránek TJ Žichovice)

Nezamyslice B -  Soběšice 7: 1 ( 2: 1)

V utkání bohatém na branky . První se dočkali diváci již  po čtyřech minutách hry. To bylo z jejich strany vše. V 18.minutě bylo srovnáno a v dalším  průběhu již střílela branky  pouze domácí rezerva.

Branky:  18. a  64. Dlouhý Jan , 54. a 70. Bečvář Jaroslav , 36. Rejšek Karel, 66. Nauš J., 87. Bublík Pavel – 4. Štěrba Jiří; Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 0:3 , diváků 40.

Rabí -  Milčice 0: 1 ( 0: 0)

O výsledku rozhodl po bezbrankovém prvním poločase  kanonýr hostů  a autor vítězné branky Majorský.

Branky: Majorszký Jan; Rozhodčí: Pressl Václav; ŽK: 2:3, diváků 50.

1. Chanovice B       12  11   1   0  57 : 12   34  ( 19)

2. Milčice           12   8   2   2  39 : 17   26  (  8)

3. Hartmanice        12   8   2   2  38 : 20   26  (  5)

4. Svéradice B       12   8   0   4  38 : 20   24  (  3)

5. Kašp. Hory        12   5   3   4  33 : 22   18  (  0)

6. Pačejov B         11   4   2   5  22 : 24   14  ( -1)

7. Rabí              12   3   3   6  24 : 20   12  ( -6)

8. Velký Bor         11   3   3   5  12 : 15   12  ( -3)

9. Zichovice B       12   3   2   7  23 : 53   11  ( -7)