IV. TŘÍDA - skupina A, B 14. kolo 12. – 13.4. 2008

IV. TŘÍDA  - skupina  A

POSLEDNÍ  PORAZIL PRVNÍHO

Překvapení přineslo hned úvodní jarní kolo této soutěže . V tomto kole se střetla po podzimní části poslední Plánice s lídrem tabulky z Bolešin. Na hřišti v Plánici byli úspěšnější domácí a  zásluhou  vítězné trefy Tomáše Kohouta z přímého kopu se odpoutali ode dna tabulky.

Ježovy  - Dlažov 3:1 (0:1)

K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak se řízení ujal domácí sudí Miroslav Makula, který již po půlhodině hry doslal domácí vyloučením Sysla  do deseti. Ježovy i přes toto oslabení dokázaly dotáhnout utkání do vítězného konce.

Branky: 68. a 88.Oberdörfer Dušan , 65.Valdman - 44.Beltram Viktor; Rozhodčí: Makula Miroslav; ČK: 30. Sysel Zdeněk ,  diváků 20

Plánice - Bolešiny 1:0 (0:0)

Střela z přímého kopu Tomáše Kohouta ,která si našla cestu do sítě branky favorita zápasu měla hodnotu třech bodů.  Hostům jejich snaha bodovat  ani hektickým závěrem k úspěchu nevedla.

Branky: 47. Kohout Tomáš; Rozhodčí: Lažánek K.; ČK: 0:1  Novák Jindřich,  diváků 70

Bezděkov B -  Křenice 2:1 (2:1)

Domácí rezervě se podařilo brankami   o které se zasloužili nestraší hráči  Herbnar a Skala otočit výsledek.

Branky: 34.Hebnar Lubomír, 42.Skala Jiří - 27.Roneš Pavel ,  diváků 40

Běšiny -  Spůle 6:3 (3:1)

Favorizovaní domácí sice vyhráli, ale v průběhu zápasu  předvedli festival neproměněných dalších šancí.

Branky: 21. a 40.Stach Ladislav , 76.Ulrych Petr,75. Bulka Radek, 39. Baštař Pavel(PK), 47.Bejvl Miroslav - 43.Soušek František, 90.Štefan Petr(PK), 64.Papoušek Jiří(PK); ŽK: 5:3, diváků 40

Zavlekov - Měčín B  5 : 0 (1:0)

V prvním poločase byly hoste vyrovnaným soupeřem. Průběh zápasu provázela řada nepřesností.

Branky 55. a 87. Maxa J., 17.Fous J. 70.Fous F. , 79.Soumar O.

NA BODY DOSÁHLY JEN  TÝMY Z PRVNÍ POLOVINY TABULKY

Ve 12.kole skupiny B   IV.třídy nedošlo k žádným překvapením, když se o body podělily pouze týmy z první poloviny tabulky. Nejvíce vzruchu bylo v duelu v Žichovicích kde bod pro domácí zachraňoval zkušený Bala minutu před koncem z penalty.

Kašp. Hory -  Rabí 2:1 (0:1)

Domácí dotahovali jednobrankové vedení Rabí z první půle. To se jim podařilo a dvě minuty před koncem dal vítěznou branku Mirvald.

Branky za domácí : 60. Rovňan Richard, 88. Mirvald Jan  ;

Rozhodčí: Bošek Petr , diváků 100.

Soběšice  - Svéradice B 0:4 (0:2)

Domácí hráli, hosté  vstříleli branky.

Branky: 36. Vrána Petr, 44. Brabec Jaroslav, 85. Třeštík Jaroslav, 89. Koutenský Miroslav,; Rozhodčí : Brůha,  ŽK: 1:0, diváků 20.

Pačejov B -  Milčice 0:2 (0:1)

Místní derby skončilo úspěchem hostů a to i s přispěním vlastence domácích , kteří se v tabulce probojovali na druhé místo.

Branky: Majorszký Jan, vlastní;

Rozhodčí: Lažánek K.; ŽK: 2:2 , diváků: 80

Chanovice B -  Nezamyslice B 5:0 (4:0)

Domácí potvrdili roli favorita. Přestože střelecky zazářil nestárnoucí kanonýr Václav Brejcha mohlo být jejich vítězství nejméně dvouciferné. Hosté přijeli s jedenácti hráči a utkání dohrávali o deseti.

Branky: 9. Hermanchak Ivan(PK) 19.,34.,72.Brejcha Václav , 23. Pavlovský Stanislav,;

Rozhodčí: Cihlář Jan; ŽK: 1:0 , diváků: 100

Zichovice B  - Hartmanice 3:3 (2:1)

V nervózním utkání hosté dohrávali bez vyloučeného Korála za 2 ŽK. Bod pro domácí zachraňoval minutu před koncem z penalty její úspěšný exekutor Bala.

Branky: 37. Šuba Jaroslav ml., 44. vlastní(Šponiar) , 89. Bala Petr(PK), – 4.Korál Michal, 58. Dulovec Jan, 73.Drha Marek,

Rozhodčí : Šandara. diváků 50, ŽK: 3:3, ČK 0:1 (80. Korál),

1. Chanovice B       11  10   1   0  55 : 12   31

2. Milčice           11   7   2   2  38 : 17   23

3. Hartmanice        11   7   2   2  35 : 19   23

4. Svéradice B       11   7   0   4  33 : 20   21

5. Kašp. Hory        11   5   3   3  32 : 19   18

6. Pačejov B         11   4   2   5  22 : 24   14

7. Rabí              11   3   3   5  24 : 19   12