Krajský přebor, 1.A třída 19. kolo 5. – 6.4. 2008

SUŠICE PROHRÁLA VLASTNÍ BRANKOU

Notnou dávku smůly měli ve svém druhém jarním vystoupení fotbalisté TJ Sušice. Poprvé se letos představili svým divákům a tato premiéra je příliš nepotěšila. Začátek zápasu je nezastihl v optimální pohodě a dvakrát inkasovali . V dalším průběhu se jim tento soupeřův  náskok podařilo zlikvidovat .Když se nadechovali třináct minut před koncem  k rozhodujícímu náporu ke vstřelení vítězné branky  přišla situace kdy si naopak dali sami vlastní branku. V další části již zbylo málo času, alespoň bodovat a plný bodový zisk si odvezli hosté do M.Touškov. Překvapivě  ale došlo na dělbu bodů v Chanovicích . Tím šťastným týmem ke zklamání hráčů z města na Otavě nebyl nikdo jiný, než soused sušického týmu ze spodních pater tabulky z Horní Břízy. K sestupu odsouzená rezerva TJ Klatovy doma  opět  nehrála, když po odloženém utkání 17.kola s Horní  Břízou  byl odložen pro nezpůsobilý terén u duel s Manětínem.

Klatovy B – Manětín (odloženo)

Chanovice – Horní Bříza 1 : 1 (0 : 1)

Jiří Štěrba

Domácí mohli jít ve  22.minutě do vedení, ale exekutor nařízeného pokutového kopu  Černohorský brankáře  hostů nepřekonal a ten  jeho střelu vyrazil. Nedáš dostaneš se potvrdilo a nakonec museli domácí  po přestávce dotahovat jednobrankový náskok soupeře. To se podařilo v 65.minutě Hasleitnerem, ale v další části již hosté cenný bod uhájili.

Branky: 65. Hausleitner - 35. Chocholatý Michal

Rozhodčí  : Kubec ; diváků : 100 ; ŽK 3:3

Sestava Chanosu : Daněk, Šedivý, Hnídek, Strakoš, Hausleitner,Toman/62min. Votava/, Černohorský,  Brůha, Krch/32min. Kučera/, Zdeněk, Kocour,

TJ Sušice-Sokol Město Touškov 2 : 3 (1:2)

Petr Kodýdek

S novou akvizicí Stanislavem Vítovcem v základní sestavě se sušičtí fotbalisté představili poprvé na jaře domácímu publiku.

Začátek zápasu ovšem domácí nezastihl v optimálním rozpoložení,a proto již v 16.minutě byl stav na ukazateli skóre 0:2.Do poločasu vrátil sušickým naději Milan Prchlík,který se trefil po rohovém kopu hlavou.

Stejná situace se opakovala v 62.minutě.Tentokrát  zavěsil kapitán Pavel Hubáček.Obě mužstva pak zahodila několik slibných brankových příležitostí.Rozuzlení přišlo v 77.minutě hry,kdy se opět hlavou trefil Radek Kočí,ovšem naneštěstí do vlastní branky.

Branky:28.Prchlík,62.Hubáček-13.Brand(PK),16.Holý,77.Kočí vlastní ; 182 diváků ;ŽK  4:3

Tabulka po  19. kole

1. Tachov            18  13   5   0  55 : 13   44  ( 17)

2. Chrást            18  12   6   0  65 : 17   42  ( 15)

3. Holýšov           18  11   3   4  33 : 15   36  (  9)

4. Rapid Plzeň       19   9   3   7  43 : 42   30  (  0)

5. Manětín           17   9   2   6  59 : 37   29  (  2)

6. Chanovice         19   8   5   6  44 : 26   29  ( -1)

7. Zbůch             19   8   3   8  33 : 36   27  (  0)

8. M. Touškov        18   7   4   7  28 : 35   25  ( -2)

9. Bolevec           18   7   4   7  25 : 33   25  (  1)

10. Rokycany          18   5   9   4  27 : 22   24  ( -3)

11. Stříbro           19   7   2  10  38 : 48   23  ( -7)

12. Přeštice          18   7   1  10  20 : 34   22  ( -5)

13. Sušice            17   4   5   8  25 : 44   17  (-10)

14. Horní Bříza       17   3   5   9  15 : 40   14  (-10)

15. SK ZČE Plzeň      18   3   3  12  17 : 35   12  (-15)

16. Klatovy B         17   0   2  15  13 : 63    2  (-22)

Další informace

» Los soutěže

» Tabulky celkem, ...

» Všechny výsledky

TUDY CESTA ZA  ZÁCHRANOU  NEVEDE

Po té, kdy v minulém kole potěšily své příznivce oba zástupci Pošumaví v 1.A třídě plným bodovým ziskem jim  tentokráte v domácím prostředí příliš radosti neudělali. Jak Luby tak i Žichovice se musely o body se svými soupeři dělit  a to pro oba týmy , které plavou v sestupových vodách  není  vůbec dobré vysvědčení. Tudy cesta k záchraně nevede .

Luby – Losiná   1 : 1 (0 : 1)

Smolné utkání sehráli domácí  a oproti minulému utkání se na hřišti trápili. Přesto si v  průběhu utkání  dokázali vytvořit výraznou převahu a jedenáct brankových příležitostí, ale jen jediná skončila v síti hostů.

Branky : Šůs – Laštovka

Rozhodčí Juřík; diváků 100 ; ŽK 3:3

TJ Žichovice - FC Chotíkov 0:0 (0:0)

(převzato z webových stránek TJ Žichovice)

Domácí mužstvo soupeře přehrávalo, vytvořilo si několik ložených šancí, které se však nepodařilo ať už s přispěním brankové konstrukce nebo bránícího hráče, proměnit. Tu největší měl ve druhém poločase Radim Šiška, který po faulu na vlastní osobu zahrával penaltu, ale tu trestuhodně nasměroval přímo na prostředek brány, kde zůstal stát brankář hostí a následná dorážka také nevyšla. Podrobnější referát bude uveřejněn později.

Sestava Žichovice :  Němec , Malík, Šiška , Brož, Mourek, Harenčák (70. Šimanovský), Turek V. ,  Vonášek , Šimáček  (80. Bala), Chod , Švehla

Nepomuk -  Blovice 0: 3 ( 0: 1)

Branky: Bečvář, Komorous, Loula; ŽK: 4:3; ČK: 1:0

Křimice  - Žákava 0: 1 ( 0: 0)

Branky: Tišl; ŽK: 1:3

T.Chodov  - Sl.Mýto 1: 1 ( 0: 0)

Branky: Šott - Huml; ŽK: 1:3

Nýřany -  VS Plzeň 4: 1 ( 2: 0)