Přípravný fotbal 22. – 23.3.

Nezamyslice- Železná Ruda   7 : 4 (3:2)

Na velmi dobrém terénu se hrála útočná kopaná s velkým množstvím brankových příležitostí a také branek. Domácí tým již vedl 3:0, když se trefili také  hosté a tak poločas skončil 3:2. Druhý začali opět lépe domácí  a v průběhu dvaceti minut  zvýšili své vedení na 6:2. Po  té se opět probudili hosté  a dvě úspěšné trefy znamenali jejich  snížení i na 6:4.  Poslední slovo  měli opět domácí a konečný výsledek byl  7:4. Trenér týmu domácích Milan Janda  měl mimo třech hráčů pohromadě kádr a tak prostřídal více hráčů,. Naopak hosté   hráli bez střídání a dohrávali  tento duel značně vyčerpaní.

Branky: Soutor Martin 3, Burda Josef 3, Musil Ondřej -  Duda Jaroslav 3,Greiner David 1        Rozhodčí: Jáno Václav

Neznašovy – Běšiny   5 : 9 (2 : 2)

Branky : Mundl  2, Langmajer 2, Ponocný – Vítovec Z. 3, Šťastný 2, Mayer F.  Bulka, Vacovský a Brůha 1.

Rozhodčí : Langmajer st.

Rabí – Veřechov  3 : 1         (1 : 0)

Překvapivé vítězství domácích.

Branky: 17. Šimáček Jan, 46. Šimáček martin, 88. Hozman Jaroslav ml.- 87. Brabec

Rozhodčí : Josef Abraham

Velhartice – Hory M. Boží  4 : 1 (2 : 1)

Hráno na hřišti v Hrádku, rozhodčí laik.

Autorem všech branek za domácí byl L. Pilík.

Utkání Vrhaveč – Strážov B  , Sokol Hartmanice - TJ Sušice "B" a Milčice – Myslív