Přípravný fotbal 15. - 16.3.

PŘÍPRAVNÝ FOTBAL  15. – 16.3.

Přestože zejména sobotní počasí přímo vybízelo fotbalové týmy nižších soutěží  dva týdny před zahájením jarní části  k sehrání přípravných utkání. Předcházející deštivé počasí  způsobilo podmáčení hřišť a z tohoto důvodu  zůstaly  mnohé z naplánovaných duelů nesehrány.

Nezamyslice – Hradešice  1 : 2 (0 : 0)

Vedoucí tým okresního přeboru v rámci soustředění sehrál přípravný duel proti přednímu týmu 1.B třídy. V prvním poločase ve kterém měly Nezamyslice herně navrch  branek se diváci dočkali  až po přestávce. Skóre otevřel  v 57.minutě hostujícího Lavička.  Domácí vyrovnali P. Maškem, ale tečku za výsledkem ve prospěch hostů udělal deset minut před koncem V Hlaváč , který svojí  střelou  vymetl pavučinky v horním rohu domácí branky.

Branky : P.Mašek – Lavička, V.Hlaváč; rozhodčí Jáno.

Nalžovské Hory – Sušice  B    2 : 7  (1 : 3)

Branky . Štěpánek 2 -  Šlajs 2, Novák 2, Šimeček, Nauš a Marek ; rozhodčí: Mácal

Vrhaveč – Velhartice  5 : 3 (2 : 3)

Branky: Minařík 2, Franěk F. 2, P.Jiřinec – Poledník, Pilík a Pruner ; rozhodčí : Lažánek Lukáš

Doubravka - Klatovy   0 : 6 (0 : 2)

Utkání  staršího dorostu hrané na UMT bylo pro tým hostů  jednoznačnou záležitostí  .

Branky:Matějka J.,Matějka D.,Meszáros,Gyorgy,Šnaur,Rendl.

H.M. Boží - Kolinec   1 : 4 (1 : 1)

Horáci v nekompletní sestavě se ve vyrovnaném prvním poločase ujali se vedení po penaltě J. Brabcem. Po té měli ještě několik slibných šancí, ale střelecky úspěšnější byl soupeř, který v závěru poločasu střelou  ze 22 metrů z přímého kopu vyrovnal. Ve II. poločase po několika rošádách v sestavě domácích nejprve domácí neproměnili dvě tutovky a vzápětí sami po chybě jednoho z obránců věnovali hostům lacinou branku 1:2. Ve snaze vyrovnat Hory otevřely  hru  ,ale  místo srovnání skóre ještě dvakrát  inkasovali.

Rozhodčí Ladislav Lecjaks .

V.Hydčice – Mochtín  0 : 8 (0 : 2)

Rozhodčí : Petržílka Jiří

Tlumačov – Strážov B   2 : 0 (1 : 0)

Hosté po přestávce zklamali  a svým přístupem  domácím výhru usnadnili.

Myslív - Pačejov  a Myslív – Hradešice  .

Obě utkání naplánovaná na sobotu a neděli neumožnil sehrát na hřišti v Myslívě  silně podmáčený trávník.