Přípravný fotbal : Klatovy porazily ligový dorost

Viktoria Plzeň U19 - Klatovy  1 : 2 (0 : 1)
Václav Kopřiva

Miroslav Sedlmaier

Divizní Klatovy změřily své síly s ligovým dorostem Viktorie Plzeň.  Přestože jim chybělo v sestavě z důvodu zranění několik hráčů,  dokázaly si Klatovští  v prvním poločase vytvořit dostatek příležitostí. Jednu z nich v 17 minutě po standardní situaci Vítovec hlavou vzužil a poslal svůj tým do vedení.

PO změně stran ve 48 minutě Mesáros zvýšil na 0:2 . PO té se hra se vyrovnala a domácí měli nekolik slibných příležitostí.Brankář Jarolím se několikrát vyznamenal a pouze v 62.minutě musel kapitulovat , kdy domácí snížili na 1:2. To však bylo poslední co domácím  mladíkům   klatovský gólman dovolil a  utkání skončilo vítězstvím týmu z Pošumaví. Vzájemný duel byl pro obě družstva z pohledu  jeho průběhu  dobrou a užitečnou přípravou.

Branky za Klatovy : Vítovec , Meszáros

Sestava Klatov:Jarolím,Toman Zb.Kopp, Meszáros,Šlechta (46 Zedník), Vítovec, Brejcha (46 Hovorka) Mužík, Cihlář, Hanzlík, Beneš