OP ŽÁKŮ – skupina A, B,C , OP MLADŠÍ ŽÁKŮ 2. kolo 27.-30.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ROZHODNE POSLEDNÍ KOLO

Až poslední kolo základní části okresního přeboru žáků, která na podzim končí  rozhodne o postupujících . Rozhodnuto je ve skupině A kde do finálové části OP postupuje jako vítěz Mochtín a ze druhého místa Švihov. Dalším jistým postupujícím jsou Bolešiny které vyhrály skupinu B . Na druhé místo jsou dva kandidáti Plánice a Měčín. Pokud oba týmy podle předpokladů své zápasy na domácím hřišti v posledním kole vyhrají, pak by při rovnosti bodů zásluhou lepšího skóre ze vzájemných zápasů skončila druhá a  postupovala do finálové části Plánice. K vítězství ve skupině C má nejblíže celek z Tatranu Dlouhá Ves. Nejvíce šancí na druhé místo zaručující postup mají Velhartice které v posledním kole hostí poslední Hartmanice.

SKUPINA   „A“

Strážov – Janovice 4 : 1 (1 : 0)

Jiří Hosnedl

Domácí  pokračovali ve zlepšeném výkonu z minulého kola, i když tentokrát proti nim stál silnější soupeř. Přes vyrovnaný průběh utkání si domácí vytvořili více gólových šancí, které také dokázali proměnit. Za předvedený výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči.

Branky : 10. a 70.Toman Stanislav, 41.Mikyna Lukáš, 44.Presl Aleš – 69. Kotlan Daniel

Rozhodčí : Švůgr Tomáš ;  diváků 25.

Mochtín-Švihov  3 : 0 (1 : 0)

Duel o první místo podle předpokladů skončil úspěchem domácích , kteří v roli o nováčka OP slaví postupem do finálové části svůj první velký úspěch v tomto soutěžním ročníku.

Branky: 42. a 64. More Jan,  25. Jakub Bejvl

Rozhodčí : Radim Koura; diváků 20 ; ŽK 1:0.

Tabulka po  9. kole

1. Mochtín     8    7  0   1   46:  6   21  (  9)

2. Švihov      8    6  1   1   23:  8   19  (  7)

3. Strážov     8    2  1   5   15: 23    7  ( -5)

4. Janovice    7    2  0   5    8: 29    6  ( -6)

5. Neznašovy   7    0  2   5    4: 30    2  ( -7)

SKUPINA   „B“

Plánice - Měčín   10 : 0  (4  : 0)

Dana Těžká

Plánickým žákům se opět podařilo vyhrát velkým brankovým rozdílem. Tentokrát dali 10 golů soupeřům z Měčína. První gól se jim podařilo dát  znovu v 1 minutě utkání.

Rozhodčí: Dykanov ; diváků 20 ;

Branky:  1. Raus Jan , 24. a 25. Plánička Lukáš , 26.,36.,50. a 61. Opatrný Matěj, 53. Těžký Robert , 46. a  48. Hanousek Adolf .

Chanovice – Bolešiny  NEHLÁŠENO!!!

Tabulka po 9. kole

1. Bolešiny      7    6  0   1   32: 17   18  (  6)

2. Plánice       7    4  0   3   44:  7   12  (  3)

3. Měčín         7    4  0   3   15: 21   12  (  3)

4. Chanovice     6    2  0   4    6: 36    6  ( -3)

5. Malý Bor      7    1  0   6    4: 20    3  ( -9)

SKUPINA   „C“

Dl.Ves – Hartmanice  19 : 0 (10 : 0)

Jednoznačné vítězství favorita , který se po prohře vedoucích Velhartic v Kolinci vyšvihl na první místo v tabulce.

Branky: 7. Klíma Tomáš  (5.,14.,16.,22.,49.,53., a 64. min.) 11. Štěpán Antonín  (11.,40.,42.) 3. Trčan Petr  (13.,62.,70), 3  Chudý Josef  (20.,27.,34.) , 24. Švec Pavel 37. Kazbiruk Miroslav , 46. Šilhán Erik .

Rozhodčí : Bošek; diváků 20; ŽK 0:1

Kolinec – Velhartice  2 : 0 (2 : 0)

Milfort Milan

Domácí od začátku tlačili hosty a dostali se k mnoha šancím a gólům ten první padl v 25.minutě , který vstřelil Ondřej Brůha a ve 26.minutě zvýšil na 2:0  Milan Milfort.V druhém poločase Kolinec polevil a Velhartice se dostaly k mnoha šancím , ale branku se jim nepodařilo vstřelit.

Branky: 25.Ondřej Brůha , 26. Milfort Milan

Rozhodčí Petrželka; diváků 20; ŽK 1:0.

Nalžovské Hory – Žichovice  2 : 2 (0 : 1)

Domácím se podařilo zlikvidovat dvoubrankový náskok soupeře a vybojovat zaslouženě cenný bod.

Branky :  61. Nauš V., 65. Nauš P. – 23. Jungr Martin, 41. Josefík Jiří

Rozhodčí: Špitalský Milan , diváků 10 .

1. Dlouhá Ves    9    7  0   2   46:  7   21  (  6)

2. Velhartice    9    6  1   2   20: 11   19  (  7)

3. Kolinec       9    6  0   3   31: 17   18  (  3)

4. Zichovice     9    4  1   4   17: 13   13  (  1)

5. Nalž. Hory    9    2  1   6   18: 29    7  ( -5)

6. Hartmanice    9    0  1   8    7: 62    1  (-14)

OKRESNÍ PŘEBOR   MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SOUBOJ DIVIZNÍCH REZEV ZNOVU PRO KLATOVY

Posledním kolem zakončili podzimní soutěž mladších žáků týmy divizních rezerv Sušice a Klatov. Úspěšnější byli znovu žáci z Klatov , kteří přezimují bez ztráty bodu na čele tabulky.

TJ Sušice“B“ - TJ Klatovy“B“  0 : 2 (0:1)

Petr Kodýdek

Ani tentokrát béčko sušických mladších žáků na své soupeře z Klatov nestačilo a odešlo z trávníku poraženo.

Branky:11.Kožak Jaromír,41.Cibulka Zdeněk

Rozhodčí:Abraham, diváků 20.