KSD – skupina A 11. kolo 27.-28.10.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

VÍTĚZSTVÍ  V  DERBY POSUNULY PAČEJOV

Šňůra patnácti získaných bodů za sebou posunulo Pačejov ze spodních pater tabulky. Poslední výhra v derby ve Svéradicích vynesla tým z Pačejova 5.místo. Ještě lépe je na tom Mochtín, který po té kdy Pačejov vyhrál na hřišti druhého Bolevce 0:1 si body z Plzně rovněž přivezl a je se ztrátou třech bodů v tabulce třetí. Body přivezl i nováček Sokol Měčín z Nepomuku ,přestože tento duel dohrával bez dvou vyloučených hráčů .

.

Bolevec – Mochtín  0 : 3 (0 : 2)

Voráč Jan

Mochtínští odjížděli na hřiště vedoucího Bolevce s odhodláním získat nejméně jeden bod.Domácí jim pomohli již před začátkem zápasu tím, že nastoupili , stejně jako minulé kolo v Lubech, jen o deseti hráčích. Zápas začaly obě strany opatrně. V 12. minutě zahrávali hosté rohový kop. Odražený míč přenechal Zoubek Voráčovi, který tvrdou střelou k tyči otevřel skore zápasu. V 22. minutě se zmocnil na polovině hřiště Faltín, obešel vše, co mu stálo v cestě a obstřelil vybíhajícího brankáře domácích. Stav 0 - 2 vydržel až do poločasu. Druhý poločas byl již v režii hostů, kteří podali asi nejlepší podzimní výkon. V 68. minutě, po standartní situaci, si krásně naběhl Kašpar a nekompromisně zavěsil. Domácí se dostávali do šancí zřídka, jejich jedinou tutovku vyřešil brankář Blumentritt. Hosté si vytvořili ještě několik šancí, ale žádnou už neproměnili. Odváží si překvapivě, ale zaslouženě tři body.

Branky: Voráč, Faltín, Kašpar

Rozhodčí : Malinčím ; diváků 10; ŽK 2:0.

Svéradice – Pačejov  2 : 3 (1 : 1)

Branky: 17. Martínek D., 51. Šmat V. – 37. Forman M., 55. Rohlíček M., 65. Hlůžek J.