Krajský přebor, 1.A třída 13. kolo 27.-28.10.

KRAJSKÝ PŘEBOR

DOMA TEKTORÁTE JEN PABĚRKOVALI

Ve 13.kole krajského přeboru měli zástupci Pošumaví výhodu domácího prostředí. Ve hře byla šance na získání  devíti bodů, ale bilance  ze třech zápasů je velice chabá . Klatovská rezerva hostila na svém hřišti velice průměrný tým z Přeštic pohybující se ve spodních patrech tabulky Myšlenka na první podzimní vítězství se začala chvět   již od 5.minuty kdy se hosté ujali vedení.  Na domácím trávníku nakonec  divizní rezerva po prohře 1:2 přišla  nejen o tři body , ale i o dva vyloučené hráče, když tento duel nedohráli Mužík a předčasně pod sprchy pět minut před koncem musel i autore jediné branky domácích Beneš.  Další dva celky Chanovice i Sušice doma jen paběrkovaly.  Chanovice po úspěšném vystoupení v minulém kole na hřišti lídra  tabulky v Tachově se  tradičně s hosty z Rokycan o body dělí a ne jinak tomu bylo i tentokrát.  Překvapivě plný bodový zisk nevyšel ani Sušici, která v předcházejících zápasech s Horní Břízou vždy doma sehrávala vítězné duely. I tentokráte k něm měla blízko , ale brzo začala myslet na uhájení jednobrankového vedení a to se nakonec nevyplatilo.Zbytečná remíza s týmem , který se pohybuje v suterénu tabulky je ve skutečnosti neplánovanou  ztrátou.

Chanos Chanovice - FC Rokycany  1 : 1 (0 : 1)

Branky : 47 . Kocour -  16 . Jícha

Rozhodčí : Krutina; diváků 100

Klatovy – Přeštice  1 : 2 (0 : 1)

Branky :  70.Beneš - 5.Cápal,80.Biedermann

Rozhodčí : Tyc Ondřej ; diváků 100 ; ŽK 7:3; ČK 2:0 (65. Mužík, 85. Beneš)

Sestava Klatov: Jarolím - Hromada,Vacovský,Lukeš,Jakubec – Žitník (60.Ježek) ,Toman, Mužík, Voráček (70.Kotáb Zd.) - Presl,Beneš

Sušice – Horní Bříza   1 : 1 (1 : 0))

Petr Kodýdek

Na těžkém terénu si sušičtí od počátku vytvořili územní převahu a přišli i šance.V 15.minutě Hubáček nádherně poslal do uličky Cihlářovi,který ovšem trefil pouze tyč.Ve 35.min. postupoval Cihlář sám na branku hostí,byl faulován,ale podle rozhodčího ještě před pokutovým územím.Z následného trestného kopu nechal Hubáček vyniknout hostujícího gólmana Langa.Kýžený gól do branky H.Břízy tak padl až z hlavy Kočího ve 42.minutě.

Ve druhé půli,kdy již na hřišti kvůli zranění citelně chyběl Sušici Kočí,začali domácí až příliš brzy bránit hubený jednobrankový náskok.Horní Bříza získala herní převahu,ovšem bez vyložených gólových příležitostí.Náskok domácích mohl pojistit v 70.minutě Kodýdek,ale jeho umístěnou hlavičku zázračně vytáhl hostující brankář na roh.Naopak uhodilo na druhé straně.Po zmatku v domácí obraně v 77.min. se míč odrazil k Vrlovi,který trefil přesně-1:1.Ve zbývajícím čase se obě mužstva snažila utkání rozhodnout ve svůj prospěch,ovšem gólovky zůstaly nevyužity.

Branky:42.Kočí-77.Vrla

Rozhodčí:Ulrych, 140 diváků , ŽK  1:3

Nejlepší hráči:Cihlář-Vrla

Vítěz divácké soutěže:Pavel Zdeněk

Sestava Sušice:Míček- Klíma V.(87.Pohořal).,Hoda,Procházka,Sládek- Hupka(69.Potužák),Hubáček, Hrach,Prchlík – Cihlář, Kočí(46.Kodýdek Pavel)

Tabulka po  13. kole

1. Tachov            13    9  4   0   37:  7   31  ( 10)

2. Holýšov           13    9  1   3   20:  9   28  (  7)

3. Chrást            13    7  6   0   48: 16   27  (  9)

4. Manětín           13    7  1   5   42: 27   22  (  4)

5. Zbůch             13    6  2   5   23: 20   20  (  2)

6. Rokycany          13    4  7   2   20: 15   19  ( -2)

7. Bolevec           13    5  4   4   20: 22   19  (  1)

8. Chanovice         13    5  3   5   23: 17   18  (  0)

9. Rapid Plzeň       13    5  2   6   30: 34   17  ( -4)

10. Stříbro           13    5  1   7   25: 30   16  ( -5)

11. Přeštice          13    5  1   7   14: 19   16  ( -5)

12. Sušice            13    4  4   5   19: 33   16  ( -5)

13. M. Touškov        13    4  3   6   17: 24   15  ( -3)

14. Horní Bříza       13    3  4   6   14: 30   13  ( -5)

15. SK ZČE Plzeň      13    3  2   8   13: 24   11  (-10)

16. Klatovy B         13    0  1  12    8: 46    1  (-17)

Další informace

» Los soutěže

» Tabulky celkem, ...

» Všechny výsledky

1. A  T Ř Í D A

BODOVÝ PŮST POKRAČUJE

Ve 13.kole 1.A třídy zajížděl lubský Start již k osmému utkání  na hřiště soupeře.Tentokráte byl hostem exúčastníka krajského přeboru se kterým měl v posledních vzájemných zápasech příznivou bilanci a dokonce před postupem domácích na tomto hřišti zvítězil 2:1. V duelu dvou sousedů v tabulce  byli úspěšnější domácí, kteří Startu poslední porážku stejným výsledkem vrátili a dostali se v celkovém pořadí před Luby.

Druhý zástupce Pošumaví v 1.A třídě TJ Žichovice na hřišti v Nepomuku dopadly sice lépe než před dvěma roky,  kdy zde prohrály vysoko 4:0. Přesto ale  porážka 2:1 je již  pátou v řadě na hřišti venku a devátou v průběhu podzimu a bodový půst  nováčkova soutěže,  který šel do této soutěže z pozice suveréna 1.B třídy určitě s lepšími vyhlídkami než se na soupeře dívat po 13.kolech dokonce  již z posledního místa.

Nepomuk -  Žichovice 2: 1 ( 1: 1)

Branky: Herout, Martínek - Brož; ŽK: 2:4 ; diváků 60.

T.Chodov - VD Luby 2 : 1 ( 1: 1)

Branky: Krotký - Kuboušek, Pfeifer; ŽK: 3:3; ČK: 1:1  ; diváků 80.

Blovice VS Plzeň 0: 1 ( 0: 0)

Branky: Horník; ŽK: 1:1

Chlumčany A Sl.Mýto 3: 0 ( 2: 0)

Branky: Benedikt, Havlíček,