OP ŽÁKŮ – skupina A, B,C , OP MLADŠÍ ŽÁKŮ 10. kolo 20.-21.10.

OKRESNÍ PŘEBOR   ŽÁKŮ

ROZDALI SI TO O ČERNÉHO PETRA

Za velmi chladného, téměř zimního počasí na těžkých terénech bylo odehráno další kolo  základní části OP žáků. Zápas skupiny A   hraný ve Strážově byl  součastně soubojem poslední místo v tabulce. Domácí přesvědčivou výhrou předalo černého Petra hostům z Neznašovy.Výrazného vítězství 17:1 dosáhla Plánice nad Chaosem Chanovice, když se střelecky prosadili autoři sedmi branek Martin Opatrný, který poprvé skóroval již v 15 vteřině tohoto duelu. K překvapení došlo v Dlouhé Vsi kam si pro první prohru přijel poder tabulky z Velhartic.

SKUPINA   „A“

Strážov  - Neznašovy  6 : 0 (3:0)

Jiří Hosnedl

Hosté nenastoupili v ideální sestavě a na jejich hře to bylo vidět. Domácí měli po celý zápas převahu, kterou konečně vyjádřili i gólově. Hrdinou zápasu se stal dosud "spící" střelec Stanislav Toman, autor tří branek.

Branky: 5.,25 . a 43. Toman Stanislav , 30. Kiesenbauer Petr, 39. Hosnedl Jiří, 58.  Truneček Tomáš

Rozhodčí: Klíma Jakub;  diváků 20.

Švihov -   Janovice 7:0 (2:0)

Branky: 23.,34.,38. a 50. Kadlec Jan,36. a 53.Staněk Jan,  59.Sláma Radek

Rozhodčí: Bureš Michal; ŽK: 0:1 ; diváků 30.

Tabulka po  8. kolech

1. Švihov       7    6  1   0   23:  5   19  (  7)

2. Mochtín      6    5  0   1   36:  5   15  (  9)

3. Janovice     6    2  0   4    7: 25    6  ( -6)

4. Strážov      6    1  1   4   10: 15    4  ( -5)

5. Neznašovy    7    0  2   5    4: 30    2  ( -7)

SKUPINA   „B“

Plánice  - Chanovice 17 : 1 (7:1)

Dana Těžká

Utkání bylo odehráno za velmi chladného zimního počasí  a bylo jednostrannou záležitostí domácích, kterým se podařilo dát úvodní branku  hned z prvního rozehrání v patnácté  vteřině.

Branky: 1.,12.,18.,40.,42.,48.,71. Opatrný Matěj , 5.,14.,22.,44.,50.,54.,69.  Plánička Lukáš , 34.,60. Těžký Robert , 58. Novák František -  28. Soukup Petr.

Rozhodčí: Kolář, diváků 20.

Malý Bor   - Bolešiny  0 : 8  (0:3)

Faltys

Přes bojovný výkon domácích, byl fotbalovější soupeř na těžkém terénu nad jejich síly.

Branky: 7.,43. a 66. Matějka Pavel ,  16. a 25. Stupka Tomáš , 36. a 60. Frána Jan , 68. Farný Radek;

Rozhodčí: Staněk Luděk ; diváků 20.

Tabulka po 8. kolech

1. Bolešiny      7    6  0   1   32: 17   18  (  6)

2. Měčín         6    4  0   2   15: 11   12  (  3)

3. Plánice       6    3  0   3   34:  7    9  (  3)

4. Chanovice     6    2  0   4    6: 36    6  ( -3)

5. Malý Bor      7    1  0   6    4: 20    3  ( -9)

SKUPINA   „C“

Dlouhá Ves – Velhartice  3 : 0 (3 : 0)

Branky : 10.Klíma Tomáš , 13. Kazbiruk Antonín, 35.Štěpán Antonín

Rozhodčí : Koura Radim, diváků 30, ŽK 1:0.

Kolinec - Nalžovské Hory  4 : 2 (2 : 0)

Milan Milfort

V prvním poločase domácí hosty k ničemu nepustili a jen díky špatné koncovce byl poločasový výsledek jen 2:0. Ihned po změně stran vsítil gól Antonín Honzík. Po té domácí polevili, čehož hosté využili a snížili na rozdíl jedné branky. Milan Milfort však pečetil vítězství krásnou, nechytatelnou  střelou z 25 metrů do horního rohu.

Branky: 33.66. Milfort Milan, 23. Brůha Ondřej,36. Honzík Antonín - 42. Kodýdek Miroslav, 55. Bouzek (PK)

Rozhodčí Lubomír Kurc ; diváků 40.

Zichovice  - Hartmanice  6 : 0 (4:0)

Branky: 7. a 23. Toman Václav , 11. a 21. Mašek Denis , 45. a 59. Senft Marek

Rozhodčí: Bala Petr     ; rozhodčí 20.

1. Velhartice    8    6  1   1   20:  9   19  (  7)

2. Dlouhá Ves    8    6  0   2   27:  7   18  (  6)

3. Kolinec       8    5  0   3   29: 17   15  (  3)

4. Zichovice     8    4  0   4   15: 11   12  (  0)

5. Nalž. Hory    8    2  0   6   16: 27    6  ( -3)

6. Hartmanice    8    0  1   7    7: 43    1  (-14)

OKRESNÍ PŘEBOR   MLADŠÍCH ŽÁKŮ

STATEČNÝ BOJ STARTU  S PŘESILOU

V místním derby nastoupily domácí Luby proti vedoucímu celku tabulky , klatovské rezervě pouze s deseti hráči. Přesto svedli domácí statečný boj s přesilou a drželi těsný stav 0:1 až do 43.minuty. V následujících deseti minutách ale pětkrát inkasovali, z toho jednou z pokutového kopu.

Luby – Klatovy B  0 : 6 (0 : 1)

Branky : Čabrada Karel, Kozák Jaromír, Matějka Josef, Kratochvíl Vít , Bilíček Štěpán(PK)  a Kojan Jan.

Rozhodčí Dykalov, ŽK 2:0; diváků 20.

Sestava Klatovy : Beneš, Macháček, Dolanský, Kozel, Klika, Matějka, Valeš, Kratochvíl, Kojan, Kožak, Čabrada, Bílíček

1. Klatovy B    5    5  0   0   21:  2   15  (  9)

2. Sušice B     5    3  0   2   11:  7    9  (  3)

3. Luby         6    0  0   6    1: 24    0  (-12)