KSŽ – skupina B 10. kolo 20.-21.10.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  B

HRÁDEK ZÍSKAL PRVNÍ BOD

Do desátého kola museli čekat žáci Svatoboru Hrádek na to, aby si připsali do tabulky první bod. Přesto to na lepší než poslední místo nestačí. O mnoho lépe na tom nejsou ani předposlední Luby které inkasovaly ve Staňkově tucet branek. Lepší je pohled na čelo  tabulky kde jsou na 3.místě Svéradice a o stupínek níže je rezerva Klatov. Právě tato dvě družstva si to rozdala ve vzájemném souboji v Klatovech a úspěšnější v tomto duelu byly domácí .

.

Sušice B  - Hostouň  3 :  3  (  2 :  2)

Petr Kodýdek

Druhý celek tabulky se v Sušici v první půli ujal dvoubrankového vedení.Domácí však zabojovali a ještě do přestávky vyrovnali.Po obrátce padl jeden gól na každé straně hřiště a  utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.Střelecky se zaskvěl autor hattricku,domácí Tonner.

Branky Sušice:Tonner 3 ; ŽK:1:2 ; 20 diváků

Sestava Sušice: Havránek - Reisner, Šoural, Kratochvíl, Jelínek - Štěpán, Chmelík, Petřík,Klaus-Klíma, Tonner ;  střídali:Dlouhý,Tůma

Nejlepší hráči Sušice:Tonner,Klíma,Chmelík

Klatovy B – Svéradice  4 : 2 (2 : 0)

Václav Kopřiva

Favorizovaní hosté nezachytili nástup domácích,kteří se ujali po pěkných akcí již v 9 min.vedení ó dvě branky. V závěru prvního poločasu hosté hru vyrovnali a naopak jim patřil úvod druhého poločasu,kdy po standardních situací vyrovnali na 2:2. Závěr opět patřil domácím,kteří za šest minut rozhodli Rábem a vzápětí Kurcem z pokutového kopu o výhře 4:2.

Branky : Valeš,Ráb 2 ,Kurc - Vonášek Dominik;Kliment Ladislav

Rozhodčí : Lehečka ; diváků 20

Sestava Klatov :  Opl,  Hoffman, Rendl, Flodr, Hrudička, Matějka, Kurc, Valeš, Bláha, Lužný, Ráb (Mazanec,  Kuželík, Chasin)

Sestava Svéradic: Mentl V.-Jírovec M.,Nováček F.,Kába R.,Skuhravý O.-Smitka J.,Vonášek Daniel,Sivák M.-Kliment L.,Vonášek Daniel.,Brokrš P.(Střídající:Červený V.,Prokopius F.,Chaloupka L

Hrádek - Holýšov     1 :  1  (  1 :  1)