IV. TŘÍDA - skupina A, B 10. kolo 20.-21.10.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

DLAŽOV JIŽ SKONČIL

Jako na nepříliš vydařenou podzimní část sezóny bude vzpomínat Dlažov. Hráči tohoto klubu dokázali v tomto soutěžním období bodovat pouze ve třech zápasech a jelikož mají již odehrány všechny zápasy budou  již v posledním kole  odpočívat.  Jejich rival ze Spůle má naopak velkou šanci si své velmi dobré umístění ve středu tabulky udržet. Ziskem bodu v Křenicích svojí solidní podzimní formu to potvrdil. O tom, kdo přezimuje na čele tabulky rozhodne až duel v prvních dvou týmů který se hraje v posledním kole v Zavlekově ve kterém  domácí hostí Bolešiny.

Dlažov – Zavlekov  3 : 6 (2 : 4)

Duda E.

Typické utkání domácího týmu letošního podzimu. V neúplné sestavě dostali domácí vždy dva góly v pěti minutách a po zkorigování se situace opakovala.

Branky: Mildner Radek, Plhal Petr, Černý Miroslav - Fous Jan 2, Mašek František 2, Soumar V.,Soumar O.,

Rozhodčí : Dolejš ; diváků 40.

Ježovy -  Bezděkov B  3 : 0 (1:0)

Proti očekávání domácí museli se na  povinné tři body hodně nadřít.  Hosté měli v prvním části zápasu mírnou převahu, ale v koncovka vyšla lépe domácím.

Branky: Janča Miroslav, Oberdörfer Dušan, Lorenc Martin;

Rozhodčí : Lecjaks Ladislav ; ŽK: 0:2 ; diváků 50.

Křenice -  Spůle  2 : 2 (1:1)

Spravedlivá dělba bodů.

Branky: Jirák Ladislav, Rejthar Vlastimil - Soušek František, Ianosteac Štefan;

Rozhodčí: Makula Miroslav; ŽK: 1:0; diváků 15.

Bolešiny – Běšiny  4 : 2 (2 : 1)

Další osud zápasu určil zbytečný faul hostů v závěru prvního poločasu po kterém následoval pokutový kopa a domácí  poslal podruhé v utkání do vedení. Stav 2:1  do druhé půle nastartoval domácí k lepšímu výkonu který jim vynesl zasloužené vítězství.

Branky: 8. Ruža Pavel, 42. Jandík Josef(PK), 71. Koželuh Jan , 81. Hess Petr – 39. Bejvl Miroslav, 83. Vacovský Milan; Rozhodčí: Cihlář J.; ŽK: 2:3

Vrhaveč B – Měčín B 3 : 1 (1 : 1)

Na vedoucí branku hostů odpověděl čistým hattrickem domácí Funěk kterým zajistil svému týmu plný počet bodů který je vynesly na třetí příčku tabulky.

Branky: 42., 65. a 70. Funěk Tomáš  -  31. Šlajch Daniel;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:2 ; diváků 50.

Tabulka po 10 . kole

1. Zavlekov       9    8  0   1   34: 17   24  ( 12)

2. Bolešiny       9    7  2   0   23:  6   23  (  8)

3. Vrhaveč B      9    5  3   1   21: 13   18  (  3)

4. Běšiny         9    5  0   4   33: 19   15  (  3)

5. Spůle          9    4  2   3   17: 18   14  (  5)

6. Ježovy         9    4  1   4   16: 13   13  (  4)

7. Dlažov        10    3  0   7   21: 37    9  ( -9)

8. Křenice        9    2  2   5   18: 22    8  (-10)

9. Měčín  B       9    2  1   6   11: 19    7  ( -8)

10. Plánice        9    2  1   6    9: 22    7  ( -8)

11. Bezděkov B     9    1  2   6   14: 31    5  ( -7)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

CHANOVICKÁ REZERVA TO MÁ JISTÉ

Do konce podzimní části skupiny B IV.třídy mužů zbývá pouze jedno kolo. Již nyní je jisté, že na prvním místě přezimuje béčko Chanosu Chanovice, které tak má výborně rozehranou partii na jejíž konci by mohl být na jaře postup do III.třídy. Možnost předstihnout Hartmanice, které mají v posledním kole již volno měly Milčice. Přestože vedli v poločase nad lídrem tabulky o dvě branky a hosté dohrávali o deseti nedotáhli tento duel do vítězného konce. I před nepříznivé klimatické podmínky nebyl odehrát pouze zápas v Kašperských Horách .

Milčice  - Chanovice B  3 : 3 (3:1)

Smolné utkání pro domácí tým, který nedokázal udržet výsledek 3:1 z prvního poločasu.

Branky: Majorszký Jan 2, Šejtka Tomáš - Vivatenko Jurij 2, Pavlovský Lukáš;

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 3:2; ČK: 0:1 , diváků 40.

Hartmanice -  Velký Bor  4 : 0 (1:0)

Hvězdou zápasu byl domácí kanonýr Duhovec, jehož dvě přesné trefy  v dálky znamenaly pro Hartmanice rozhodující dvoubrankový náskok.

Branky: 68. a 84. Matoušek Rudolf , 31. a 64. Dulovec Jan .

Rozhodčí: Husník; diváků 40.

Pačejov  B – Žichovice B 4 : 0 (3 : 0)

Derby rezervních týmů skončilo jasným vítězstvím pačejovského béčka. Ti své vítězství darovali dnes náhle zesnulému Milanu Mičkovi, jejich bývalému spoluhráči, vedoucímu týmu, funkcionáři TJ, obětavému tradičnímu pomeznímu rozhodčímu a výbornému kamarádovi. V úvodu utkání uctili hráči obou celků jeho památku minutou ticha. V samotném utkání začali aktivněji hosté, kteří v prvních minutách několikrát nebezpečně ohrozili domácí branku. V 5.minutě však domácí otevřeli skóre brankou Václava Stroleného z pokutového kopu, nařízeného za faul na pronikajícího Ondřeje Hromádku. I poté se prosadili spíše sváteční střelci. Na 2:0 zvýšil ve 20.minutě  střelou pod břevno Pavel Chlan, ve 40.minutě se krásně z voleje trefil Pavel Polena. Po změně stran hra poněkud upadla. Hosté mohli v závěru korigovat, ale nastřelili jen tyč. V poslední minutě pečetil zasloužené vítězství Pačejova Petr Chalupa. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Habada.

Branky : 5. Strolený V., 20. Chlan, 40. Polena P., 90. Chalupa P.

Rozhodčí Habada, 50 diváků, ŽK 0 : 3

Svéradice B -  Nezamyslice B 6:0 (2:0)

V duelu dvou záložních týmů, účastníků okresního přeboru se velkou měrou na vysokém vítězství domácích postaral svým hattrickem Pavel Marek..

Branky: Marek Pavel 3, Bárta Petr, Staněk Roman, Makovec Stanislav;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 0:1; diváků 50.