KSŽ – skupina B 9. kolo 13.-14.10.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  ŽÁKŮ -  skupina  B

ČERNÝ PERT ZŮSTAL SVATOBORU

V devátém kole krajské soutěže žáků se v přímém souboji v Lubech střetla dvě družstva bez bodového zisku o černého Petra ,který zůstal hostům ze Svatoboru Hrádek. Radost na opačném konci tabulky dělá nováček soutěže FK Svéradice, který stále drží výborné druhé místo. Další derby dvou sousedů v tabulce se hrálo v Horažďovicích kde domácí porazili rezervu TJ Klatovy a jako pátý tým v tabulce je druhý nejlepší z Pošumaví. .

Luby -  Hrádek  4 : 0 (1:0)

M. Janča

Souboj dvou posledních týmů soutěže vyšel lépe domácím, kteří se premiérovým vítězstvím odpoutali z posledního místa tabulky a Hrádek zůstává jako jediné mužstvo v soutěži bez bodu. Vítězství domácích bylo zasloužené, kdy hosty podržel ještě několika dobrými zákroky brankář. Kaňkou na zápase byla neoprávněná kritika rozhodčího hostujícím trenérem při zápase.

Branky : 10. Kováč , 48. a 56. Bálek, 68. Nešpor Rozhodčí  : Hájek; diváků 20.

Sestava domácích : Ondřej Kurc-Martin Strašek,Jakub Nešpor,Michal Kloupar, Jan Potužník-Ondřej Sukovatý,Dušan Bálek,Andrej Olšavský-Pavel Kováč,Lukáš Jílek,Petr Reitmajer. Střídali : Jakub Hanus, Martin Melichar, Zdeněk Jelínek

Horažďovice – Klatovy B  2 : 0 (1 : 0)

Podrobnosti nedošly

Chotěšov -  Svéradice  0 : 2 (0 : 1)

Výborné utkání z obou stran,kdy domácí dobře kombinovali a hosté hráli ze zabezpečenou obranou,které se muselo divákům líbit.Hosté byli nebezpečnější z útočných brejků,kde se také zrodili obě jejich branky,jak v prvním poločase kdy po faulu na Daniela Vonáška sám postižený proměnil bezpečně penaltu,tak na začátku druhého poločasu,kdy po nedorozumění domácí obrany zvýšil na konečných 2:0 pro hosty dobře hrající Láďa Kliment.

Branky : 6.Vonášek Daniel(PK),36.Kliment L.

Rozhodčí : Maroušek K.; ŽK 3:4;  diváků 40

Štěnovice - TJ Sušice “B“  0 : 3 (0 : 1)