KSD – skupina A 9. kolo 13.-14.10.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

VEDOUCÍ BOLEVEC PROHRÁL S PAČEJOVEM

O překvapení v  posledních  dvou kolech se postaraly dvakrát týmy z Pošumaví. Po té kdy Svéradice doma porazily vedoucí Bolevec se ještě výraznější husarský kousek podařil Sokolu Pačejov který dokonce porazil lídra tabulky na jeho hřišti ! celkově lze označit odehrané 9.kolo ze strany týmů z Pošumaví za velice vydařené. S výjimkou Švihova získaly do tabulky plný počet bodů a umístění ve středu tabulky od pátého do desátého místa s minimálními bodovými ostupy od čela tabulky jsou pozice  pro další vývoj soutěže velice nadějné.

Měčín – Postřekov   4 : 2 (4 : 0)

Jan Touš

V prvním poločase měli navrch domácí,i když výsledek 4:0 neodpovídal o poměru sil na hřišti.Domácí využili téměř všechny šance do kterých se dostali a to rozhodlo o osudu zápasu.V druhém poločase hosté pouze korigovali výsledek a domácí se i přes řadu neproměněných příležitostí nenechali .

Branky:Čejka 2,Hora,Touš - Lamač,Vaněk

Rozhodčí : Brůha; diváků 40 ; ŽK 1:3

Bolevec – Pačejov   0 : 1 (0 : 0)
Jan Cihlář

Hned od začátku se hrál velmi rychlý a tvrdý fotbal. Hra byla během prvního poločasu vyrovnaná a do šancí se dostali jak domácí, tak hosté. Největší šanci prvního poločasu spálil hráč Pačejova Forman, když před prázdnou brankou trefil z malého vápna pouze břevno. Do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Ve druhém poločase se hrál opět poměrně vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ale stoprocentní gólové příležitosti nevyužil ani jeden celek. V samotném závěru  šli domácí po vyloučení do deseti. Krátce na to rozhodl utkání Štěpán, když v 89.minutě utekl domácí obraně a nadvakrát překonal domácího brankáře.

Branka: 89. Štěpán ; ŽK: 1:1

Nýřany – Luby  0 : 1 (0 : 0)

Podrobnosti nehlášeny.

Švihov – Mochtín  3 : 4 (1 : 3)

Ve vyrovnaném utkání těžili hosté ze fyzické i herní vyspělosti. Branky padaly ze standardních situací, z toho třikrát z pokutových kopů dvakrát hosté a jednou měl tuto výhodu Švihov . Domácí v závěru svého soupeře přitlačili , ale stačilo to pouze na snížení , když na vyrovnání již nezbyl čas.

Branky : 13. Bureš K., 55. Hybšman, 91. Cihelka – Maršálek 2, Šťastný , Voráč

Rozhodčí: Dušek Václav ; ŽK 1:5 ; ČK 0:1 ; diváků 40.