IV. TŘÍDA - skupina A, B 9. kolo 13.-14.10.

IV. TŘÍDA  - skupina  A

PLÁNICE  POPRVÉ VENKU SKÓROVALA

Přestože ještě na hřišti soupeřů Plánice ještě nebodovala , podařilo se jí v tomto kole na hřišti vedoucího Zavlekova poprvé v tomto ročníku skórovat a to hned dvakrát. Dařilo se také Sokolu Křenice který sice přišel v Měčíně o dva vyloučené hráče, ale přesto si přivezl poprvé na podzim z venku tři body.

Běšiny  - Dlažov  6 : 3 (3:2)

Domácí po přestávce získali čtyřbrankový náskok, který soupeř korigoval až tři minuty před koncem.

Branky: 34.,37. a 92. Šťastný Lukáš ,  25. a 72.  Baštař Pavel , 22. Vítovec Zdeněk -  14. Mildner Radek,   37. Šťastný O., 87. Jarko Josef.

Rozhodčí: Vondráček; ŽK: 0:2; diváků 35.

Vrhaveč B  - Ježovy 1:1 (1:0)

Zasloužená dělba bodů. Hosté si za předvedený výkon po přestávce vyrovnání tři minuty před koncem naprosto zasloužili.

Branky: 23. Hošek Zdeněk – 87. Baxa Pavel;

Rozhodčí: Husník; ŽK: 1:1 ; diváků 50

Měčín B -  Křenice 2:3 (2:1)

Zbytečně nervózní utkání jehož důsledkem museli tři hráči předčasně po udělení červených karet  do sprch.

Branky: 31. Šlais František, 41. Mixán Josef –3. Roneš Pavel, 50. Bauml Daniel, 74. Jirák Ladislav,;

Rozhodčí: Špindlerová Zuzana; ČK: Šlais František - Baxa Jiří, Paleček Jaroslav; diváků 50.

Spůle  - Bolešiny 0:3 (0:1)

Domácí ve vyrovnaném zápase přes velký tlak nedokázali srovnat a v závěru inkasovali z rychlých protiútoků.

Branky: 83. a 89. Zahálka Pavel , 19. Hess Petr;

Rozhodčí: Jarka; ŽK: 2:2; diváků 40.

Zavlekov - Plánice 6:2 (2:1)

Soumar

Plánice začala náporem. v úvodu dala břevno . V 16.min se ujala vedení. Domácí až v závěru prvního poločasu dokázali otočil na 2:1. Ve druhém poločase se Zavlekov prosadil až v 65.min. Hosté ještě snížili a to bylo z jejich strany všechno. V závěru domácí třemi góly rozhodli o přesvědčivém vítězství.

Branky: 34. ,88. a 89. Makrlík Miroslav, 36. Křesák Karel, 65. Mašek František, 70. Fous Jan – 16. Opatrný Martin , 81. Stupka M.

Rozhodčí: Mácal Roman; ŽK: 2:2 ; diváků 60.

Tabulka po  9. kole

1. Zavlekov     8    7  0   1   28: 14   21  (  9)

2. Bolešiny     8    6  2   0   19:  4   20  (  8)

3. Běšiny       8    5  0   3   31: 15   15  (  3)

4. Vrhaveč B    8    4  3   1   18: 12   15  (  3)

5. Spůle        8    4  1   3   15: 16   13  (  4)

6. Ježovy       8    3  1   4   13: 13   10  (  4)

7. Dlažov       9    3  0   6   18: 31    9  ( -6)

8. Křenice      8    2  1   5   16: 20    7  ( -8)

9. Měčín  B     8    2  1   5   10: 16    7  ( -8)

10. Plánice      9    2  1   6    9: 22    7  ( -8)

11. Bezděkov B   8    1  2   5   14: 28    5  ( -7)

IV. TŘÍDA  - skupina  B

V DUELU REZERV BYL USPĚŠNĚJŠÍ PAČEJOV

Podruhé na podzim vyšlo doma bodově naprázdno svéradické béčko , když prohrálo s rezervou  Pačejova pro které to bylo první vítězství v tomto ročníku na hřišti soupeře. Po třech předchozích podzimních  prohrách poprvé venku bodovalo Rabí, které získalo bod vyrovnáním ve Velkém Boru minutu před  koncem z pokutového kopu..

Velký Bor -  Rabí 1:1 (0:0)

Domácí měli více ze hry i častěji ohrožovali branku hostů,kteří  přišli k vyrovnání v hodině dvanácté minutu před koncem z pokutového kopu.

Branky:  50. Voráč František(PK)  -  89. Hozman Václav(PK)

Rozhodčí: Brůha ; diváků 50

Soběšice  - Zichovice B 4:5 (2:3)

Dramatický průběh zápasu bohatém na branky se o tři body hostů nejvíce zasloužil autor čistého hattricku Brož. Domácím se podařilo po přestávce dokonce vyrovnat, ale poslední slovo měli ve vývoji skóre šťastnější hosté.

Branky:  26. a 48. Ullmann David , 4. a 83.  Malík Vladimír  -  20.,30. a 37. Brož Karel , 78. a 80. Velkoborský .

Rozhodčí: Holeček; ŽK: 2:1; diváků 20.

FK Svéradice "B" - Sokol Pačejov "B"  1:2  (1:1)

Branky: Staněk Roman - Větrovec Josef, Korda Václav

Rozhodčí: Bala Petr;  ŽK: 3:0 ; Diváků: 40

Nezamyslice B -  Hartmanice 1:3 (0:1)

Rezerva domácího klubu si vytvořila čtyři vyložené šance, jednou nastřelila Hanzlíkem břevno, ale z vítězství se radoval v koncovce šťastnější tým hostů.

Branky: Vinický Radek - Drha Marek, Máca Věroslav, Dulovec Jan;

Rozhodčí: Kolář Michal; ŽK: 3:0 ; diváků 40.

Chanovice B -  Kašp. Hory 4:2 (1:1)

Hosté sehráli na hřišti lídra tabulky překvapivě vyrovnanou partii a domácí se na toto vítězství hodně nadřeli.

Branky: Patsch, Brejcha Václav, Vivatenko Jurij, Pavlovský Lukáš - Žifčák Josef, Pleva Čestmír;

Rozhodčí: Holeček Miroslav; ŽK: 2:1; diváků 50.

1. Chanovice B     8    8  0   0   43:  8   24  ( 15)

2. Hartmanice      9    6  1   2   28: 16   19  (  4)

3. Milčice         8    5  1   2   27: 13   16  (  1)

4. Rabí            9    3  3   3   22: 13   12  ( -3)

5. Velký Bor       8    3  3   2   11:  7   12  (  3)

6. Svéradice B     8    4  0   4   21: 19   12  ( -3)

7. Zichovice B     8    3  1   4   19: 33   10  ( -2)

8. Kašp. Hory      8    2  3   3   16: 17    9  ( -3)

9. Pačejov B       8    2  2   4   13: 22    8  ( -1)