KSD – skupina A 8. kolo 6.-7.10. 07.

KRAJSKÁ  SOUTĚŽ  DOROSTU -  skupina  A

SVÉRADICE PORAZILY LÍDRA  SOUTĚŽE

Druhým podzimním vítězstvím se dorostenci FK Svéradice postarali o překvapení , když do tohoto kola tento  předposlední  celek   tabulky dokázal na svém hřišti  porazit lídra tabulky, plzeňský Bolevec .

Mrákov – Měčín  3 : 1 (2 : 0)

Jan Touš

Prvních 15 minut zápasu byl ve znamení převahy hostujícího týmu,který však jen spálil 2 brankové šance a nastřelil tyč.Domácí se ujali vedení ve 26.minutě,kdy si hostující obránce srazil do vlastní branky rohový kop.Než se hosté vzpamatovali inkasovali podruhé a zbytek 1.poločasu odehráli v útlumu.Druhý poločas zahájili hosté znovu aktivně a odměnou jim bylo snížení stavu na 1:2.Po několika minutách domácí kontrovali a tečovanou střelou zvýšili na 3:1.Ve zbytku utkání se hrál oboustranně útočný fotbal a hosté opět doplatili na nemohoucnost v útoku,když nedokázali proměnit tři vyložené gólové šance.

Utkání řídil s přehledem rozhodčí Šubrt.

Branky: 23. a 65.Konopík Pavel,26.Ouřada Jakub - 62. Bureš Petr

Rozhodčí : Šubrt ; diváků 50 ; ŽK 0:3; 0:1

Pačejov  -  Nýřany  3 : 1 (1 : 1)

Domácí nastupovali k zápasu tak trochu s obavami, neboť postrádali řadu svých opor - Koláříka, Kříže, Cihláře i distancovaného Jirovce a prakticky se jim rozpadla obrana. Hosté v úvodu využili nedorozumění a ujali se vedení Zimmermannem. V první desetiminutovce byli nebezpečnější. Pačejovu se však brzy podařilo vyrovnat hru v poli a vyrovnání skóre na sebe nedalo dlouho čekat. Po rohovém kopu se trefil hlavou Michael Forman. Poté získali pačejovští dorostenci herní převahu. Tu ještě vystupňovali v druhém poločase, kdy se hrálo prakticky na jednu branku. Na 2:1 skóroval tvrdou střelou pod břevno Standa Soukup. Hosté pak zcela odpadli, lavinovité útoky domácích zastavovali jen za cenu faulů. Pačejov kopal postupně 3 pokutové kopy, dva z nich trestuhodně zahodil, skóroval pouze Milan Rohlíček. Domácí ještě nastřelili břevno a tyč. Jejich vítězství bylo možná trochu nečekané, ale naprosto zasloužené. Konečný výsledek je pro hosty více než milosrdný.

Branky : Forman, Soukup, Rohlíček /PK/ -Zimmermann

Rozhodčí Harmady; 50 diváků

Svéradice - Bolevec 3:2 (1:1)

Václav Dušek

Lídr tabulky byl ve Svéradicích fotbalovějším mužstvem, nicméně domácí poctivě bránili a v koncovce byli efektivnější.

Branky: 35.Jedlička Radek, 68.Martínek Daniel (PK), 70.Valach Jan - 66.Musil Jan, 89.Došlý Petr

Rozhodčí: Kurc Lubomír, Diváků: 60

Sestava FK Svéradice: Jan Krejčí - Bartuška, J.Polena, K.Jedlička, Martínek - Vlček (88.Dufek), M.Polena, R.Jedlička, P.Prokopec - Šmat, Valach

Luby – Švihov  0 : 0)

Podrobnosti nehlášeny.

Mochtín – Nepomuk  1 : 2 (0 : 2)

Jan Voráč

Domácí odehráli velmi smolný zápas. Po celý zápas byli aktivnějším celkem, ale nedokázali se střelecky prosadit. Nepomučtí, kteří využívali výborné brejkové hráče dokázali do poločasu dvakrát skórovat. Druhou půli zahájil Mochtín obrovským tlakem, který vedl ke vstřelení kontaktní branky. Ani dobrá hra v poli a vzrůstající počet šancí však nevedl k vyrovnání.

Naopak hosté mohli po ojedinělém výletu na polovinu soupeře rozhodnout z penalty, kterou brankář domácích kryl. Závěr zápasu přinesl zvýšenou nervozitu na hřišti a další spálené šance Mochtína. Výsledek se již však neměnil a hosté si odvezli šťastné tři body.

Branka za domácí : Maršálek

Rozhodčí : Petržilka; ŽK : 4:3; diváků 20.