OKRESNÍ PŘEBOR , III. TŘÍDA 8. kolo 6.-7.10. 07

O K R E S N Í      P Ř E B O R

KAŽDÁ SÉRIE JEDNOU KONČÍ

V sedmi předcházejících kole podzimní části okresního přeboru ani jednou neklopýtl celek  Sokola  Nezamyslice a tyto úspěšné výsledky ho  vynesly co čela tabulky. Každý série jednou končí a to platí i pro Nezamyslice, které překvapivě nechaly body v 8.kole  na hřišti v Janovicích v souboji s domácí Duklou  . Jediným týmem který dokázal na hřišti soupeře v tomto kole zvítězit byly Dešenice které si po výhře z Horažďovic odvezly tři body i ze hřiště sušické rezervy.

Hrádek A - Velké Hydčice  2 : 2 (2 : 1)

V.Javorský

Mírná převaha domácích , kteří ji nedokázali vyjádřit  a výsledkem jejich špatné produktivity je pouhá dělba bodů.

Branky: Holeček Radek,Adamec Tomáš -  Kropáček 2.

Rozhodčí : Petržílka;ŽK 3:3;  diváků 60;

Měčín  - Horažďovice B   3 : 1 (3:1)

V prvním poločase ze které vytěžili již tříbrankové vedení. Již v 5.minutě měli výhodu pokutového kopu ,  který nejprve brankář hostů vyrazil, ale exekutor penalty Kodýtek míč vrátil zpět za jeho záda . Ve 30. a 35.minutě se v hranice velkého vápna opřel do míče Dušan Němec a jeho úspěšné střely skončily ve svatyni hostů. Hostům vyšel  pět minut před přestávkou rychlý protiútok který zakončil přehozením brankáře domácích Pavel Svoboda a snížil 3:1. Druhá půle průběhem zaostala za úrovní první části hry a nepřinesla již změnu ve skóre.

Branky:  5. Kodýtek Jan (PK), 30. a 35. Němec Dušan , - 40. Svoboda Pavel;

Rozhodčí: Pastyřík Vladimír; ŽK: 1:1    diváků  50.

Janovice  - Nezamyslice  1 : 0 (0:0)

Domácí měli blíže získat vedení již ve 40.minutě kdy měli výhodu pokutového kopu který Čížkovi brankář hostů vyrazil. O výsledku vyrovnaného duelu rozhodl dvě minuty před koncem velice vydařenou střelou k tyči  z 25 metrů   Miroslav Čuba.

Branky: 88. Čuba Miroslav;

Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 2:2; diváků 80.

Svéradice -  Žihobce 5:1 (4:0)

Hosté působili sympatickým dojmem, ale na fotbalovější domácí tým nestačili. Po jednoznačném prvním poločase, domácí odehráli druhou půli na půl plynu a výsledek je pro mužstvo Žihobce ještě hodně přijatelný.

Branky: Bouše Eduard 2, Soukup Lukáš, Šrámek Karel, Kulhánek Štěpán - Lemberger Martin; Rozhodčí: Špitalský Milan; ŽK: 1:3 ; diváků  80.

Sušice B  - Dešenice  2 : 3 (0:1)

Petr Kodýdek

První půle byla vyrovnaná,přesto ji vyhráli hosté,kteří po nedůrazu domácích vsítili úvodní gól duelu předních týmů přeboru.Ještě předtím však dokázali zahodit penaltu.

Rozhodující momenty zápasu přišly na začátku druhého dějství.Nejprve v 51.min.vyrovnal Hanula,ovšem hosté v 52.a 57.min.odskočili na rozdíl dvou branek.V závěru domácí Hanula dokázal již pouze snížit.

Branky: 51. a 89. Hanula David  - 31. Švec Svatopluk, 51. Poupa Jiří, 57. Poupa Michal;

Rozhodčí: Simbartl Václav; ŽK 5:5; ČK: 1 : 0 (94. Marek Luděk) ; diváků  70.

Sestava Sušice:Jelínek-Kysilka(50.Kadlec,73.Novák),Blažek ml.,Hoda,Šimeček-Holý,Kotrba, Potužák, Marek L.-Pechek(60.Šlajs),Hanula

Luby B  - H. M. Boží  3 : 2 (1:1)

Domácí byli lepší, dokázali si vytvořit herní převahu, hosté se nevzdali a bojovali až do konce. V závěru to byli oni kteří převzali taktovku hry , měli vekou příležitost k vyrovnání , ale brankář domácích Kodeš dokázal umístěnou střelu vytěsnit nad svojí svatyni.

Branky: 18. a 72. Javorský Josef , 70. Hradecký Zdeněk –42. Bernard Luděk, 75.  Brabec Jiří(PK)

Rozhodčí: Vondra Jiří; ŽK: 1:3; ČK: 0 : 1  Pretl Jan ; diváků  100.

Bezděkov  - Vrhaveč 1:1 (0:0)

Zasloužená dělba bodů . Obě  branky padly ze standardních situací. V 50.minutě poslal hosty do vedení střelou z ostrého úhlu Václav Hrach. Za Bezděkov vyrovnal o dvacet minut později Z trestného kopu Petr Bače.

Branky: 70. Bače Petr – 50. Hrach Václav

Rozhodčí: Brůha Radek; ŽK: 5:2 ; diváků  50.

Tabulka po   8. kole

1. Nezamyslice        8    7  0   1   27:  6   21  (  9)

2. Dešenice           8    5  1   2   27: 16   16  (  7)

3. Vrhaveč            8    4  4   0   11:  3   16  (  4)

4. Svéradice          8    5  0   3   19: 11   15  (  3)

5. Měčín              8    4  2   2   19: 15   14  (  2)

6. Sušice B           8    4  1   3   18: 12   13  (  1)

7. Janovice           8    4  1   3    9: 13   13  ( -2)

8. V. Hydčice         8    3  3   2   16: 15   12  (  3)

9. Hrádek             8    3  2   3   14: 11   11  ( -4)

10. Horažďovice B      8    3  0   5   13: 24    9  (  0)

11. Bezděkov           8    2  1   5   10: 15    7  ( -8)

12. H. M.  Boží        8    2  1   5    9: 21    7  ( -5)

13. Luby B             8    1  2   5    7: 17    5  (-10)

14. Žihobce            8    0  0   8    8: 28    0  ( -9)

STRÁŽOVSKÁ REZERVA DOMA OPĚT PROHRÁLA

V průběhu podzimu se nedaří strážovské rezervě, která  na domácím hřišti od prvního kola ve kterém zvítězila nad béčkem Hradešic již nevyhrála a z posledních dvou zápasů si tři body odvezly ze Strážova  Neznašovy a v tomto kole také  Týnec   . Poprvé na podzim doma také prohrál Veřechov,  kterému citelně chyběl kanonýr Josef Raška. Po ztrátě bodů v Neznašovech podruhé za sebou vyšel bodově naprázdno Malý Bor, který tentokráte dokonce neuspěl doma v duelu se Sokolem Měcholupy.

Myslív - Hrádek B  4 : 1 (1 : 1)

Jiří Moravec

Hosté se trefili v úvodu utkání z odraženého míče, ale potom již jen čelili tlaku domácího mužstva. Vyrovnání zařídil hlavou Kubala ve 32. minutě. Ve 43. nastřelil M. Bláha tyč z přímého kopu, a ani dorážka Krátkého nebyla úspěšná. Na začátku druhé půle už hosté ztratili štěstí a Kubala po přihrávce Matase vstřelil vedoucí gól. V 63. L. Bláha vyvezl míč až z domácí obrany a přesnou přihrávkou vybídl Kubalu k dokončení hattricku. V 82. vybojoval Moravec míč ve středu pole a přesnou přihrávkou vyslal debutujícího Matase do brejku, ve kterém se nová myslívská posila nemýlila.

Branky : 32., 51., 63. Kubala; 82. Matas - Matějka Ondřej

Rozhodčí : Bošek ; ŽK 0:4 ; diváků 50.

Kolinec – Neznašovy 1 : 3 (0 : 3)

Milan Milfort

Domácí téměř celý poločas hosty k ničemu nepustili, při tom nastřelili tyč a měli další šance. Svou slabou chvilku se však vybrali v závěru poločasu, kdy svou nekoncentrovaností a nepřesností si nechali nastřílet tři góly. Po změně stran domácí byli opět lepším týmem, ale hře chyběla finální přihrávka a přesnost v zakončení. V samotném závěru se domácí dočkali a snížili. Na obrat, ale nezbyl čas.

Branky : 88. Roman Dolejší - 37. Voráček Pavel, 43. Mareš Michal, 45. Mundl Martin

Rozhodčí : Vondráček; ŽK 0:1 ; diváků 100

Kvasetice Velhartice 3 : 1 (1:0)

Vyrovnaný duel rozhodli  pro sebe v koncovce úspěšnější domácí.

Branky: 35. Ballý Pavel , 53.Liška Petr, 70. Hanzlík Josef – 80. Pilík Luboš;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 0:1 ;  diváků 40.

Veřechov  - Nalž. Hory  2 : 3 (1:2)

Obraz hry neodpovídá konečnému výsledku . Veřechov si v průběhu hry vytvořil stálou převahu, ale v zakončení postrádal střeleckou zručnost chybějící kanonýra Pavla Rašky.

Branky: 21.  a 88. Podzimek Josef  - 5. Štěpánek Jindřich, 31. Racek Pavel, 75. Štěch Petr,

Rozhodčí: Abraham Josef; ŽK: 2:2 ;  diváků 80.

Hradešice B  - Mochtín B  1 : 1 (1:1)

O výsledku rozhodly branky které dosáhly oba kolektivy z pokutových kopů. V dalším průběhu si oba týmy vytvořily brankové šance, ale žádná z nich již v síti soupeře neskončila. Nejblíže k vítězné brance byli hosté, když domácí v závěru zápasu po chybě brankáře museli hasit nebezpečí odkopnutím míče ze své branky  z brankové čáry.

Branky: 9. Kopal Jiří (PK) -   24. Javorský Luboš(PK)

Rozhodčí: Husník Václav; ŽK: 2:2 ;  diváků 60.

Strážov B -  Týnec  1 : 2 (0:2)

Hosté  v  prvním poločase působili fotbalovějším dojmem , dařila se jim kombinace a trestali chyby v obraně domácích. Dvě z nich využil Michal Frous a zajistil do druhé části zápasu svému týmu dvoubrankové vedení. Domácí si  zvláště v druhé části druhého poločasu vytvořili několik brankových šancí ke skórování. Uspěli až v nastaveném čase , kdy zaznamenal jejich čestný úspěch z pokutového kopu Václav Janda, který nařídil velmi dobrý rozhodčí Jiří Bureš za úmyslné hraní rukou.

Branky: 93. Janda Václav – 31. a 45. Frous Michal

Rozhodčí: Bureš Jiří; ŽK: 0:3 ;  diváků 150.

Malý Bor - Měcholupy  0 : 1 (0:1)

Střelecká impotence domácích hráčů dopomohla hostům k zisku třech bodů, když po rohovém kopu v 24 .minutě skóroval za hosty Palát.

Branky: 29. Palát Rostislav

Rozhodčí: Staněk Luděk; ŽK: 1:2;  diváků 90.