Okresní přebor dorostu 7. kolo 29.-30.9. 07

OKRESNÍ PŘEBOR   DOROSTU

V DERBY  SE  BODY  DĚLILY

Vyrovnané derby se hrálo v Malém Boru , které skončilo zaslouženou dělbou bodů .Smolný zápas sehrály Běšiny v domácím prostředí ve kterém byli daleko blíže k vítězství než soupeř z Nýrska, ale přesto na body nedosáhli. Problém Sokola Nezamyslice s nedostatkem hráčů setrvává a po debaklu v rezervou Sušice je další  vysoká prohra v oslabení čekala   i  na domácí půdě .

Malý Bor – Hradešice  1 : 1 (1 : 0)

Faltys

Vyrovnané utkání, kdy první poločas patřil domácím. Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Hosté převzali taktovku a výsledkem byl vyrovnávací gól v síti domácích pět  minut před koncem utkání.

Branky : 38.Bláha Tomáš - 85.Melka Jakub

Rozhodčí  : Cihlář Jan ; diváků 50; ŽK 1:0

Nezamyslice    - Plánice  3 : 9 (1 : 4)

První poločas hráli domácí jen o desíti.

Branky : 23. a 72. Hála Martin,74. Malý Michael – 8.,42.,52. a 66.Opatrný Matěj,13.Bruha Jan,5.,70.,78. a 80. Těžký Michal

Rozhodčí : Simbartl ; diváků 20; ŽK 3:0

Hrádek -  Bolešiny  2 : 0 (1:0)

Domácí se ujali vedení branky z pokutového kopu nařízenou za úmyslné hraní rukou hostů  ve vlastním  pokutovém území  . Na 2:0 zvýšil po samostatné akci Liška.

Branky: 18. Král Tomáš(PK), 72. Liška Pavel

Rozhodčí: Koura; ŽK: 1:1 ; diváků 30.

Běšiny - Nýrsko  2 : 3 (1:1)

Smolné utkání sehráli domácí mladíci v duelu s Nýrskem. Za stavu 1:1 neproměnili pokutový kop a bez brankového efektu skončily i tři samostatné nájezdy na brankáře hostů.

Branky: 27. Šventner Jan,  90. Kubát – 84. Holobradý Pavel, 89. Möstl Lukáš, 10. Flor Milan;

Rozhodčí: Javorský Josef; ŽK: 1:2; diváků 40.